İçeriğe Yönlendir

Fiesta Ayna Altı Led Ve Submarine

Eray Alicikoğlu

Recommended Posts

Uğur Çınar

Bak yine aldık gazı  :D   görmem falan, sen bana mesaj atarsın :)

Esas st deri direksiyon getirse daha hoşuma giderdi aslında  :rolleyes:

abi konuyu yeni gördüm tuş bulamadım bakınıyorum hala sağda solda olsa alacam aynalar birebir aynı sade katlanır olacak türkiye ye belki ilk getirecek kişi olabilirm :D rakam lar abi 400 ila 500 tl arası olacak  kesin rakam veremiyorum bana fatura kesilmeden :D saygılarımla 

diyeceksin sinyal ve alt aydınlatma var mı :D diye model arasın da arastır dım yoktur alt aydınlatma ile sinyal

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

Ellerinize sağlık yaz gelince yapmayı düşündüğüm şeylerden ikisini yapmışsınız çokta güzel olmuş...Ancak resimlerde bir sürü led gördüm onun aydınlattığı bir yer varmı ? yani orta konsolu felan yoksa kapı koluna tek mi kullandınız...ST Direksiyon ve ST ön tampon benimde şuan alacaklarım arasında elinde olan olacak olan temin edebilecek olan vs.benim ile iletişime geçerse çok sevinirim...Aynalara bulabilirsem pololardaki gibi şerit vari bir led yapmayı düşünüyorum bende ön tarafına ama buna uygun hazır bir malzeme bulamadım sonuçta su geçirmez ve kibar bişey olması lazım...birde henüz söküp yer olup olmadığına bakamadığım bir yer daha var orasıda kapı açma tutamazlarının alt tarafı BMW lerdeki gibi küçük bir beyaz led düşünüyorum ama ne kadar mümkün olur bilemiyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

abi konuyu yeni gördüm tuş bulamadım bakınıyorum hala sağda solda olsa alacam aynalar birebir aynı sade katlanır olacak türkiye ye belki ilk getirecek kişi olabilirm :D rakam lar abi 400 ila 500 tl arası olacak kesin rakam veremiyorum bana fatura kesilmeden :D saygılarımla

diyeceksin sinyal ve alt aydınlatma var mı :D diye model arasın da arastır dım yoktur alt aydınlatma ile sinyal

Ayna altı ledleri takıp satarız abi [emoji16]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

abi konuyu yeni gördüm tuş bulamadım bakınıyorum hala sağda solda olsa alacam aynalar birebir aynı sade katlanır olacak türkiye ye belki ilk getirecek kişi olabilirm :D rakam lar abi 400 ila 500 tl arası olacak  kesin rakam veremiyorum bana fatura kesilmeden :D saygılarımla 

fiesta da yok evet, 2003 cmax aynası gövde kısmı bizimkiyle aynı, onunki oluyor, kapıda kalan kısımları değişmek yeterli, neyse katlanan olsunda o da yeter :)

Bu arada deri ST direksiyon getirme şansın olurmu ve kaça olur acep?

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Ellerinize sağlık yaz gelince yapmayı düşündüğüm şeylerden ikisini yapmışsınız çokta güzel olmuş...Ancak resimlerde bir sürü led gördüm onun aydınlattığı bir yer varmı ? yani orta konsolu felan yoksa kapı koluna tek mi kullandınız...ST Direksiyon ve ST ön tampon benimde şuan alacaklarım arasında elinde olan olacak olan temin edebilecek olan vs.benim ile iletişime geçerse çok sevinirim...Aynalara bulabilirsem pololardaki gibi şerit vari bir led yapmayı düşünüyorum bende ön tarafına ama buna uygun hazır bir malzeme bulamadım sonuçta su geçirmez ve kibar bişey olması lazım...birde henüz söküp yer olup olmadığına bakamadığım bir yer daha var orasıda kapı açma tutamazlarının alt tarafı BMW lerdeki gibi küçük bir beyaz led düşünüyorum ama ne kadar mümkün olur bilemiyorum...

Teşekkürler birsürü led fazladan aldım tek tek vermediker 3 lü ledi bağladım modül şeklinde o tek delik delip tek aydınlatma aldım diğer ikisi kapı döşeme içini aydınlata dursun [emoji16]

St tampon getirmeye çalışıyo Uğur abi getirirse haberiniz olur

Ayna dışında led konabilir yer çok yok ama zaten ince birşey görüntü pek iyi olmayabilir delik vs açılcak güzel kapak veya mercek konabilir anca

Kapı tutamağına bmw deki gibi olmaz bence çünkü bizim kapı kollarının içi dolu dökme plastik hee oyuk açılır silikon vs olabilir anca sökmesi zor değil

fiesta da yok evet, 2003 cmax aynası gövde kısmı bizimkiyle aynı, onunki oluyor, kapıda kalan kısımları değişmek yeterli, neyse katlanan olsunda o da yeter :)

