İçeriğe Yönlendir

Mtv Ödemesi Taksit Hakkında

Gökhan Çoşkun

Recommended Posts

Gökhan Çoşkun

İyi akşamlar herkese.

Babamın kredi kartını internete kapattırdık.Benimde malum öğrenci kartı  limit az ve içide dolu kartın.MTV ödemesini taksitli halde nasıl yapabiliriz başka yolu varmı ? 

ATM den yada vergi dairesinden Kredi kartına taksit yapılabilirmi ?  

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayır..

Kredi kartından başka şansınız yok...

Babanızın kartını internete açtırıp ödeyip tekrar kapattıracaksınız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Hayır..

Kredi kartından başka şansınız yok...

Babanızın kartını internete açtırıp ödeyip tekrar kapattıracaksınız...

Mehmet abi ye katılıyorum ayrıca vergi dairesinde ki vezneler taksitli ödeme kabul etmiyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Kredi kartına sanal kart oluşturup o kadar limit belirleyip taksitli yapabilirsiniz:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maaş hesabından internet üzerinden yapılamaz mı?

Ödenir de taksit yapılamaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selahattin İncedal

atıyorum mtv 400 tl senin limitinde 200 tl. kartına 200 tl nakit yatırıyorsun ve taksitli ödüyorsun yani sadece 200 olan kısmı taksitlendirmiş olursun. Başka da hiçbir yolu yok kredi çekmek dışında. tyaksitli  nakit avans falan çekersin ama faizlenir 

Yorum bağlantısı
Bülent Serdar

Ben bankanın kendi internet şubesi üzerinden yaptım. Eğer internet hesabınız var ise deneyin bence.. İnternet de olsa kendi şubesi. Kayın babam da geçen sene bankamatik üzerinden yatırmıştı ama taksit yaptı mı bilemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Ben bankanın kendi internet şubesi üzerinden yaptım. Eğer internet hesabınız var ise deneyin bence.. İnternet de olsa kendi şubesi. Kayın babam da geçen sene bankamatik üzerinden yatırmıştı ama taksit yaptı mı bilemiyorum.

Abi o işlemde yine kartın limiti devreye girmiyor mu ?

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Kredi kartı ile max. kaç taksit oluyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Kredi kartı ile max. kaç taksit oluyor.

Benim kullandığım bankalar 3 yapıyor faza yapan var mı bilmiyorum

garanti

finansbank

vakifbank

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ya ben de onu yatırdım kredi kartımla ama taksiti kendileri tanımlıyordur inşallah. Bankayı falan aramadım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ya ben de onu yatırdım kredi kartımla ama taksiti kendileri tanımlıyordur inşallah. Bankayı falan aramadım.

Kendileri otomatik taksitlendiriyor. Aramaya gerek yok Emre
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bazı kartlarla ödeme yapmadan önce kartın son 6 hanesini sms atmak gerekiyor, bazı bankalar otomatik taksitlendiriyor. Bankanın internet sitesinde detaylı bilgi mevcuttur. 500 tl ve üzerine 5 taksit, 500 tl ye kadar 3 taksit yapan da var, tutardan bağımsız 3 taksit yapan da.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Mehmet abi ye katılıyorum ayrıca vergi dairesinde ki vezneler taksitli ödeme kabul etmiyor...

Kabul etmemesinin nedeni vergi dairelerinde taksit şeklinde bir sistem bulunmadığı için.Bankalar taksit sayısını kendiler belirliyor.
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Aynen ben de bu sene internet bankacılığından ödedim. 3 taksit yaptırdım. Soruyor zaten taksit istiyor musunuz diye..

Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

En temizi sanal kart ta  Ziraat bankası maximum kart babamın.Müşteri hizmetleri abartısız 20 dakkada bir bakıyor telefona :) 

Kendi kartımı sıfırlayacağım artık ucu ucuna çekicez 1 ay kullanamıcam kartımı tek çare bu.

Çok teşekkür ederim yorumlar için :) 

Yorum bağlantısı
Enes Ayan
(düzenlendi)

internetten ödeme yapacağım ama önce sorgulama yapmak lazım mış orada belege no diye sorduğu şey nedir acaba ?  Akbank mobilden denedim bağlı olduğunuz vergi dairesi desteklemiyor diyor bu ne demek şimdi anlamadım?

tarihinde Enes Ayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

internetten ödeme yapacağım ama önce sorgulama yapmak lazım mış orada belege no diye sorduğu şey nedir acaba ?  Akbank mobilden denedim bağlı olduğunuz vergi dairesi desteklemiyor diyor bu ne demek şimdi anlamadım?

Gelirler.gov.tr'den yapabilirsiniz ödemeyi. Akbank kartınız ile ödemeyi yapın. 300TL üzeri ise otomatik olarak 3 taksite bölecek. Ben geçen gün internet sayfasından denediğimde de vergi dönem aralığı gibi garip birşey sordu Akbank. Daha sonraki bir girişte  MTV'nizi 3 taksitte ödeyin diye bir ekran geldi, oradaki ekran ise daha farklıydı.  

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_MENU_MTV

Bu adresten ödeyeceksiniz.. 

Plakayı birleşik ve büyük harf yazın.. 

Tc'nizi yazın

Tescil tarihini yazın.. Girersiniz sisteme.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Gelirler.gov.tr'den yapabilirsiniz ödemeyi. Akbank kartınız ile ödemeyi yapın. 300TL üzeri ise otomatik olarak 3 taksite bölecek. Ben geçen gün internet sayfasından denediğimde de vergi dönem aralığı gibi garip birşey sordu Akbank. Daha sonraki bir girişte  MTV'nizi 3 taksitte ödeyin diye bir ekran geldi, oradaki ekran ise daha farklıydı.  

Saygılarımla.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_MENU_MTV

Bu adresten ödeyeceksiniz.. 

Plakayı birleşik ve büyük harf yazın.. 

Tc'nizi yazın

Tescil tarihini yazın.. Girersiniz sisteme.. 

Çok teşekkür ederim. İlginçtir mobil uygulamada borcum var gözüküyor sonra plakanın bulunduğu vergi dairesine tahsilat yapılamamaktadır diyor. Akbankı aradım görevli aracınızda borç yok çıkmıyor dedi. En son vergi dairesini aradım ruhsatta yazan tescil tarihinden farklı bir tarih söylediler bunu yazın gelir dediler neyseki bilgiler geldi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...