İçeriğe Yönlendir

Geri Vites Kamerası Ve Lcd Ekran Montajı

Hasan Armagan

Recommended Posts

Hasan Armagan

Merhabalar....

HB den geri görüş kamerası ve LCD ekranı aldım. 15 TL ye geldi. Montajına başladım. Tampona taktığım kameraya geri vites lambasından elektrik aldım. LCD ekrana da elektrik almam gerekiyormuş. Sigorta kutusunun ve LCD ekrandan gelen kablonun fotoları aşağıda. Kırmızı kabloyu nereye siyah kabloyu nereye bağlamam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.  Şimdiden teşekkür ederim. 

Ürünün Konusu : http://forum.donanimhaber.com/m_97524403/mpage_57/tm.htmp1.jpg

p2.jpgp3.jpgp4.jpgp5.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

bence onu da geri vitese baglamaniz gerekiyor surekli calismasina gerek yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

lcd ekranın tabannın ölçüleri hakknda bilginiz varmı ? fiestanın ön göğüsündeki küçük eşya gözüne uyar gibi duruyor emin olamadım hb den aldığınız linkide paylaşabilirmisiniz. fiyat nedir ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Armagan

bence onu da geri vitese baglamaniz gerekiyor surekli calismasina gerek yok

Sigorta kutusundan geri vitese giden kablo hangisi bilmiyorum. Olmazsa o kabloyuda geri vites lambasina kadar uzatirim. Ama sigorta kutusunda da isimi gorecek bir yer olmali

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Kırmızı herzaman + siyah şasedir.

Onurun söylediği gibi yapın, ekran devamlı açık kalmasın.

Sanırın ilan artık yayında değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Armagan

lcd ekranın tabannın ölçüleri hakknda bilginiz varmı ? fiestanın ön göğüsündeki küçük eşya gözüne uyar gibi duruyor emin olamadım hb den aldığınız linkide paylaşabilirmisiniz. fiyat nedir ?

11 x 13,5 cm.

Kırmızı herzaman + siyah şasedir.

Onurun söylediği gibi yapın, ekran devamlı açık kalmasın.

Sanırın ilan artık yayında değil.

Abi, kirmiziyi sigorta kutusunda nereye takayim,

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hasan geri vites lambasının sigortasını bulman lazım, o konu hakkında hiç bilgim yok, bence geri vites lambasından aldığın kabloya paralel bağla öne uzat derim, yada bir oto elektrikçisi bu konuyu çözebilir.

Yorum bağlantısı
Hasan Armagan

Hasan geri vites lambasının sigortasını bulman lazım, o konu hakkında hiç bilgim yok, bence geri vites lambasından aldığın kabloya paralel bağla öne uzat derim, yada bir oto elektrikçisi bu konuyu çözebilir.

Abi dediginiz gibi 5 metre kablo alip geri vites lambasindan aldim elektriği. Gayet güzel oldu. Teşekkürler. Yarin fotolarini da atacagim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ellerine sağlık, ortada kablo kalmamıştır herhalde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...