İçeriğe Yönlendir

Buda Benim Fusion'um :)

Tucan Turan

Recommended Posts

Tucan Turan

herkese merhabalar. Aranızda yeniyim. Aracımın prof çekimlerini yaptıktan sonra daha detaylı resimlerini eklerim. Şimdilik 1-2 resim var elimde düzgün. iyi kötü yorumlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. herkese iyi forumlar dilerim

Aracımda;

-Amerikan Park

-Önler coil,arkalar press

-Custom Lip

-Düz boru 

işlemleri mevcuttur. Kısmetse 1 ay içinde güzel bir jant+lastik kombini ve birkaç dokunuş daha yaparak ve tabi dahada basarak güzel bir görüntü elde edicez insallah :)

yAqgY9.jpg

Buda 1 ay sonraki değişime kadarki son halimiz :)

bg6mO0.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tucan Turan

açıklamada belirttigim gibi jant lastik yolda. 1 ay içinde takıcam. kardı yagmurdu derken takmak istemedim. hak ettigini vericez fusion'un insallah :)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Maşallah çok güzel  :nazar:  Fakat ızgaralar piano black olsa lipteki gibi çok daha güzel olur sanki  :)

Yorum bağlantısı
Tucan Turan

teşekkürler onur dostum.farlara bi-xenon mercek,spoiler,jant,lastik,downpipe,yazılım var sırada. ona hiç sıra gelecek gibi durmuyor ama evet piano black olmasını bende isterdim :) kısmet..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

maşallah rengi farklı yapısal ve modifiye olarakta farklı olucak diye tahmin ediyorum öndeki lipin net araçda duruşunu merak ettim daha iyi gösteren otoğraf yok mu :nazar:

Yorum bağlantısı
Tucan Turan

maşallah rengi farklı yapısal ve modifiye olarakta farklı olucak diye tahmin ediyorum öndeki lipin net araçda duruşunu merak ettim daha iyi gösteren otoğraf yok mu :nazar:

istanbulda karın en çok tuttugu zamanda trafige çıkmak zorunda kaldım ve kardan görünmeyen bi kasisin kurbanı oldum lip ortadan 2 ye kırıldı sizlere ömür :( pc yi kurcalar net fotosunu bulabilirsem eger size özelden resmini atarım. Evet rengi beni cezbediyor standart bir fusion rengi degil pek :) güzel görüşleriniz için teşekkürler daha güzelleri sizlerin olsun inşallah

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Maşallah iyi günlerde kullanın değişimleri sabırızlıkla bekliyoruz... :nazar: 

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Ilk değişimin titanium jant ile olsun büyük bir değişim olur bence

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Nazar değmesin bir fusion kulanıcısı olarak yakından takip ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Maşallah ,güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

:nazar:  eski bi fusion kullanıcısıyım çok tatlı araçlar basılınca göze çok hoş geliyo keşke 1.6 olsaymış tam tadına varırdınız o zaman 

Yorum bağlantısı
Tucan Turan

Maşallah iyi günlerde kullanın değişimleri sabırızlıkla bekliyoruz... :nazar:

değişimleri burdan paylaşacağım kısmetse. t.ederim

Ilk değişimin titanium jant ile olsun büyük bir değişim olur bence

oem ford jantları dısında bir jant kullanıcam. 2 jant seçeneği arasında gidip geliyorum net karar veremedim henüz.

Nazar değmesin bir fusion kulanıcısı olarak yakından takip ediyorum :)

t.ederim çok sağolun :)

Bu renk; adama, kendini aldırır vallahi  :nazar:  :good1:

evet rengine bayılıyorum hele de yazın yıkama sonrası cila uygulanırsa ateş ediyor renk :)

Maşallah çok güzel duruyor

çok teşekkürler

:nazar:  eski bi fusion kullanıcısıyım çok tatlı araçlar basılınca göze çok hoş geliyo keşke 1.6 olsaymış tam tadına varırdınız o zaman 

evet özellikle önden çok tatlı araçlar.evet 1.6 olsa performansa yönelik değişimlerde yapardım 1.4 olunca sadece dp+yazılım ile yetinicem. jant için jantmax yolunu tutucakken jantmax'ın facebook sayfasında paylaştıgı son 20 yılın en sert kışı 26 ocakta gelıyor paylaşımını görünce gene jant sevdamız ertelendi :) herkese iyi dilek ve begenileri için çok teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tucan Turan

Herkezin fikirlerine başvurmak isterim. 2 jant modeli ( fifteen52-Volk te37 ) modelleri arasında seçim yapamıyorum. tabi bir diğer gel git de jant rengi. Resimdekı 2 renk arasında da 1 seçim şart. ya aynı renk tonunda bir kırmızı yada aynı renk turuncu. 2 jant ve 2 renk arasında önerileriniz varsa seve seve değerlendirilecektir.

7VaPla.jpg

BRa4VG.jpg

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Kuzen fiestaya taktı 52 leri kötü değil volklar bi tık daha iyi durur gibi ama en önemli nokta lastiği çin malı almayın hiç yol tutmuyo

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Bence turuncu jant ve aynı jant modeli fusiona güzel olacağını düşünüyorum 2nci jant modelini çok beğenmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Huseyin CAN

Aramıza bir basık fusi daha katıldiğı için mutlu oldum. Coil nerde yaptırdın maliyeti nedir. Ve on takimdan gereksizz sesler geliyormu. Coil bir takim ihtiyacım var. Cevap bekliyorum :)

ZLjabg.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bizim renkten... satıldığı zamanlarda bayii "bu renkten satılmıyor" demişti. Ben de "getirmiyorsunuz ki satılsın" demiştim. Bekleye bekleye almıştık bu rengi. biraz daha foto istiyoruz.

Herkezin fikirlerine başvurmak isterim. 2 jant modeli ( fifteen52-Volk te37 ) modelleri arasında seçim yapamıyorum. tabi bir diğer gel git de jant rengi. Resimdekı 2 renk arasında da 1 seçim şart. ya aynı renk tonunda bir kırmızı yada aynı renk turuncu. 2 jant ve 2 renk arasında önerileriniz varsa seve seve değerlendirilecektir.

7VaPla.jpg

BRa4VG.jpg

Bora bu....zaten alçaktı ne yapmışlar arabaya? :)

Yorum bağlantısı
Tucan Turan

Aramıza bir basık fusi daha katıldiğı için mutlu oldum. Coil nerde yaptırdın maliyeti nedir. Ve on takimdan gereksizz sesler geliyormu. Coil bir takim ihtiyacım var. Cevap bekliyorum :)

ZLjabg.jpg

önler coil arkalar pressi 1bucuk yıl once bostancı sanayide 450 liraya yaptırmıştım. maşallah diyip dilimi ısırayım, ne ses ne tıkırtı ne baska bir sorun yaşamadım. istanbula yolunuz düşerse yardımcı olurum malum yere götürmenizde. :) bu arada aracınızada masallah kazasız belasız :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...