İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera A118C (B40) Gps'li Kapasitörlü Kamera

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olcay Eyüboğlu

1. msjda link vermiştim  :bravo:

Olgu bey A118 ile A118c'nin gps aparatı aynı mı? Ilk mesajdaki linkteki aparatı alsak ikisine de uyar mı?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey A118 ile A118c'nin gps aparatı aynı mı? Ilk mesajdaki linkteki aparatı alsak ikisine de uyar mı?

Uyar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yaklaşık 2 aydır bu kamerayı kullanıyorum. Geçen gece ışıklandırması olmayan şehirlerarası bir yolda büyük bir tehlike atlattım. Eve gelip olayı izlemek istediğimde aracımın farlarının aydınlattığı alanın dışında hiçbirşeyin anlaşılmadığını fark ettim. Daha önce 2 yıl kadar shadow gt680 w kullanmıştım. Onun gece çekimleri zifiri karanlıkta bile çok iyiydi. Viofonun gündüz çekimleri gayet iyi ancak yeterli ışık almayan yerlerde çekimler beni tatmin etmedi. Belki de benim kamerada problem vardır bilemiyorum. Yalnız eski kamerama göre ses kayıt kalitesi çok çok üstün.

Aynen gece aydınlatmasız yollarda çok karanlık, hatta hareket sensörü açıksa kayıt bile duruyor maalesef.

A119 ile karşılaştırmalı videolara bakınca ne kadar zayıf kaldığını belli oluyor

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Aynen gece aydınlatmasız yollarda çok karanlık, hatta hareket sensörü açıksa kayıt bile duruyor maalesef.

A119 ile karşılaştırmalı videolara bakınca ne kadar zayıf kaldığını belli oluyor

Tabi A119 yeni model ve nerede ise 2 katı fiyatı var normal :)

Genelde kamera sistemi olarak bu aralar ön cama kampanyalı gps dahil 79$ a gelen A119 ve arka cam kamerası olarak A118c öneriyorum.

A118 kameranızı arka cama alıp ön cama A119 düşünebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Olcay Eyüboğlu

Uyar :)

Olgu bey linkteki gps aparatını alıp aracıma taktım. Cihazın ekranında aracın hızı görünmesine rağmen kayıtlarda hız görünmüyor. Cihaz ayarlarından gpsi aktif ettim ama yine de kayıtlarda hız görünmüyor. Başka bir ayar mı yapılması lazım?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey linkteki gps aparatını alıp aracıma taktım. Cihazın ekranında aracın hızı görünmesine rağmen kayıtlarda hız görünmüyor. Cihaz ayarlarından gpsi aktif ettim ama yine de kayıtlarda hız görünmüyor. Başka bir ayar mı yapılması lazım?

Ayrı bir programı var onunla izleniyor olcay bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Programın ismi nedir, nerden bulabilirim?
Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Google :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Programın ismi nedir, nerden bulabilirim?

İstersen cihazı türkçe de yapabilirsin. Onuda tabi ki google. Sorman lazım :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

İstersen cihazı türkçe de yapabilirsin. Onuda tabi ki google. Sorman lazım :)

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ertan Alptekin

Gearbestten iki kamera aldım. İlki registered air mail olmadığı için elime ulaşmadı. Sağolsunlar ücreti hesabıma iade ettiler. Ben de bu sefer registered air mail ile aldım. Ama bu sefer de The delivery of the item was unsuccessful diyor. Neden başarısız? Bu durumda ne yapmak gerekir bilen var mı acaba?

