İçeriğe Yönlendir

Otopark.com Ford B-Max 1.6 Tdci Titanium Testi

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

Merhaba sayın forum üyelerimiz.

Bmax testimizi de keyifle izleyebilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Beklediğim testti. En kısa zamanda izleyeceğim. Yeni focusu da test ederlerse süper olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

İkiside hatalı :)

Abi benim link doğru da bir otopark klasiği, test sonrası site çökmüş galiba. Ben bu linkten izledim çünkü az evvel. :)

Şimdi otopark anasayfasında ki b-max testi de benim linke yönlendiriyor ama 404 alıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

İkiside hatalı :)

Çalışıyor abim şu an , dene istersen. :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim Focus kadar var ağırlığı :) 115 - 270 motor olsa daha rahat satardı 68 bin liraya.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Forumumuzda, Kubilay varken testlerle alakalı kafama birşey takılırsa kendisine sorarım. Testleri yapan arkadaşlar objektif ama yorumlarda lakayıtlar buda ciddi bir test sonuç izlenimi vermiyor takipçisine..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Ford focus mk1 ide çekseniz

Iyi kondusyonda ikinci el araclari test ediyoruz sadece. Bulabilirsek kesinlikle test ederiz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Testleri güzel takip ediyorum hemen hemen hepsini izledim ancak facebook üzerinden attığım özel mesaja verilen lakayıt cevaptan sonra biraz soğumadım desem yalan söylemiş olurum

Mert abi, ekibim adina ozur dilerim. Denemeye aldigimiz arkadaslardan gelmis cevap. Mesajda cok yanlis bir sey yazildigini dusunmuyorum ancak yine de hatamizi affedecegini umuyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

bende tahmin etmiştim yeni alınan arkadaşlardan biridir diye sadece 1.4 85 hp makyajlı seat ibizayı test edin dedim yeni donanımlar eklendi diye yazdım arkadaşta bizim yerimize isteyebilirsiniz gibi bir şey yazmış çokta sorun değil biraz takılayım dedim :) benim favori testim kendime de aldığım 1.2 tsi polodur. Özellikle "over engineering" tanımlamasına hasta oldum. Ancak tablet ya da telefonun browserı ile sizin sitenin forumuna giremiyorum. Ayrıca tapatalk desteğide kalmış

Abi seninki manuel diye hatırlıyorum. Polo bence de çok başarılı olmuş ama 2 airbag olması da çok garip... 1.0 Fiesta'yı da beğeniyorum ama Ford'un opsiyon olayı berbat, her şeyi paketlemişler, sunroof yok vs. O yüzden bende seçsem Polo seçerdim. Şu anda bende şirket aracı 1.5 tdci Fiesta var, yakında Makyajlı Polo 1.4 tdi dsg ile değişecek. Dizel Polo'yu daha çok merak ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Ne zaman ortak buluşma düzenliyoruz :)

Ben kendi adima cok isterim kardesim. Yonetim de evet derse organize olunur :)
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ben kendi adima cok isterim kardesim. Yonetim de evet derse organize olunur :)

Benide isterler mi ki :p
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Benide isterler mi ki :p

Fordclubtr'de gibi, herkese kapımız açık  :rolleyes: Tabi senin durum biraz daha farklı abi  :p  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Fordclubtr'de gibi, herkese kapımız açık :rolleyes: Tabi senin durum biraz daha farklı abi :p:D

:D fairplay çerçevesinde geçen bir yarıştı. Dostluk kazandı diyebiliriz :)

Bu hafta içi Akşam saatlerinde, yada Haftasonu uygun olursa ayarla tanışmak isteriz ekiple.

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

:D fairplay çerçevesinde geçen bir yarıştı. Dostluk kazandı diyebiliriz :)

Bu hafta içi Akşam saatlerinde, yada Haftasonu uygun olursa ayarla tanışmak isteriz ekiple.

Abi o zaman konuşayım ben, duruma göre seninle irtibata geçelim. Olursa, forumda da konusunu açarız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Fiesta s lazım mı anında 4 tane dizeriz kapıya [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...