İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera A118C (B40) Gps'li Kapasitörlü Kamera

Olgu Erhan

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Yok artık.

ben mesajı attığımda daha indirim kodunu yazmamıştın 75 dolardı :D

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Tapatalktan acamıyorum. Gps var mı?

Gps yoksa bence de çok

Gps dahil değil. Gps aparatı 15 $ kadar extra alınıyor.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

g1w-c aldık ,ondan önce çıkaydı iyidi :) gps aparatı ile birlikte güzel olurdu

1 adet fazla gps modülüm var :)

G1wc önde bu arka camda :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Benim kameram yok,kameralardan da anlamam.O yüzden sorum saçma gelebilir size.

Bu cihazı alıp öne taksam,verim alabilir miyim?Ayrıca hafıza kartı olarak ne tavsiye edersiniz bu cihaza.

Ön cam içinde kendini gizleyen net ve güzel bir kamera.

Kingston 32 gb Class 10 micro sd.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Son sorum ;bu kamerayı takıp çıkarmak için ayrı bir aparata ihtiyacı var mı?Yoksa bir daha çıkmamak üzere yapıştıracak mıyız?

Teşekkür ettim cevap için.

Çıkartmaya hiç gerek yok. İlla çıkacaksa zaten kendinden kızaklı.

Son sorum ;bu kamerayı takıp çıkarmak için ayrı bir aparata ihtiyacı var mı?Yoksa bir daha çıkmamak üzere yapıştıracak mıyız?

Teşekkür ettim cevap için.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aynı kamera sanırım benim aldığımda. 32 gb kart ve gps ile aldım. Müsait ara montaj yapıp bir iki video koyarım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Çıkarmamak için sol yanındaki sd kart kısmında dikiz aynası ogs felan gibi şeylerden uzak kalan bir miktar mesafe lazım. bir de dikkat etmeniz gereken şey, stickerı arkasına yapıştırdığınızda camın en üst kenarına konumlandırmayın çünkü kızak yukarı doğru çalışıyor. birbuçuk parmak mesafe kalsın.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu kamerada da kartın clas 4 mü olması gerekiyor.clas10 da da sorun yaşanabiliyormu?

Detayları verdim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Köksal

merhbalar. daha önce gt680w almıştım onu ön camda kullanıyorum. açı olarak iyi tatmin edici. geceleri netlik biraz eksiliyor gibi sanki. onun pilini değiştirirken falan sesini bozdum nasıl başardıysam :D şimdi sessiz kayıt yapıyor.  onu arka cama takmayı düşünüyorum. ön cam yine boş kalacağı için yeni bir kamera arayışına girdim. gt680w kadar net görüntü veren ve 140 derece açı ile tatmin edecek kamera hangisine yönelmeyliyim? 

bir haftadır karar verenedim. 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

merhbalar. daha önce gt680w almıştım onu ön camda kullanıyorum. açı olarak iyi tatmin edici. geceleri netlik biraz eksiliyor gibi sanki. onun pilini değiştirirken falan sesini bozdum nasıl başardıysam :D şimdi sessiz kayıt yapıyor. onu arka cama takmayı düşünüyorum. ön cam yine boş kalacağı için yeni bir kamera arayışına girdim. gt680w kadar net görüntü veren ve 140 derece açı ile tatmin edecek kamera hangisine yönelmeyliyim?

bir haftadır karar verenedim.

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101956653&p=1#101956653

Yorum bağlantısı
Alper Köksal

bu ile

http://www.foxoffer.com/g90-1080p-full-hd-ambarella-a7la30-car-camera-dvr-p-699.html#.VYlg4hvtmko

bu

http://www.foxoffer.com/gs90c-ambarella-a7la70-full-hd-1296p-car-dash-camera-dvr-170-27-gsensor-p-798.html#.VYliThvtmko 

arasındaki fark nedir? 

gearbest ten mi almalı yoksa foxoffer dan mı? orjinallik konusunda sıkıntı yaşar mıyım? 

teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Son zamanlarda a118 alan var mı? Abime aldığımız 7 gündür kargolanmadı. Ticket açtık ona da cevap gelmedi. Sizinkiler gönderilmiş mi?

Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

Olgu bey'in tavsiyesi ile aldım 2 adet 1 öne 1 arkaya + 1 tanede gps modülü fakat gps'in on screen gösterimi olmadığını öğrenince üzüldüm biraz. sadece ayrı program aracılığı ile işe yarıyormuş. :(

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Çağatay Özsoy
(düzenlendi)

GPS Modülünü ise aliexpress den almayı düşünüyorum. bu arada GPS modulu aşağıdaki linkde 8.40 dolar

http://www.aliexpress.com/item/GPS-Antenna-Module-for-Car-DVR-GPS-Log-Recording-GPS-Tracking-Antenna-Receiver-Accessory-for-VIOFO/32374551191.html

sorun olmaz heralde?

gearbest direk kredi kartı ile alınabiliyor mu? paypal komisyon kesiyor, ayar yapmaya çalıştım ama olmadı (yapıkredi)

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Forumumuzda içeriklerinin yayınlanması uygun görülmeyen alışveriş sitelerinin linklerini paylaşmıyoruz.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...