24-11-2016 14:38 The delivery of the item was unsuccessful TURKEY 22-11-2016 02:19 The item has been processed in the country of destination 21-11-2016 20:58 The item has arrived in the country of destination 21-11-2016 09:56 The item is on transport to the country of destination 19-11-2016 23:48 The item is at the PostNL sorting center 14-11-2016 07:11 The item is pre-advised  
Shipment details: RS698312868NL

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ertan abi ptt sitesinden takip koduyla bir kontrol et .benim kargolar geri iade ediliyordu son anda yakaladım adreste kapı nosu yazmıyor diye dağtıma bile çıkarmıyorlar.ki iş yeri postacı her firmayı biliyor.arayıp iadeyi durdurdum gidip kendim teslim aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Gearbestten iki kamera aldım. İlki registered air mail olmadığı için elime ulaşmadı. Sağolsunlar ücreti hesabıma iade ettiler. Ben de bu sefer registered air mail ile aldım. Ama bu sefer de The delivery of the item was unsuccessful diyor. Neden başarısız? Bu durumda ne yapmak gerekir bilen var mı acaba?

24-11-2016 14:38 The delivery of the item was unsuccessful TURKEY 22-11-2016 02:19 The item has been processed in the country of destination 21-11-2016 20:58 The item has arrived in the country of destination 21-11-2016 09:56 The item is on transport to the country of destination 19-11-2016 23:48 The item is at the PostNL sorting center 14-11-2016 07:11 The item is pre-advised

Telefon açın dağıtım merkezine.

Gearbestten iki kamera aldım. İlki registered air mail olmadığı için elime ulaşmadı. Sağolsunlar ücreti hesabıma iade ettiler. Ben de bu sefer registered air mail ile aldım. Ama bu sefer de The delivery of the item was unsuccessful diyor. Neden başarısız? Bu durumda ne yapmak gerekir bilen var mı acaba?

Teslim edilmiş ?

6d1344ffde29c815d92b4755fbcb110f.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Bana teslim olan bir şey yoktu. PTT'yi aradım. Üniversite gönderilerini topluca giden evrak teslime veriyorlarmış. Buna bakarak bizim personeli aradım. Bizim fakültenin görevlisi 1 saat önce almış. Yani şu an için ulaştı. Pazartesi bakıcam inşallah. Çok teşekkür ederim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Serkan Ünsalan

kamera yolda seyir halinde iken bazen kendini kapatıp açıyor.bunu nedeni nedir yardımcı olabilir misiniz.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
kamera yolda seyir halinde iken bazen kendini kapatıp açıyor.bunu nedeni nedir yardımcı olabilir misiniz.

Evde telefon şarjı ile bir deneyin öncelikle acaba adaptörde yada elektriktemi sıkıntı.
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan
Şimdi, Olgu Erhan yazdı:

Evde telefon şarjı ile bir deneyin öncelikle acaba adaptörde yada elektriktemi sıkıntı.

düz yolda herhangi birşey yokken yapıyor. 

deneme yapıp bilgi vereceğim.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
1 saat önce, Serkan Ünsalan yazdı:

Şarj soketi oynadığı içinde yapabilir, bi kamera çalışıyorken şarj soketini veya çakmaklığa takılan kısmı oynatın bakalım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Sıcakta saçmalamaya başlamıştı başlamıştı bazı kayıtlarda karelenmeler vardı, kartı bilgisayarda biçimlendirip cihaza taktım hata veriyor. Menüye girmiyor biçimlendirmek için cihaz üzerinden. Son versiyon yüklü 2016.07.27 ne yapabilirim?
0cc9c76f5961fdb7a68c19f770b7c5ce.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yazılımı tekrar yükledim bozuk olduğunu iddia ettiği kartla aynı hayatı verdi tabi İngilizce ayarlar sifirladigi için. 2016.01.30 versiyonunu buldum eski, yükledim kart dolu hatası verdi bu sefer ama menüye girdi, biçimlendirdim düzeldi şükür.
Bu resmi olmayan bir güncellemeydi sanırım Türkçe desteği vardı ama videolar telefonda işlenmiyordu, eskiye geçme niyetim vardı bahane oldu :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Olgu Erhan
[mention=58668]Olgu Erhan[/mention]
abi matego xp1 den vaz geçtim sanırım indirim kodu olmuyor

Link nedir.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...