Abi senin direksiyon deri değil mi st farkı sacece metal kısımda st yazıyo yanlış hatırlamıyosam yaptır bi reklamcıya st yazısı çok da güzel duruyo
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Teşekkürler birsürü led fazladan aldım tek tek vermediker 3 lü ledi bağladım modül şeklinde o tek delik delip tek aydınlatma aldım diğer ikisi kapı döşeme içini aydınlata dursun [emoji16]

St tampon getirmeye çalışıyo Uğur abi getirirse haberiniz olur

Ayna dışında led konabilir yer çok yok ama zaten ince birşey görüntü pek iyi olmayabilir delik vs açılcak güzel kapak veya mercek konabilir anca

Kapı tutamağına bmw deki gibi olmaz bence çünkü bizim kapı kollarının içi dolu dökme plastik hee oyuk açılır silikon vs olabilir anca sökmesi zor değil

Abi senin direksiyon deri değil mi st farkı sacece metal kısımda st yazıyo yanlış hatırlamıyosam yaptır bi reklamcıya st yazısı çok da güzel duruyo

Hadi yaa, neyse o dursun hele, ayna olur ama, hem cmax aynası ile kombin ederim, katlanan-aydınlatmalı-sinyalli olur hemde :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

abi c max aynasıda geliyor zaten :D alt aydınlatmayla sinyal basit iş :D  st direksiyon zor ya ebay dan baksan :D 

Ayna altı ledleri takıp satarız abi [emoji16]

oooo süper fikir bi gelsinde .D hayırlıısı ile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

http://www.ebay.co.uk/itm/2009-58-FIESTA-ST-LEATHER-STEERING-WHEEL-USED-UNDAMAGED-GREAT-CONDITION-FREEPOST-/281559726498?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AFiesta+V%7CCars+Type%3AST150&hash=item418e4479a2

http://www.ebay.co.uk/itm/Ford-Fiesta-Mk6-2002-2008-2-0-ST-leather-steering-wheel-/141543985588?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AFiesta+V%7CCars+Type%3AST150&hash=item20f4add1b4

http://www.ebay.co.uk/itm/2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-FORD-FIESTA-MK6-MK7-STEERING-WHEEL-/280739445595?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AFiesta+V%7CCars+Type%3AST150&hash=item415d5ffb5b

http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-FIESTA-ST-3-DOOR-HATCHBACK-2005-2008-STEERING-WHEEL-LEATHER-/371239461448?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AFiesta+V%7CCars+Type%3AST150&hash=item566f98a248

http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-FIESTA-steering-wheel-N4JB-6S6A3600A-build-2006-81542-miles-/111360324532?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AFiesta+V%7CCars+Type%3AST150&hash=item19ed97b3b4

http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-FIESTA-steering-wheel-N4JB-build-2005-20188-miles-/111455826133?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AFiesta+V%7CCars+Type%3AST150&hash=item19f348f0d5

http://www.ebay.co.uk/itm/2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-FORD-FIESTA-MK6-MK7-ST-STEERING-WHEEL-/281227148663?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AFiesta+V%7CCars+Type%3AST150&hash=item417a71bd77

http://www.ebay.co.uk/itm/fiesta-st-150-early-airbag-set/221360169542?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20140107083358%26meid%3Dbf45842c35fe42cfb7705a0c651b81bf%26pid%3D100011%26rk%3D3%26rkt%3D10%26mehot%3Dlo%26sd%3D320888594094

http://www.ebay.co.uk/itm/fiesta-st-150-peddles-covers-set-of-three/221187597411?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20140107083358%26meid%3Dbf45842c35fe42cfb7705a0c651b81bf%26pid%3D100011%26rk%3D5%26rkt%3D10%26sd%3D320888594094

http://www.ebay.co.uk/itm/ford-fiesta-St-2005-2008-rear-bumper-black-needs-repair-/221633202633?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Other_Vehicle_Parts_Accessories_ET&hash=item339a5e49c9

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

abi c max aynasıda geliyor zaten :D alt aydınlatmayla sinyal basit iş :D  st direksiyon zor ya ebay dan baksan :D

oooo süper fikir bi gelsinde .D hayırlıısı ile

tamam direksiyon kalsın, oto katlanır ayna ile c-max aynası alıp birleştirmek lazımki tam olsun :) dur hele sen katlananı getir hele, zor olan o, diğeri bulunuyor zaten...

