İçeriğe Yönlendir

Bu Bütçeye Göre Ne Alabilirim?

İbrahimcan Gökalp

Recommended Posts

İbrahimcan Gökalp

2005Model 90lık Connectmzi satma kararı aldık. Ortalama 20bin civarı satılabilceğini düşünüyoruz.

2010 da aracımızı alırken 5 kişiydik ablam ve ben artık evden çıkınca 3kişi için büyük ve masraflı gelmeye başladı bu yuzden sedan bir taksi almak istiyoruz.

Bütçemiz 24-28 bilemediniz max 30bin ama genelde bakıcağımız aralık 24-28Bin TL.

Daha önce hep Connect yani kamyonet bindiğimiz için taksiler hakkında hiç bilgim yok.

Aradığımız özellikler;

Min 2007 Model ve üzeri

Sedan ( bagaj önemli)

Benzinli ( tüp takılmamış tercihimizdir.)

1.4 motor

Dacia reno tarzi değilde Honda Nissan Toyota Pejo Citroen Ford tarzi markalar düşünüyoruz.

Klima abs otomatik cam e tabikidi takdir edersiniz Kilometreside öyle uçuk olmayacak :)

Düşündüğümüz özelliklerin aşağısı yada yukarısıda olalbilir :) (ama yukarısı olucağını pek sanmıyorum :D )

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirm :)

İstanbul , ısparta , burdur , manisa , aydın , izmir ,konya , eskişehir gibi şehirlerden araca bakıcak tanıdıklarımız mevcuttur.

Yorum bağlantısı

Ayni tip arac olacak ama Connecten sonra bagaj hacmi icin skoda roomster olabilir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
İbrahimcan Gökalp

Citroen C4 2009 gözüme çarptı ama ne dersiniz?

Fiyatlarıda benim bütçeme uygun. bira HB tarzı ama bagaj geniş görünüyor.

Ayni tip arac olacak ama Connecten sonra bagaj hacmi icin skoda roomster olabilir.

Saygilarimla.

Roomster dediğiniz gibi connect tipli. Biraz daha taksi tarzı tavsiye edebilr misinz. Ayrıca arac gayet makul isteklermi karsılıyor.

size bi honda civic 1.6 vtec yakışır

Yakışır ama aşar gibi ya:)

vw bora abi 

Bora modellileri fiyat olarak uymuyor malefes bana :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

O rakama, minimum 2007 model Hyundai Era dışında düzgün araç biraz zor bulunur... 

Yorum bağlantısı
Selman Yalçın
(düzenlendi)

Masraflardan dolayı sattıysanız ve yakıt ekonomisi istiyorsanız. Corolla E12 kasaları(2002-2007 model arası) tavsiye ederim. Bende HB olan corolla vardı sırf bagaj için sattım Focus aldım(2006 model en boş donanımlısı ama istediğiniz bütün özellikler var).

D segment araç masraf olarak biraz üzer sizi(servis bakımı yakıtı vs.) O yüzden Corolla ve Focus sizi üzmeyecek modellerdir. Citröen demişsiniz ancak piyasada pek tutulmayan modellerdir. Ayrıca ben olsam fransız markalarından uzak dururdum(ucuz arabalardır ancak sık sık problem çıkartıyor diye forumlardan öğrenebilirsiniz)

Ayrıca bu dediğim araçlarda km sıkıntısı yoktur. Benim sattığım corolla 140bindeydi aldığım focus ise 170 binde.

tarihinde Selman Yalçın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...