İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera A118C (B40) Gps'li Kapasitörlü Kamera

Olgu Erhan

Recommended Posts

Görkem Karakaş
18 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Link nedir.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_391603.html

şu linkte arka kamerada var kalitesizde olsa bi arka kamera daha iyi olur diye düşünüyorum.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_142025.html?wid=81

şu linkte normal a118c 

şimdi verdiğin matego indirim koduyla 1$ aşağı 1$ yukarı oluyo. senin önerine göre alıcam birde a118c 'de gps desteği var sanırım, kafam eserse gps modülü de alabilirm sonuçta 5$ gibi bi fiyatı varmış önceki iletilerde görmüştüm ama mategonun kalitesi hepsine değer dersen onuda alabilirim.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ümit Yapıcı

Selam Olgu bey,  A118C kameramiz goruntuyu ters kaydetmeye basladi. Yani gökyüzü vidyonun altında. Kendi ekranında da ters gösteriyor. Ayarlarda boyle bir ayar goremedim. Defaults a da cektim olmadi. Siz karsilastinız mi boyle bir durumla? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
On 06.09.2017 at 09:21, Ümit Yapıcı yazdı:

Selam Olgu bey,  A118C kameramiz goruntuyu ters kaydetmeye basladi. Yani gökyüzü vidyonun altında. Kendi ekranında da ters gösteriyor. Ayarlarda boyle bir ayar goremedim. Defaults a da cektim olmadi. Siz karsilastinız mi boyle bir durumla? Teşekkürler.

GErçekten ilginç ?

Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız
(düzenlendi)

Selamlar

Gearbest ten a118c kameram geldi.Welcome ekranı ile açılan ve üzerinde b40s 20160727 yazılım olan cihaza viofo yazılım yükledim lakin şuan viofo ekranın da kalıyor.Ne yaptım ettim ise b40s yazılımı tekrar bulamadım.Yardım ederseniz sevinirim...

On 13.09.2017 at 18:53, Olgu Erhan yazdı:

tarihinde Hasan Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
27 dakika önce, Hasan Yıldız yazdı:

Selamlar

Gearbest ten a118c kameram geldi.Welcome ekranı ile açılan ve üzerinde b40s 20160727 yazılım olan cihaza viofo yazılım yükledim

Neden yaptınız bunu. ?

Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız
6 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Neden yaptınız bunu. ?

:) Babam gibi sordunuz.Ve ben babamın karşısındaymışım gibi verecek mantıklı bir cevabım yok açıkcası.

Rahat duramamak diyelim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Hasan Yıldız yazdı:

:) Babam gibi sordunuz.Ve ben babamın karşısındaymışım gibi verecek mantıklı bir cevabım yok açıkcası.

Rahat duramamak diyelim.

Tam benim kafa .. :fiuw:

Ya olsaydı demi.. güzel bir şey olurdu.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Hasan Yıldız yazdı:

Rahat duramamak diyelim.

Şu linktekine bi bakar mısın.. https://dashcamtalk.com/b40-a118/

1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Tam benim kafa. Dene oldu oldu, olmadı olmadı, bitti

Seninkiler patlıyor bi de.. nedense.. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Kafalar hep ayni anlasilan. Bu muhabbetten sonra gozumun onune gelen elektronik hurdaligim. Akabinde bos bos dalan gozler uzaklara....

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Seninkiler patlıyor bi de.. nedense.. :fiuw:
Yaklasik 6 farkli yazilim yukledim bir kismin da welcome ekrani bir kismin da viofo ekrani geldi sonuc olumsuz. Sitenin birinde flex kablo degisimi gerekliliginden bahsetmis ama yazilimsal bir soruna donanimsal bir cozum Pek mantikli gelmedi. Cözum b40 s kod numarasi ile baslayan yazilimi yuklesem duzelecek ama yok bulamiyorum.
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız
Mekanik bir reset tuşu var mı cihazda.
Evet var ama sorunu cozmedi resetlemek.
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Üreticiye ulaş
O da zor gorunuyor. Urun cin uretim universal tabiri yerinde sanirim. Ne kutu da ne kilavuzun da uretici firmaya dair ne isim ne de internet adresi var. Ama azmettim halledecegim insallah. Tavsiyeleriniz icin tesekkurler.
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Paylaşıldı mı bilmiyorum ancak inceleme hoşuma gitti. Detaylı ve başınıza gelecek her ihtimal denenmiş

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
O da zor gorunuyor. Urun cin uretim universal tabiri yerinde sanirim. Ne kutu da ne kilavuzun da uretici firmaya dair ne isim ne de internet adresi var. Ama azmettim halledecegim insallah. Tavsiyeleriniz icin tesekkurler.

