İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Akü Tavsiyesi

Özkan Avcı

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bosch aküler yerli üretim midir bilginiz var mı mehmet bey?

Arabada garanti belgesi var, Bakayım Koray Bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Ekci
(düzenlendi)

Bosch akü ile varta aynı fabrikada üretiliyor bir akücünün beyanına göre. Linkte verilen akünün varta karşılığı e43 modeli.Ben pazarlığı uzatınca bosch önermişti aynısı bu diye.

http://www.lastikal.com.tr/urun_goster.aspx?uid=953

tarihinde Hasan Ekci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Ekci

Çok benziyorlar... :)

Ben geçen sene e 43 varta 200 liraya almıştım. Usta vermek istememiş, bosch ile aynı fabrikada üretiiyor, aynı akü bunu vereyim demişti sizin linkte verdiğiniz akü için. Ebatta aynı zaten.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Fatih Öztürk2

Selamlar,

Bu sabah arabamın aküsü sorun çıkardı. Sanırım değişim zamanı geldi. Bosch S4 12V 72 Amper (alçak tip) akü maalesef bulamadım. Bulduklarımda oldukça pahalıydı. linkte varta akü oldukça uygun görünüyor. mk3 tdci mondeo için uygunmudur? Bu aküyü önerirmisiniz?

http://urun.n11.com/aku/12-volt-72-amper-varta-aku-P87872220?cid=604001&gclid=CO2eiJuzuskCFSrpwgodL-IH-A

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Selamlar,

Bu sabah arabamın aküsü sorun çıkardı. Sanırım değişim zamanı geldi. Bosch S4 12V 72 Amper (alçak tip) akü maalesef bulamadım. Bulduklarımda oldukça pahalıydı. linkte varta akü oldukça uygun görünüyor. mk3 tdci mondeo için uygunmudur? Bu aküyü önerirmisiniz?

http://urun.n11.com/aku/12-volt-72-amper-varta-aku-P87872220?cid=604001&gclid=CO2eiJuzuskCFSrpwgodL-IH-A

Linkteki ürünün fotoğrafında 72 amper yazmasına rağmen ürün özellikleri kısmında 60 amper yazıyor. Satın almadan önce satıcı ile görüşün bence ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Linkteki ürünün fotoğrafında 72 amper yazmasına rağmen ürün özellikleri kısmında 60 amper yazıyor. Satın almadan önce satıcı ile görüşün bence ;)

Satıcıya mesaj gönderdim. Cevabı bekliyorum. Sizler bu aküyü tavsiye edermisiniz?

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Akusepeti.com üzerinden bosch S4 12v 72a alçak tip aküyü 239 TL ye satın aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Akusepeti.com üzerinden bosch S4 12v 72a alçak tip aküyü 239 TL ye satın aldım.

Stokta yok görünüyordu, demek varmış. Aynısını bu mesajdan beri kullanıyoruz (10 aydır) sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Evet stokta yok görünüyor. Ben telefon edip sordum. Ellerinde varmış ancak site üzerinde güncellenmemiş. Siz normal tip olanı satın alın açıklama kısmına alçak tip istediğinizi belirtin biz alçak tip göndeririz dediler. Bende öyle yaptım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emre Yaşar

Mk3 benzinli ghia x in aküsü varta e 43 le aynı mıdır 

Yorum bağlantısı
Orhan Karadağ

varta akü alalı 5 yıl oldu,maşallah sorun yok.gerçekten güzel akü.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erman Uzun

Benim araçra marş almadı elektrikçi baktı Akü bir süre daha gider dedi ancak son zamanları sanırım şimdi benim Akünün kapağı yok yinede alçak aki mi almalıyım ve 12 volt 27 amper olmalı sanırım 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erman Uzun

Aku bugun birdaha bitti iki gun arac yatinca gostergeker sona vurup dustu simdi int bosh s4 12 v 72 ah alcak tip opel icin yaziyir 300 tl civaribda buldum almak sanirim arac sagligi icin daha mi iyi olur yoksa sarj ettirip biraz daha kullansam mi birde bu akuleri alirken dikkat edecegimiz volt ve amper disinda alcak basik olmasi birde urerim yili mi vede 72ah dan daha yuksek veya alcak almak ne gibi arti veya eksisi olur 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Erman Bey, ''Bosch S4 12v 72a'' bu aküyü ya da, muadili ''Varta E43'' ü alın. Başka maceraya gerek yok. Kışa girdik, takviye yapamayacağınız bir yerde kalırsınız, sıkıntı yaşarsınız. Bu arada 300 TL' ye buldunuz yer neresidir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erman Uzun
Bir saat önce, Tamer Topaç yazdı:

Erman Bey, ''Bosch S4 12v 72a'' bu aküyü ya da, muadili ''Varta E43'' ü alın. Başka maceraya gerek yok. Kışa girdik, takviye yapamayacağınız bir yerde kalırsınız, sıkıntı yaşarsınız. Bu arada 300 TL' ye buldunuz yer neresidir?

N11 de buldum lakin yorumlarda satici biraz gec kargo yapiyormus ondan cekincem var msj yazdim yarin kargo yaparsaniz alicam diye bakalim

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
21 saat önce, Erman Uzun yazdı:

Düzeltiyorum gg da buldum 298 tl ye aldım hayırlısı bakalım 

Evet, gördüm ben de sipariş vereceğim. Fiyatı uygun.

Yorum bağlantısı
Erman Uzun
On 12.12.2017 at 15:24, Tamer Topaç yazdı:

Evet, gördüm ben de sipariş vereceğim. Fiyatı uygun.

Satici ertesi sabah kargoladi akuyu bugun taktim sorunsuz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
13 saat önce, Erman Uzun yazdı:

Satici ertesi sabah kargoladi akuyu bugun taktim sorunsuz 

Üretim tarihi yeni mi?

Yorum bağlantısı
Erman Uzun
On 14.12.2017 at 10:18, Tamer Topaç yazdı:

Üretim tarihi yeni mi?

2017 2. Ay 

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Serhat Murat

Mondeo Mk3 Dizel Otomatik, hangi marka akülere yöneleyim ve kaç amper yararlı olur ?

60 Amper ile 72 Amper arasında bariz fark hisseder miyim ?

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Boyut olarak yerine sığabilen en yüksek amper olanı alın. Varta, Bosch ve Duracell marka olarak iyidir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...