İçeriğe Yönlendir

Bir Sanal Alem Faciası Malesef Yakınım

Okan Tansel

Recommended Posts

Ayşin Korkmaz

Çok geçmiş olsun, ucuz atlatılmış diyeceğim ama yoğun bakım, dikişler... Korkutucu gerçekten hele anne babasını hiç düşünemiyorum... Olay İzmir'de mi gerçekleşti bu arada?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Herşeye rağmen ucuz atlatılmış, çok geçmiş olsun.

Örnek olmaı sebebiyle yayılmalı bu haber.

Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun. Allah korumuş. Aslında sanal alem olayını genel anlamda yadırgamamak lazım günümüz şartlarında.. Eskiden görücü usulü, sonra muhallebicide buluşma, şimdi sanal ortamda tanışma.. İleride tamamen sanal ilişkiler.. Biz bir şekilde kurtardık kendimizi. Allah çoluk çocuğumuza yardım etsin diyorum..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Geçmiş olsun, acı bir deneyim olmuş. Sevindirici olan tedavi edilebilir bir yaralanma ile atlatılması.

Saygılarımla,

ALLAH razı olsun 

Okan'ım çok geçmiş olsun  :(

Öğretmenimm ALLAH razı olsun 

Geçmiş olsun abi

Sağol kardeşim benim

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Geçmiş olsun bu arada akşam unuttum kusura bakmayın. :flowers:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Çok geçmiş olsun, ucuz atlatılmış diyeceğim ama yoğun bakım, dikişler... Korkutucu gerçekten hele anne babasını hiç düşünemiyorum... Olay İzmir'de mi gerçekleşti bu arada?

ALLAH razı olsun aile için yoğun bir maraton oldu hastane falan .evet izmir karabağlar semti civarlarında yaşanmış olay

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

geçmiş olsun, çalıştığım ortaokulda ki manzaraları görünce bu yazılanlar gayet normal gelmeye başlıyor bana. ortaokulda ki manzaradan kastım ise öğrencilerim değil, veliler! velilerin vurdumduymazlığı...

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Herşeye rağmen ucuz atlatılmış, çok geçmiş olsun.

Örnek olmaı sebebiyle yayılmalı bu haber.

Mehmet abim ALLAH razı olsun konuyu açma sebeblerimden biride o çoğumuz Anne ve babayız bazen göz ardı ettiğimiz şeyler  olabilir bir sorguluyalım dedim çevreme bakıyorum 3 yaşında miniğin elinde tabletler  telefonlar  çok sakıncalı malesef

Geçmiş olsun.

ALLAH razı olsun

Geçmiş olsun. Allah korumuş. Aslında sanal alem olayını genel anlamda yadırgamamak lazım günümüz şartlarında.. Eskiden görücü usulü, sonra muhallebicide buluşma, şimdi sanal ortamda tanışma.. İleride tamamen sanal ilişkiler.. Biz bir şekilde kurtardık kendimizi. Allah çoluk çocuğumuza yardım etsin diyorum..

Amin dediğin gibi valla kardeşim yadırgamak değilde eski nesilin teknolejiye uzak olması yeni nesilin çok içili dışlı olması Aile fertlerinin olayı kavrayamaması durumuna düşüyor.Anne veya baba çocugum napıyorsun pc başında diyor bir işim var anne veya baba geliyorum diyor.Aile büyü bu cevaba kanaat getirek salı veriyor çocuğu pc baş başa 

Geçmiş olsun bu arada akşam unuttum kusura bakmayın. :flowers:

ALLAH razı olsun ne kusuru  ;)

geçmiş olsun, çalıştığım ortaokulda ki manzaraları görünce bu yazılanlar gayet normal gelmeye başlıyor bana. ortaokulda ki manzaradan kastım ise öğrencilerim değil, veliler! velilerin vurdumduymazlığı...

ALLAH yardımcınız olsun öğretmenim zor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Okan Bey çok geçmiş olsun. Benim de 98 doğumlu bir kızım var, bu vesileyle 2005 den bu yana bir ayağımız okulda ve gördüklerim, yaşadıklarım bizim nesille uzaktan yakından alakası yok. Önceden babadan oğula değişirdi nesil şimdi her şeyi hızlı tükettiğimiz gibi 3-4 yılda bir nesil karakteri değişiyor.

Eğitim  çağındaki çocukların gençlerin bu halinin başlıca sorumlusu bence anne-babalar. Elbette yavrularımız bizim için çok kıymetli ama bunun suyunu çıkardık. Hayatı, toplumu, ahlaklı faziletli olmayı öğretmek yerine kendi çocuklarımızın toplumdan çevresindeki her şeyden daha kıymetli olduğunu varsaydık. Azar işittiğinde okula gidip öğretmenine efelendik, parkta oynarken itiş kakış olduğundan karşısındaki çocuğun kulağını çektik hiç bir zaman davranışını sorgulamadık. 

Bağnaz, tutucu biri değilim sadece son 10-15 yılın bomboş yetişen neslinden ötürü içim acıyor. Bunda bizim de suçumuz var, en küçüğünden bir örnek vermem gerekirse bankada bile fatura yatırmaya gitsek sıraya girmek yerine tanıdık birileri var mı diye bakınıyoruz. 

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Çok geçmiş olsun, maalesef ki bu tür olaylar gün geçtikce çoğalıyor :(

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Çok şükür daha kötü sonuçlarla karşılaşılmamış, organ mafyası mı ararsın, insan kaçakçısı mı ararsın... Allah korumuş da öyle kötü sonuçlanmamış.. Geçmiş olsun, gençlerimiz ders alsın.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Geçmiş olsun dileklerimle birlikte faydalı paylaşım için teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Geçmiş olsun dileklerimle birlikte faydalı paylaşım için teşekkür ederim. 

Çok şükür daha kötü sonuçlarla karşılaşılmamış, organ mafyası mı ararsın, insan kaçakçısı mı ararsın... Allah korumuş da öyle kötü sonuçlanmamış.. Geçmiş olsun, gençlerimiz ders alsın.

Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun, maalesef ki bu tür olaylar gün geçtikce çoğalıyor :(

ALLAH hepinizden razı olsun çocuklarımız umarım bu tür olaylarda yer almaz hiç bir insan kolay kazanç kurbanı olmamalı emeğin karşılı kadar tatlı bir kazanç yoktur bence yüce rabbim hepimizi bu tip kişiliği bozuk insanlarla karşı karşıya gelmek zorunda bırakmasın

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

geçmiş olsun, herzaman derim bizim toplum daha bunlara hazır değildi, her şey çok çabuk gelişti, interneti, bilgisayarı hep amacının dışında kullanmayı seviyoruz.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

geçmiş olsun, herzaman derim bizim toplum daha bunlara hazır değildi, her şey çok çabuk gelişti, interneti, bilgisayarı hep amacının dışında kullanmayı seviyoruz.

ALLAH razı olsun abi cuk diye söylemişin gerçeği hazır değil toplumun bir çoğu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...