İçeriğe Yönlendir

Akılsız Tv Leri Akıllı Yapma

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk

Panasonic yarı akıllı televizyonumla web üzerinden film izlemek veya bilgisayarı illaki kablo ile bağlamaktan çok sıkılmıştım. Android USB ler karşıma çıktı. Biraz incelemeden sonra aşağıdaki üründen sipariş verdim . Sizde tv değiştireceğinize bu tip bir aygıt alarak TV zevkinizi katlayabilirsiniz. Ürün aşağıdaki siteden yaklaşık 6 haftada geldi.

http://www.dx.com/p/tronsmart-t1000-mirror2tv-wireless-display-hdmi-miracast-dlna-ezcast-dongle-black-278368#.VK53rXv0rw8

Cihazı  HDMİ ve USB ye bağlıyorsunuz. Telefona veya tablete indireceğiniz uygulaması ile kontrol ediyorsunuz. Özellikle film izleme sitelerinden sürekli film izliyorum  . Ayrıca telefona veya tablete indirdiğim filmleri çok kaliteli pratik olarak izleyebiliyorum. İos/adroid farketmiyor. Herşeyle uyumlu.

Düşünenlere özellikle bu marka modeli tavsiye ederim. Güncelleme ile Türkçe menüsü de geliyor.

tronsmart-t1000-ezcast.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Benim kayınbirader kullanıyor bu tip bir cihaz, doğubank'tan 100 küsur liraya almıştı. Telefondan video vs izliyoruz onlara gittiğimizde. Güzel bir alet. Fİyatı da makulmüş, alan olursa yancı olurum zevkle :)

Yorum bağlantısı
Bülent Serdar

Alışveriş çılgınlığına kapıldığım bir dönemde bende buna benzer bir ürün almıştım.

Tv stick

Sadece bir kez deneme imkanı buldum. Eğer isteyen olursa kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere sitedeki fiyat üzerinden satabilirim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Anladığım kadarı ile kablosuz olarak telefonu tvye bağlıyor, doğru mu? Yoksa tv yi hafiften smart tv mi yapıyor?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Güzel birşeye benziyor. Yarı akıllı tv den kurtulmak için ucuz ve güzel bir fırsat.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Alışveriş çılgınlığına kapıldığım bir dönemde bende buna benzer bir ürün almıştım.

Tv stick

Sadece bir kez deneme imkanı buldum. Eğer isteyen olursa kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere sitedeki fiyat üzerinden satabilirim...

Abi ben alırım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

O zaman detay alalım...

Naapıyor bu ?

Salondaki tilvizyon içinse düşünme, zaten miyadi dolmuş, onu dükkana hediye getir yeni tilvizyon al
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Salondaki tilvizyon içinse düşünme, zaten miyadi dolmuş, onu dükkana hediye getir yeni tilvizyon al

Eskiyi getirene yenisinimi veriyosun abi :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mantıklı...

Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eskiyi getirene yenisinimi veriyosun abi :p

Emmiye can feda :B)

Mantıklı...

Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez :D

Kazı kim kaybettiki ben bulayım :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Konu akıllı tv den başlar kaz etiyle mangala bağlanır. :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN

Benim televizyon 51 ekran tüplü olandan.Onada olurmu bu cihaz.Acaba onuda akıllandırırmı. :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

vay be, kablolu adaptörünü  almıştım zamanında.  :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kardeş bende tüplü tv var bi el atsan da onu da lcd ye çeviriversek  :crazy:  :exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Tavsiye edeceğiniz uydu alıcılı bir Android box varmı? Tr de 400 lira g4 ler falan, çok geldi gözüme.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mahmut Yıldız

Tavsiye edeceğiniz uydu alıcılı bir Android box varmı? Tr de 400 lira g4 ler falan, çok geldi gözüme.

Aynı soruyu ben de soruyorum. D smartı iptal ettireceğim bu nedenle yeni bir cihz lazım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...