İçeriğe Yönlendir

Otoskleroz(Kulak Kemiği Kireçlenmesi) Ameliyatı Olan Var Mı?

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

Merhaba arkadaşlarım abilerim,kulağımda aşırı çınlama ve işitme kaybı var doktora gittiğimde otoskleroz tanısı koymuştu ve çözüm ameliyat fakat ameliyatın riskleri var yüz felci ve kulağın tamamen sağır olması gibi...içinizde bu rahatsızlığı yaşayan var mı ,tedavi oldu mu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:shok:

İlk defa duydum. Bi kaç doktora gösterdiniz mi?

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Merhaba arkadaşlarım abilerim,kulağımda aşırı çınlama ve işitme kaybı var doktora gittiğimde otoskleroz tanısı koymuştu ve çözüm ameliyat fakat ameliyatın riskleri var yüz felci ve kulağın tamamen sağır olması gibi...içinizde bu rahatsızlığı yaşayan var mı ,tedavi oldu mu?

Öncelikle çok geçmiş olsun.Çınlama yaş ilerledikçe,  yaygın görünen bir rahatsızlıktır.Bende de var. KBB doktoru çok samimi arkadaşım .Emar dahil tüm tetkikleri yaptı ve sonuç da, Tıbben bir neden bulamadı. Böyle yaşayacaksın dedi. Yani genelde çınlama sorununa bir kaç neden dışın da, tıp çare de bulmuyor,sebebini de bilmiyor. Size teşhis konmuş. Yaşınız da genç olduğuna göre, muhtemelen doğru. Sani'nin de dediği gibi, bir kaç  doktora daha giderek teşhisi kesinleştirmek. Tedavisi ve risklerini  o zaman değerlendirirsiniz.Yaşam kalitenizi bozmuyorsa idare edin .Örneğin benim çok bozmuyor ama evdekilerin bozuyor :)  zira işitme kaybı oldu.daha doğrusu kulak da sürekli bir ses olduğundan kelimeler kaçıyor.Televizyonu kablosuz kulaklıkla izliyorum millet rahatsız olmasın diye.Belki ilaç tedavisi mümkündür zira çok gençsiniz. Benim naçizane tavsiyem, sigara kullanıyorsanız derhal bırakın. Önemli bir faktörmüş.Şifa bulmanız dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. bir kaç doktora görünmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

İyi dilekleriniz ve ilginiz için hepinize teşekkür ederim,birkaç doktora gittim tanı kesinleşti tedavisi de malesef ameliyat,ya böyle işitme kaybıyla yaşamaya devam edicem yada yaradana sığınıp ameliyata gidicem:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...