İçeriğe Yönlendir

Internetteki Cemiyet Mühürlü Plakalar Guvenilirmi?

Hakan Gülsoy

Recommended Posts

Hakan Gülsoy

Abilerim amcalarim herkese iyi akşamlar bugünlerde baya bi sorum oluyo konu açıyorum kusura bakmayin[emoji4] bugünkü sorum ehliyeti almadan önce mühürsüz app plaka almıştım bişey olmaz düşüncesiyle ehliyeti aldıktan sonra polisler ara sıra ceviriyo ceza yicem diye baya bi tırsıyorum bugün internet 70 tlye mühürlü plaka satıyorlar bunlar ne kadar güven olur? Bi de benim eski plakalar biraz hırpalanmiş acaba bunlari kirdirip poliste cemiyetten mühür bastırmak ne kadar mal olur? Bilgilerinizi ihtiyacım var iyi akşamlar[emoji4]

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Abilerim amcalarim herkese iyi akşamlar bugünlerde baya bi sorum oluyo konu açıyorum kusura bakmayin[emoji4] bugünkü sorum ehliyeti almadan önce mühürsüz app plaka almıştım bişey olmaz düşüncesiyle ehliyeti aldıktan sonra polisler ara sıra ceviriyo ceza yicem diye baya bi tırsıyorum bugün internet 70 tlye mühürlü plaka satıyorlar bunlar ne kadar güven olur? Bi de benim eski plakalar biraz hırpalanmiş acaba bunlari kirdirip poliste cemiyetten mühür bastırmak ne kadar mal olur? Bilgilerinizi ihtiyacım var iyi akşamlar[emoji4]

Emniyetten plaka yazımı için başvur.

Şöförler cemiyetinin plaka basım yerine müracaat et.Onlar APP basım yapıyorlar.%100 güvenli ve daha ucuz  olur.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

kirdirip poliste cemiyetten mühür bastırmak   cümlesini anlamadım   plakayı şöförler odası basar mühürüde onlar vurur polisle emniyetle bir alakası yok internette yaptırmana gerek yok hangi ilçede oturuyorsan oradaki şöförler odasına git oranın çevresinde bu plaka işi yapan birkaç dükkan kesin vardır aynı paraya hatta dahada ucuza yapıyorlar ben eyüpte yaptırmıstım 70 tl sen şöförler odasına gidersen yapmazlar zaten

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Emniyetten plaka yazımı için başvur.

Şöförler cemiyetinin plaka basım yerine müracaat et.Onlar APP basım yapıyorlar.%100 güvenli ve daha ucuz olur.

Ruhsat sahibi babam herhangi bi problem olurmu?
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Araçtaki eski plakaları al eline bağcılar emniyetin karşısında ki cemiyete git, APP yaptırmak istediğini söyle ricada bulun, 50 liraya yapıyor normalde evrak istemeden..

Bana çok uzak be abim bee burdaki bana 50 tl üstü cekmezse burda yaptırırim diyer türlü olursa bi şekilde gelirim artık[emoji4]
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ruhsat sahibi babam herhangi bi problem olurmu?

Araç sahibi ya da noter onaylı vekalet gerekir.

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

50 liraya cemiyet harici kimse yapmaz, yapana da güvenme..

Tamam abi anadolu yakasında bana yakın bi cemiyet bulim.

Araç sahibi ya da noter onaylı vekalet gerekir.

Oo babamıda biraz zor götürürüm [emoji17]
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Anadolu yakasında cemiyet Altunizade de. Ama Emniyetten plaka yazım kağıdı olmadan basmazlar. Vekalet iste  

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Anadolu yakasında ki cemiyete git evraksız basım yapıyor mu şansını dene. Yaptıramazsan Bağcılar'a gel.

Tamam abi bi deniyim.

Anadolu yakasında cemiyet Altunizade de. Ama Emniyetten plaka yazım kağıdı olmadan basmazlar. Vekalet iste

Teşekkürler abi verdiğin bilgiler için :)
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Cemiyetin app plaka bastığını bilmiyordum.

Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can

APP plaka nedir?

Harf ve rakamlar daha kalin puntolarla basiliyor abi. Bold diyelim. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Cemiyetin app plaka bastığını bilmiyordum.

sen gitsen basmıyoruz diyorlar ama aracılara el altından satıyorlar

Yorum bağlantısı
Erdem Terzioğlu

Ben kastamonuda cemiyette kalin yazdirabiliyorum. 70 lira aliyorlar. Normali 35 lira. Gayet basarili. Ama plakanin kendini gostermesi birazda plaka kombinasyonuna da bagli sanirim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...