İçeriğe Yönlendir

2015 Ocak Ayının En Çok Satan Arabaları Ford 2. Sırada

İlyas Baykal

Recommended Posts

Gürçay Hüseyin

Su VW kadar bozulan arac yok ama adamlar iyi kakaliyor valla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ocak ayında satılan araçlar aslında Aralık ayında satıldılar. 

Vergiden dolayı Ocak'ta teslim aldılar. 

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Hicte katilmiyorum bizim banka wv kullanir hem mudur araclari hemde personel araclari wv hemde okadar hor kullanilmasina ragmen araclar tas gibi 2003 yilinda mudurumuzun borasi vardi arabayi esek gibi kullaniyorduk.tik yoktu.

Bence her markanin kendine özgü iyi oldugu kisimlar var.mesela volvo kaporta konusunda 10 numara ford manuel fiteste iyi ama otom 0 tabiki bunlar birazda sans isi sonucta elektronik urun sayilirlar.2 arkadasimda ayni anda focus otom aldi bir yil icinde birinde tik yokken digeri araca benzin döküp yakmak istedi.:D

Sonuçmu arabayi satti kurtuldu.digeri hala tik yok.

Ayni model ayni donanim araclar ayni fiyata aldilar.hatta ayni renkti.

Yani biraz sans gecen formda okudum arkadasin birinin aracinin motoru yere dusmus.yuh demistim.

Şimdi bu araci ele alarak butun x model araclarin motoru dusuyor diyemeyiz.

benim polonun gitmedigi yoldan gecen hafta arkadasimin brodweyiyle nasil gittik nasil gittik anlatamam arac 88 model abi ne dag ne tas dinlemedi uctu gitti benim sifir polo orda oyle kaldi donuste benim aracida canim 88 model cekti.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Hic te katilmiyorum bizim banka vw kullanir hem mudur araclari hem de personel araclari vw hem de o kadar hor kullanilmasina ragmen araclar tas gibi 2003 yilinda mudurumuzun borasi vardi arabayi esek gibi kullaniyorduk.tik yoktu.

Bence her markanin kendine özgü iyi oldugu kisimlar var.mesela volvo kaporta konusunda 10 numara ford manuel viteste iyi ama otomatik 0 tabiki bunlar birazda sans isi sonucta elektronik urun sayilirlar.2 arkadasim da ayni anda focus otomatik aldi bir yil icinde birinde tik yokken digeri araca benzin döküp yakmak istedi. :D

Sonuç mu arabayi satti kurtuldu.digeri hala tik yok.

Ayni model ayni donanim araclar ayni fiyata aldilar.hatta ayni renkti.

Yani biraz sans gecen forumda okudum arkadasin birinin aracinin motoru yere dusmus.yuh demistim.

Şimdi bu araci ele alarak butun x model araclarin motoru dusuyor diyemeyiz.

benim polonun gitmedigi yoldan gecen hafta arkadasimin broadwayiyle nasil gittik nasil gittik anlatamam arac 88 model abi ne dag ne tas dinlemedi uctu gitti benim sifir polo orda oyle kaldi donuste benim aracida canim 88 model cekti.

:fiuw: niyetimiz kimseyi kırmak değildir :fiuw: şurdakini buraya koymak değildir  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

:fiuw: niyetimiz kimseyi kırmak değildir :fiuw: şurdakini buraya koymak değildir  :fiuw:

Uslupta önemli vw müsterisine araba kakalıyorda ford,fiat,renault....vs benim müşterim gelmiş ben ona en temiz sorunsuz aracımı mı vereyim diyor. Ümit kardeşime katılıyorum maalesef evet maalesef diyorum ülkemizde 0 araç şans işi. Sıfır araçlar için konuşuyorum vw alıp aracını daha 1000 km bozulan olmadı mı, forumda vardı konusu c-max alıp 600 km piston kolu kırılan araç duyduk, geçen gün bir arkadaşımız yazmış motor düştü diye. Daha saysam bitmez. Birde şu var herzaman illet gelmiştir şu olaydan. Gidersiniz muayeneye aracın motor numarası okunamadı hafif kusur. Sanki motor numarasını ben sakladım senin devletin bu araçları ithal ederken uygunluk belgesi vermişte ülkeye girmiş bunu neden kusur olarak görüyorsun ki neyse.

Saminin dediği gibi aralık ayında satılıp ocakta trafiğe çıkan çok araç var. Birde yeni kasa passatlar bunda çok etken. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy
(düzenlendi)

Ümit'e ben de katılıyorum konu içeriği hakkında. Benim demek istediğim o değil, imla.  :rolleyes:

tarihinde Serhat ipeksoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

:D

Aman boşverin gönüller bir olsun dosylar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Ocak ayında satılan araçlar aslında Aralık ayında satıldılar. 

Vergiden dolayı Ocak'ta teslim aldılar. 

Aralık ayında teslim alsada tescil işlemini ocak ayında yaptırabilir, bu nedenle aslında aralık da satıldıklarını düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Ben aracimi aralik 20 de satin aldim.ama teslim almadim parasini ödedim.ocak 7 teslim aldim onlarda faturayi ocak 7 kestiler 2015 ocak mtv ödemesini yaptilar.

Aralikta teslim alsaydim aralik mtv onlar ocak mtv ben odeyecektim 10 gun bekledim 495 kardayim

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Öyle yada böyle ülkemizde VW gerçeği var..

Sonuçta Ford babamın markası değil hangi marka araç fiyat/performans anlamında bütçeme uyarsa onu tercih ediyorum.

Bence diğer markalar VW şöyle böyle diyeceklerine şapkayı önüne koyup düşünsünler..

Adamlar 2 ay sonraya sıra yazıyor..İster al ister alma..gerçekten umurlarında değil.çünkü sıradaki müşteri hazır..bekliyor..

BMW Ford'dan fazla satıyor..İnanabiliyormusunuz? Buna nasıl bir açıklama getirmek lazım :)

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Bukadar siraya giren varsa bu arac icin bir bildikleri var demektir.neden dacia da sira yokta wv sira cok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...