İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera A118C (B40) Gps'li Kapasitörlü Kamera

Olgu Erhan

Recommended Posts

Murat Dere

tabloya iyi bakın. dolar mı yükseliyor TL mi düşüyor?

11mstfhkl%C5%9F.jpg

Ruslardan iyiyiz ya yetmez mi? Paralel paralel konuşup durmayın yahu! :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tamer Geveci

Kameranın montajını yaptım .2 sorum var ; kamera çakmaklığa sürekli takılı kalsa cihaz kapalı olsa dahi aküyü bitirme ihtimali var mıdır? Bir de kamera aracı stop ettikten sonra kendi kendine kapanır mı yoksa her seferinde manuel mi açıp kapatmalıyım?

Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

Kameranın montajını yaptım .2 sorum var ; kamera çakmaklığa sürekli takılı kalsa cihaz kapalı olsa dahi aküyü bitirme ihtimali var mıdır? Bir de kamera aracı stop ettikten sonra kendi kendine kapanır mı yoksa her seferinde manuel mi açıp kapatmalıyım?

3. problem : şarj kablosunu cam ve kapı lastiklerinin içinden geçirdim , teyp radyosu cızırtı yapmaya başladı . Çözüm önerisi var mıdır?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

3. problem : şarj kablosunu cam ve kapı lastiklerinin içinden geçirdim , teyp radyosu cızırtı yapmaya başladı . Çözüm önerisi var mıdır?

valla ilk defa duydum :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven
(düzenlendi)

Kamerayı direk çakmaklıga taktık diyelim.Çakmaklık da kontaga baglı diyelim

Soru şu:

Aracı her çalıştırdıgımda kameranın üstündeki güç tuşuna basmadan kamera otomatik açılır mı?Her defasında onla ugraşmak istemiyorum çünkü.

Edit:Şimdi farkettim otomatik açılması lazım.Çünkü kamerayı arka cama koydugunuzda her defasında aç-kapa yapamayacagınıza göre otomatik açılacaktır

tarihinde Mustafa Bağseven tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kamerayı direk çakmaklıga taktık diyelim.Çakmaklık da kontaga baglı diyelim

Soru şu:

Aracı her çalıştırdıgımda kameranın üstündeki güç tuşuna basmadan kamera otomatik açılır mı?Her defasında onla ugraşmak istemiyorum çünkü.

Edit:Şimdi farkettim otomatik açılması lazım.Çünkü kamerayı arka cama koydugunuzda her defasında aç-kapa yapamayacagınıza göre otomatik açılacaktır

Otomatik

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

benim cihaz geldi.

çakmak kablosunun sapına ferrit nüve konacak.  (bead)

800px-Cable_end.JPG

http://www.amazon.com/Ferrite-Core-Cord-Noise-Suppressor/dp/B0002MQGE0

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Kaç mm lik ferrit uygundur bilginiz var mı?

Maalesef bilgim yok, sizdeki ürünü ölçüp ona göre alacaksınız ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

spesifikasyonlarını incelemek lazım. genelde karambole kullanılabilir. iyi kapanması lazım kildinin yoksa işe yaramaz.

Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

spesifikasyonlarını incelemek lazım. genelde karambole kullanılabilir. iyi kapanması lazım kildinin yoksa işe yaramaz.

Aylardır görmediğim kumpasımı bulma vakti geldi . :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Youtube'a yüklediğim video: Bence iyi gibi. Ama bir sonraki jenerasyon 60FPS çekecek/çekmeli galiba...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Fonda çalan müziğin seviyesi nasıldı, mikrofon hassasiyetini merak ettim

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

sinyal sesini alıyor. çok aşırı hassas değil. müzik kulağı tırmalamayacak kadar ama açıktı normal. arkada çalmıyor yani. üst kapı hoparlörlerinden alıyor sanırım asıl.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Abiler cihaz geldi. Nasıl monte ederiz, bu çakmak kablosu yetişmez benim çakmaklığa, etrafta kablo görünsün istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Abiler cihaz geldi. Nasıl monte ederiz, bu çakmak kablosu yetişmez benim çakmaklığa, etrafta kablo görünsün istemiyorum.

1-2 kutu resmi koysaydınız .) Çakmak çoklayıcı iş görür.

Şu video yardımcı olabilir. 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Merhaba

Kameramız geldi.

Nzfq6o6.jpgmKVswqI.jpg

Hemen açıp içine baktım. Sizinde göreceğiniz gibi kamera, üst bağlantı aparatı, çakmak şarj kablosu, kablo bağlantı tırnakları, kullanma kılavuzu, data aktarım kablosu var. Class 6 32 GB kart almam gerekiyor şimdi.

OGXg83o.jpg

Kamerayı açıp nasıl göründüğüne baktım. Görüntü fena görünmüyor. Ama tabii kayıt edip bakmak lazım. 

VDGlBbx.jpg

Şimdi kamerayı kablolar görülmeden bağlamak kaldı. Onu biraz bekleyeceğiz artık  :blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bu kameradan bir kaç kişi alacağız kısmetse ileride.

Yine fiyatının düştüğü bir günü bekliyoruz. Haberimiz olursa 4-5 kişiyi kameralandırmış oluruz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...