İçeriğe Yönlendir

Kanarya Arıyorum

Kenan Koç

Recommended Posts

Kenan Koç

kanarya beslemeye karar verdim :) ankara'da yada kırıkkal'de erkek kanarya vere bilecek yada makul fiyat ölçülerinde olmak kaydıyla satın alacağım henüz tecrübem yok bu konu hakkında bilgilerinizide paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Forumda eski üyelerimizden İbrahim Maden'e ait Keçiörende Babacan Akvaryum vardır.

Ayrıca, uluslararası kanarya yetiştiricilik yarışmalarına girip derece almış birisidir.

Dilerseniz Telefon numarasını vereyim kendisi ile görüşün..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

kanarya beslemeye karar verdim :) ankara'da yada kırıkkal'de erkek kanarya vere bilecek yada makul fiyat ölçülerinde olmak kaydıyla satın alacağım henüz tecrübem yok bu konu hakkında bilgilerinizide paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Kanarya ya gicigim
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Kafese girmez Abim. Yırtıcıdır, özgürlüğünü kısıtlayamazsın asil hayvandır Kartal :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Serdar

Merhaba. Şu an şehir dışındayım. Bir terslik olmaz ise gelecek hafta sonu Kırıkkale'de olacağım :)

. Ticari olarak bu işle uğraşan Özlem Akvaryum - Tuğrul var.

. Muhabbet kuşu yetiştirdiğini bildiğim sizinde Soy adaşınız olan bir arkadaş var. (Sadece muhabbet kuşu üretiyormuş yeni aradım)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Koç

Forumda eski üyelerimizden İbrahim Maden'e ait Keçiörende Babacan Akvaryum vardır.

Ayrıca, uluslararası kanarya yetiştiricilik yarışmalarına girip derece almış birisidir.

Dilerseniz Telefon numarasını vereyim kendisi ile görüşün..

cep nosunu mesaj atarsan sevinirim sağol

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...