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

tamam direksiyon kalsın, oto katlanır ayna ile c-max aynası alıp birleştirmek lazımki tam olsun :) dur hele sen katlananı getir hele, zor olan o, diğeri bulunuyor zaten...

abi buldum işte baya da uygun fiyatlar  ebayda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Utku Gömeç

Kardeş xenonları nerden ve ne kadara aldın birde varsa farlar açıkken resim koyabilirmisin.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Kardeş xenonları nerden ve ne kadara aldın birde varsa farlar açıkken resim koyabilirmisin.

hocam farlar xenon değil bi-xenon yaptırmaya kalkarsan 500-800 arası değişiyor fiyatlar

jszkrwi.jpg?1

Yorum bağlantısı
Utku Gömeç

hocam farlar xenon değil bi-xenon yaptırmaya kalkarsan 500-800 arası değişiyor fiyatlar

jszkrwi.jpg?1

bi xenon dediğin mercekli olduğu için sanırım pek anlamamda ama çok güzel duruyor maşallah.acaba bunlar 2004 kasaya olurmu oda var.birde aydınlatması nasıl memnunmusun orjinaline göre. Bende yaptırmayı düşünüyorumda.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

bi xenon dediğin mercekli olduğu için sanırım pek anlamamda ama çok güzel duruyor maşallah.acaba bunlar 2004 kasaya olurmu oda var.birde aydınlatması nasıl memnunmusun orjinaline göre. Bende yaptırmayı düşünüyorumda.

Olur hiç sıkıntı yok farın içine uygun mercek takıyolar aydınlatma olarak bunu kullansanız kör geziyomuşum dersiniz geniş bi aydınlatma sunuyo ve karşıdakini ayarı düzgün olduğu müddetce hiç rahatsız etmez asıl can alıcı noktası uzunları bunların şimşek gibi çakıyo bütçe ayırabiliyosanız kesinlikle yaptırın
Yorum bağlantısı
Utku Gömeç

Olur hiç sıkıntı yok farın içine uygun mercek takıyolar aydınlatma olarak bunu kullansanız kör geziyomuşum dersiniz geniş bi aydınlatma sunuyo ve karşıdakini ayarı düzgün olduğu müddetce hiç rahatsız etmez asıl can alıcı noktası uzunları bunların şimşek gibi çakıyo bütçe ayırabiliyosanız kesinlikle yaptırın

teşekkürler verdiğin bilgiler için en kısa zamanda bende yaptıracağım 3. ayda muanesi var o zamana kadar biraz birikim yapayım güzel bir far taktırayım daha yeni double aldım yoksa bunu yaptırırdım  :)  :)  :)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

teşekkürler verdiğin bilgiler için en kısa zamanda bende yaptıracağım 3. ayda muanesi var o zamana kadar biraz birikim yapayım güzel bir far taktırayım daha yeni double aldım yoksa bunu yaptırırdım :):):)

Rica ederim arabaya sınıf atlatıyo resmen muayeneden geçmiyo haberiniz olsun eski farları saklayın
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Eray hocam yapılan çalışmalar çok güzel bizim takayıda kargoyla sana mı göndersem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu
(düzenlendi)

Eray hocam yapılan çalışmalar çok güzel bizim takayıda kargoyla sana mı göndersem.

[emoji1]Sağolasın abi gönder [emoji6] tarihinde Eray Alicikoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL
(düzenlendi)

Sağol Nevzat cam düğmesinin ampulünü değiştirebilirim sonradan halledersin seninde elinden geliyo böyle şeyler farlarla oynayacaksın sanırım bakalım nasıl olucak kolay gelsin [emoji6]

farlarla oynicam oynamasına da forumda bir başlık açtık 150 kişi baktı biri soruma cevap veremedi :D şimdi işin yoksa ölçüyü almak için farı komple dağıt sonra tekrar tak siparişi ver mal gelsin tekrar dağıt..bu gidişle farlar laşka olacak :D

tarihinde Nevzat YÜKSEL tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

Rica ederim arabaya sınıf atlatıyo resmen muayeneden geçmiyo haberiniz olsun eski farları saklayın

bu bixenon kesin geçmiyormu şimdi ? yani bölgelere göre farklılık vs.olurmu acep her ihtimale karşı geçer ümidiyle bi gitsem diyorum ama bilemedim ?

Yorum bağlantısı
Misafir

bu bixenon kesin geçmiyormu şimdi ? yani bölgelere göre farklılık vs.olurmu acep her ihtimale karşı geçer ümidiyle bi gitsem diyorum ama bilemedim ?

:i-ih:

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Malesef orjinal olmadığı için geçmiyo bölgesini falan bilmiyorum ama vaktiniz varsa deneyin
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yedek far edinin, kesin geçmez, yan sanayi farlar işi fazlasıyla görüyor, bende böyle yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

ben zaten bixenonları yan sanayi farlara yaptırmıştım orjinaller elimde duruyor ama değiştirmek gözüm de büyüdü :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...