İçeriğe Yönlendir

Roadstone Nferasu Lastik Hakkında

Ceyhun Gürler

Recommended Posts

Ceyhun Gürler

öncelikle merhaba arkadaşlar 

Önceki gün elime  bi para geçti hazır elimde para varken yaz lastiklerimi sıfırliyim dedim jantlarıda yeni boyatmıştım bi lastikçi ark yanına gittim ve 215 40r 18 lastik sordum oda elinde roadstone nferasu marka lastiğin olduğunu söyledi çok fazla bütçem olmadığı için petlas veya böyle yan marka lastik bakıyodum bunu önerdi ve aldım ama akşam Whatsapp fctr trakya daki grubunda konuşurken iyi yorumlar almadım ve tedirgin oldum iyimi yaptım kötümü yaptım bide burdan sorayım dedim  :unsure2:

yXIh2t1.jpg

0CNSgsf.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Petlas varken ne gerek varki bu lastige siz deneyin yorumlayın ama sizinde yorumunuz iyi yönde olmucak.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hayırlı olsun artık alınmış bilindik piyasada kullanılan bi marka alsaydiniz daha iyi gibiydi kazasiz sürüsler.

Yorum bağlantısı
Misafir

O ebatlarda... Tek geçeceğim 2 marka var ... olmazsa takmam olur biter :) 

1-Continental SportContact 5

2-Yokohama C Drive

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

O ebatlarda... Tek geçeceğim 2 marka var ... olmazsa takmam olur biter :)

2-Yokohama C Drive

Tek geçmek iddialı olmuş...

Çünkü bahsedilen o ebatta C drive yoktur..

Advan Sport V105, Prada Spec 3, S Drive Modelleri vardır ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Petlas çok daha iyi bir tercih olurdu bence, Türkiye piyasasında pek adı bile duyulmamış bir marka. Petlasin o ebatlardaki pt741 serisini kullanan bir çok kişi var ve memnun forumdan.

Yorum bağlantısı
Ceyhun Gürler

Yorumlarınız için çok teşekkürler :( benimde aklımda pt 741 vardı fiyat sordum 10 tl bu daha uygundu ve elinde hazır vardı kullanin ca inş pişman olmam

Yorum bağlantısı
Misafir

Almışsın Ceyhun. Geri verme şansın olduğunu da sanmıyorum. Ha varsa lastik bu. 3 e 5 e bakmadan biraz daha bütçeyi arttır, daha tutulan bir marka al. Yoksa dikkatli kullan, çok sorun olacağını sanmam.  ;) Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Ceyhun Gürler

Saol kerem abi dikkat li kullanıcam artık Yapcak bişey yok

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

lastikçi tanıdıksa bence iade edilebilir yola değmedi sonuçta lastikler içinize sinmediyse bence bunu bi deneyin. Bende kışlıklar için ucuz olsun diye imperial marka almıştım hala içime sinmiş değil muhtemelen yok pahasına verip seneye farklı bir lastik alacağım..

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

lastik bu artık alınmış ama değiştirme imkanı varsa değiştirin lastikçiler biraz samimiyetiniz varsa sorun çıkarmazlar kuzende böyle markası tuhaf lastik koymuştu yol tutuş çok zayıf oluyor 

Yorum bağlantısı
Misafir

lastik bu artık alınmış ama değiştirme imkanı varsa değiştirin lastikçiler biraz samimiyetiniz varsa sorun çıkarmazlar kuzende böyle markası tuhaf lastik koymuştu yol tutuş çok zayıf oluyor

Nankang mi :D
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Nankang mi :D

Yok ozan fifteen 52 lere almıştı lastik adını bike hatırlamıyorum hiç yol tutmuyodu geniş taban olmasına rağmen
Yorum bağlantısı
Ceyhun Gürler

Çok fazla samimiyet im yok ama yinede gidip konuşacağım hep yeğene jant bakmaya gitcez bugün

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...