İçeriğe Yönlendir

Manisa Merkezdeki Arkadaşların Yardımına İhtiyacım Var

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Selamlar arkadaşlar,

Focusum için linkteki mp3 çaları buldum satıcıyla görüştük anlaştık(telefonda) ancak bizden birinin canlı görmesi içimi oldukça rahatlatacak. Manisa merkezde olup cihazı canlı gözle bakacak var mıdır? Öyle prof bir inceleme değil istediğim çalıştığını görsün yeterli.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-ford-focus-mondeo-connect-icin-sony-cd-calar-198862650/detay?searchResultsViewPreference=std&showViewPreferences=true&hideSearchFilter=false

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Köksalım inşallah iyi çıkar. Ama duble yakışırdı. Cd ile uğraşılmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Selamlar arkadaşlar,

Focusum için linkteki mp3 çaları buldum satıcıyla görüştük anlaştık(telefonda) ancak bizden birinin canlı görmesi içimi oldukça rahatlatacak. Manisa merkezde olup cihazı canlı gözle bakacak var mıdır? Öyle prof bir inceleme değil istediğim çalıştığını görsün yeterli.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-ford-focus-mondeo-connect-icin-sony-cd-calar-198862650/detay?searchResultsViewPreference=std&showViewPreferences=true&hideSearchFilter=false

Köksal ben yardımcı olurum istersen.İş yerim belli arkadaş mahalle olarakta yakın zaten getirir zaten bakar kontrol ederiz.Mikroset Bilgisayar eski adliye karşısı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın

Uğur Samyeli hocam konunuzu gördüyse yardimci olacaktır.

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Köksalım inşallah olur ..

Benim merak ettiğim birşey var bilen arkadaşlar cevaplarsa iyi olur..

Teybi araç üzerine takmadan çalışmasını kontrol edebilir miyiz ?

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Başka bir konuda arkadaş aynısını 200 TL'ye satmıyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum?

Sanırım sen yanlış hatırlıyorsun adaşım forumda var ama 400 tl

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Köksal ben yardımcı olurum istersen.İş yerim belli arkadaş mahalle olarakta yakın zaten getirir zaten bakar kontrol ederiz.Mikroset Bilgisayar eski adliye karşısı..

Büyüksün Uğur abi, satıcıyla bir görüşeyim, ikna etmeye çalışayım.

Başka bir konuda arkadaş aynısını 200 TL'ye satmıyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum?

Track çalardı o ;) (Tacettin beyin konusu)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...