İçeriğe Yönlendir

Fiesta Değişen Parca Çıktı Ne Yapmalıyım?

Onur Tunç Aldı

Recommended Posts

Onur Oflaz

sonucta bu kadar yil trafikte kullanilmis bir arac boya degisen gayet normal seyler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

2011 de olmuş kazası. Araç hasar miktarı çıkmıyor. Benim bildiğim kaza yaptığı tarih ve hasar miktarı çıkar sorguda. Bu işte de bir tuhaflık var.

Yorum bağlantısı
abdullah tetik

merhaba satılık aracınızın değişen parçasını olduğuna tam emin olmadan karar vermeyin bazı uyanıklar ustalar ile anlaşıp aracın fiyatını kırmak için değişen parça olduğunu öne sürebilirler ekspertiz raporunu kaşeli ve imzalı olarak servisten isteyin verirler ise sıkıntı yok başıma gelen bir olayı anlatayım bundan önceki aracımı satmak için kolluk güçlerinde çalışan bir arkadaş alıcı olarak buluşmak istedi ve devlet otolarının tamirini yapan bir yere baktırdı üstten eksantrikli aracın motor yağ kapağını açarak motorun üflediğini iddia etti ve dolayısı ile fiyat kırma olayına girdiler tabi bende yemedim.ve computestte detaylı baktırdım ve motor % 97 verdi artık siz düşünün ne yapmak istediklerini 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
(düzenlendi)

Anladım hocam teşekkürler. Ama servis özellikle bir kaç kez başka yerde bizim dediğimizden farklı çıkarsa mesuliyet bize ait değil dedi. Bir de eksertiz için anlaşıldı ama önce kaportaya bakarız o ücretsiz dediler daha sonra ekspertiz için para alacaklardı. Bu şekilde mi yuruyor işler?

tarihinde Onur Tunç Aldı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

2011 de olmuş kazası. Araç hasar miktarı çıkmıyor. Benim bildiğim kaza yaptığı tarih ve hasar miktarı çıkar sorguda. Bu işte de bir tuhaflık var.

Hasarı karşı tarafın sigortası karşılamışsa miktar çıkmaz diye biliyorum ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
abdullah tetik

şase nin son 7 rakamını özel mesaj ile gönder baktırayım 

ayrıca düşük meblağlı hasarlarda aracın hasar tutarı çıkmıyor diye biliyorum 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...