Satıcı ?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız
7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

İşlemci nedir, çalışan bir kameradan bilgi çekilebilir

novatek 96650 Çalışan bir kameradan yazılım çekmek ne bileyim sınırlarımı aşar gibi uygun bağlantı ve programla yazılımı çek sonra bunu yüklenebilir .bin uzantılı dosyaya çevir.

Benzer sorunlarla karşılaşan cok çözüm bulan yok malesef.Bir ilkin peşindeyim.

10 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Satıcı ?

Gearbest

İletişim kurdum derdimi anlattım bakalım bir çözüm bulabilecekmiyiz.Yazılımı talep ettim cevap bekliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Gearbest den 30 Ekim 2015 de aldığım kameranın elektrik kesilince nson videoyu kaydetmedigini kaza yapınca öğrendim maalesef, Allah tan kayıt gerekli olacak bir durum yoktu.
2 adet 2.7 V 3.3f kondansatör kullanıyormuş, bulup değiştiren var mi, değişince sorun hallolur mu? Garanti olayı nasıl olur, 2 yıl dolmamis daha, uğraşmaya değer mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 13.10.2017 at 19:35, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Gearbest den 30 Ekim 2015 de aldığım kameranın elektrik kesilince nson videoyu kaydetmedigini kaza yapınca öğrendim maalesef, Allah tan kayıt gerekli olacak bir durum yoktu.
2 adet 2.7 V 3.3f kondansatör kullanıyormuş, bulup değiştiren var mi, değişince sorun hallolur mu? Garanti olayı nasıl olur, 2 yıl dolmamis daha, uğraşmaya değer mi?

Farklı bir zaman rölesi kullan. Piyasada çeşitleri çok. Her zaman için elektriği 15 dakika sonra kessin. 

Ha bu durum kazada çakmaklığın yerinden çıkmasına çözüm değil tabi ama onu artık bir şekilde sağlamlayacaksın. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
On 13.10.2017 at 19:35, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Benim kamerayı bir hata sonucu ( :blush: )  bozduktan sonra ismini vermek istemediğim portifçi bir arkadaş, binbir rica ile kameramın yanan kondansatörlerini değiştirip, sıfır gibi yapmıştı. Fakat uslanmayan ben, inadına yapar gibi aynı hatayı yaparak kondansatörleri yine yakt.. yok yok, kendi yanmış :fiuw: . O konuyu çok şaapmayalım, kameram aynı seninki gibi oldu. Kontağı kapattığım an kamera da kapanıyor ve o anki kaydı düzgün sonlandıramadığı için, izlemek de mümkün olmuyor. İsmini vermek istenediğim Servet ismindeki bu arkadaş, fırsat olmadığından ( ! ) kamerayı tekrar alıp bakamadı.

Fakat son kaydı izlemenin şöyle bir yolu var, aracı stop etmeden önce kameranın üzerindeki on-off tuşuna basılı tutup kamerayı kendin kapat. Bu durumda son videoyu sonlandırma düzgün yapılıyor. Zahmetli ama, son video gerekliyse , bu şekilde kurtarılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Benim kamerayı bir hata sonucu ( :blush: )  bozduktan sonra ismini vermek istemediğim portifçi bir arkadaş, binbir rica ile kameramın yanan kondansatörlerini değiştirip, sıfır gibi yapmıştı. Fakat uslanmayan ben, inadına yapar gibi aynı hatayı yaparak kondansatörleri yine yakt.. yok yok, kendi yanmış :fiuw: . O konuyu çok şaapmayalım, kameram aynı seninki gibi oldu. Kontağı kapattığım an kamera da kapanıyor ve o anki kaydı düzgün sonlandıramadığı için, izlemek de mümkün olmuyor. İsmini vermek istenediğim Servet ismindeki bu arkadaş, fırsat olmadığından ( ! ) kamerayı tekrar alıp bakamadı.
Fakat son kaydı izlemenin şöyle bir yolu var, aracı stop etmeden önce kameranın üzerindeki on-off tuşuna basılı tutup kamerayı kendin kapat. Bu durumda son videoyu sonlandırma düzgün yapılıyor. Zahmetli ama, son video gerekliyse , bu şekilde kurtarılabiliyor.
O tamam da abi kaza anında elektrik gidince kaza videosu gider esas mesele o :) ismini vermek istemediğiniz abide kondansatör varmı acaba:)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...