İçeriğe Yönlendir

Focus2 Hb Aux Problemi

Hakan Turgut

Recommended Posts

Hakan Turgut

Merhaba,

,

Araç torpido girişindeki aux girişine ıphone bağladığım zaman müzik sesi geriden ve boğuk bir şekilde gelmektedir.

Mevcut Orjinal Sony Teyp kullanmaktayim. Sıkıntı teyp ayarlarındanmı kaynaklanmaktadır. Bilgisi olan varmıdır ?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekküler.

Yorum bağlantısı
Hakan Turgut

Teşekkürler cevaplarınız için kablo değişikliği yaparak tekrar deneyeceğim.

Tavsiye edeceğiniz bir marka kablo varmıdır ?

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ
Mesut Dumlupınar

Ben de bir şey sorayım madem :) şimdi malum bizim aux kablosu torpidonun içinde ve çok kullanışsız. Bu girişi kolçağın oralara bir yere çeke bilir miyiz ? Yapan eden oldu mu hiç bu işi?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ben de bir şey sorayım madem :) şimdi malum bizim aux kablosu torpidonun içinde ve çok kullanışsız. Bu girişi kolçağın oralara bir yere çeke bilir miyiz ? Yapan eden oldu mu hiç bu işi?

Uygun matkap ucuyla her yere çekilir, sıkıntı olmaz.. El freni çevresi güzel olur, kısa bir aux kablosu ile çok daha güzel olur.. ZihniSinir projesi olarak bir ara iç dikiz aynasının altından bir soket çıkarıp kulaklık girişi üstte olan telefonu aynaya asmayı düşünmüştüm.. Hem ekranı görecektim hem de müzik dinleyecektim.. :D  Sattım da araba kurtuldu bu durumdan.. :D

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Uygun matkap ucuyla her yere çekilir, sıkıntı olmaz.. El freni çevresi güzel olur, kısa bir aux kablosu ile çok daha güzel olur.. ZihniSinir projesi olarak bir ara iç dikiz aynasının altından bir soket çıkarıp kulaklık girişi üstte olan telefonu aynaya asmayı düşünmüştüm.. Hem ekranı görecektim hem de müzik dinleyecektim.. :D Sattım da araba kurtuldu bu durumdan.. :D

Aux kablosuyla değilde bir aux girişi alsam torpidonun arka tarafından kablo çeksem nasıl yaparım ?
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

3.5 Mm. Ses soketi o zaten ama mevcut kablosu çok inceydi..soket tek alınıp uygun bir uçla faklı yere takılabilir tabi ki..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Turgut
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...