İçeriğe Yönlendir

Ford, Görüşlerinize Gerçekten Değer Veriyor !?

Serhat ipeksoy

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

4 gün önce başlıktaki konulu bir e-posta geldi. benden geri bildirim alamayınca dün aynı postayı tekrar yollamışlar.

bende "acaba bilgi çalma amaçlı hazırlanmış sahte sitelere yönlendirilen e-posta mı?" diye açıkçası kıllandım.

ve tabi ki hemen nette kısa bir araştırma yaptım. tahminim üzerine hiçbir bilgiye rastlamadım. donanımhaber de bile :) bir de siz değerli forum üyelerine sorayım dedim.

acaba başına böyle bir olay gelen var mı, site güvenilir ve gerçekten ford.com dan mı gelmiştir?

P1k2Ajf.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Valla 2 kere telefonla arandım ben de servis sonrası.

Ford görüşlerinize değer veriyor gibi görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Düşük not verdim diye servisin arayıp hesap sormuşluğu var:P

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Misafir

:nea: Valla yetkili servislere güvenemediğim için beş  senedir kapısından bile geçmiyorum.Tek bir özel servise giderim başkada bir yere aracımı dokundurtmam.Ama size gelen maili görünce neden olmasın diyorum.Bir çok kişi Ford servislerinden şikayetçi ve bu yüzden bir daha ford almayı düşünmeyenler bile var.Bunları dikkate alıp kendilerini geliştirmiş ve tüketiciye hak ettiği değeri vermeye başlamış olabilirler. :) Bence güzel bir adım umarım devamını getirebilirler.

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Bende düşük not vermistim.servisi arayip sikistirmislar.servis beni arayip beyefendi ne olur olumsuz şey söylemeyin isimden olacagim diye.baya önem veriyor ford müşteri memnuniyetini.

tarihinde ersin özkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bence dogru. Ozgur Yuceturk ekim 2014'te formda yazan goreve atanmis. Belli ki yeni bir strateji olusturmus. Yine de suphe varsa ozgur.yuceturk@ford.com.tr adresine mail gonderin. Muhtemelen adres budur.

Saygilarimla.

ea3e364dc0ae98e40c958f8dbaa36071.jpg

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

hepinize ilginizden ötürü teşekür ederim. 22 aralıkta zorunlu 1. yıl servisine götürmüştüm aracımı. servis sonrası hem antalya otokoçtan hem de istanbul merkezden arayıp servis hizmetini nasıl bulduğumu sormuşlardı zaten. bunun üstüne geri bildirimli bu e-posta gelince bir de size sorayım kafam rahatlasın demiştim.

akşama evde anketi doldurayım bari.. 

sağolun..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sıfır Focus almıştık sene2004.almanya dan mı ne mektup gelmişti. Sırf o mektubu iyi dolduralım diye bayi iki de bi davet ediyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Toyota auris test sürüsüne katılmıştım. Kaç defa aradılar mail attılar hatırlamıyorum. Test sürüşü memnuniyeti nasıldı ? Showroom a girdikten sonra kaç dk beklediniz vb gibi bir çok soru. Artık firmalar böyle şeylere dikkat ediyor

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Ford'dan gelmiş, bence moderatör arkadaşlar eklediğiniz ekran görüntüsünü silsin.

Anketin dolduralacağı web adresi ve kullanıcı parolası görünüyor, biri girip sizin yerinize anketi doldurabilir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Ben de yazın Bursa Karacabey taraflarında acil bir durum sonucunda bir ford servisine girmiştim sağolsunlar çok iyi bir şekilde ilgilenmişlerdi arabamızın bakımını yaptırdıktan birkaç gün sonra İstanbul merkezden telefonla arayıp servisten memnun kalıp kalmadığımı sormuşlardı. :) İlk etapta şaşırmıştım fakat daha sonra benimle ilgilenen arkaşların isimlerini verek memnun kaldığımı belirtmiştim sonuçta bu uygulama yapılabiliyor yani... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Ford'dan gelmiş, bence moderatör arkadaşlar eklediğiniz ekran görüntüsünü silsin.

Anketin dolduralacağı web adresi ve kullanıcı parolası görünüyor, biri girip sizin yerinize anketi doldurabilir :D

evet haklısın parola kısmını atlamışım genelde dikkat ederim böyle şeylere ama neyse. ;)

dün akşam anketi doldurdum hepsine yıldızlı pekiyi verdim.  :flowers:

biraz önce de kendim tekrar girdim adres çubuğuna adresi parolayı yazarak hata uyarısı verdi sorun yok yani, sanırım.  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

telefon anketi yavaş yavaş tüm markalarda online a geçiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...