İçeriğe Yönlendir

İç Ortam Aydınlatma Çalışması

Ertan Çabuk

Recommended Posts

56a49e113540e218a7a59ab3e8c15b77.jpg

Oraya taktığın lamba nasıl iğrenç bir şey merak ettim. Tez zamanda en/boy/yükseklik vs. bütün özelliklerini, fiyatını ve nereden aldığını öğrenmek istiyorum. Bi arkadaşın aracına lazımmış. :crazy:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Renkler ve mp3 modülü ekleyecem ancak onlar yazın olacak. 4 aydır arabanın yarisi sokuk ve evde [emoji12] [emoji12]

:rtfm:

Bir saat oldu yukarıdaki mesajı yazalı :angry:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Abi yine kırmızıdan vazgeçmemişsin. Benim arabada tavan lambalarındaki kırmızı sönmüyor ya, arkadaşlar bu ne gırmızı gırmızı diyorlar :)

16 renk M. Ali.

Ama kırmızı bambaşka. O ledi ordan sökmeden olmaz, o kırmızı sönmez

Olmamış.. :D

[emoji12]

Oraya taktığın lamba nasıl iğrenç bir şey merak ettim. Tez zamanda en/boy/yükseklik vs. bütün özelliklerini, fiyatını ve nereden aldığını öğrenmek istiyorum. Bi arkadaşın aracına lazımmış. :crazy:

:rtfm:

Bir saat oldu yukarıdaki mesajı yazalı :angry:

Abi kusura bakma [emoji4]

2.5 x 5 'm

Yükseklik 4 mm ancak vardır. Gömme.

9146a0e5c78c51784d17dd1813002508.jpg

Bu lambaların kenarındaki çerçeveyi çıkarıp sadece reflektorunu kullandım. Alt plaka zaten yukarıda diğer resimlerde görünüyor.

Çiftini 5 tl ye aldım ama 10 lira su an.

Yorum bağlantısı

16 renk M. Ali.

Ama kırmızı bambaşka. O ledi ordan sökmeden olmaz, o kırmızı sönmez

[emoji12]

Abi kusura bakma [emoji4]

2.5 x 5 'm

Yükseklik 4 mm ancak vardır. Gömme.

Bu lambaların kenarındaki çerçeveyi çıkarıp sadece reflektorunu kullandım. Alt plaka zaten yukarıda diğer resimlerde görünüyor.

Çiftini 5 tl ye aldım ama 10 lira su an.

Nerden alacaz? Sen mi alıp gönderecen?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Nerden alacaz? Sen mi alıp gönderecen?

Hala Adres göndermemişsin

Patlıcan moru var mı ? Patlıcan moruna örnek ;

Canın badulcan mi çekti mor mor. O renk te var. Fati için de pembe seçeneğimiz var :craz:
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah güzel olmuş. Canlı görmeyi çok istiyorum. Cuma günü gelsene, sürprizim var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ertan ellerine sağlık kardeş, güzel olmuş gerçekten :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Ertan hocam eline koluna sağlık bu ışıkları koltuk altına koysaymışsın daha hoş durardı ön tarafa yaptığın gibi bende aynı öndekiler gibi yaptım arkaları koltuk altına monte ettim kapıyı açınca fazla göze çarpmıyor ben neon ledlerden arıyorum ama bulamadım direksiyon körüğü ve tavan aydınlatma cevresine 

ZZNW7R6.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Elinize sağlık.. Biraz fazla renkli olmuş bence ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Güle güle kulanın, elinize sağlık.

Arkadakiler göz alıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Güle güle kulanın, elinize sağlık.

Arkadakiler göz alıyor mu?

Farkına bile varmıyorsunuz abi.

Ertan hocam eline koluna sağlık bu ışıkları koltuk altına koysaymışsın daha hoş durardı ön tarafa yaptığın gibi bende aynı öndekiler gibi yaptım arkaları koltuk altına monte ettim kapıyı açınca fazla göze çarpmıyor ben neon ledlerden arıyorum ama bulamadım direksiyon körüğü ve tavan aydınlatma cevresine 

Ben bilerek buraya koydum aslında. Koltuk altına yerleştirmek istemedim. neon ları burda bir iki yerde denk geldim ama çinden getirtmek daha uygun gibi.

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Zekeriya Kahraman, 11 Şub 2015 - 16:30snapback.png

Ben bilerek buraya koydum aslında. Koltuk altına yerleştirmek istemedim. neon ları burda bir iki yerde denk geldim ama çinden getirtmek daha uygun gibi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hocam çin,de akrabam yok,ki nasıl getitirecem  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bilader pavyon ne tarafta :keyifli:

Şimdi gelir boyacının biri anlamadan etmeden laf eder, sen dinleme. Aynı donanım bak yarın lüx araçlarda çıkacak. Arabaya binen yolcuya göre insan niyetini en iyi nasıl belli ederki başka?

an itibarı ile bugün günlerden perşembe

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

hımmm perşembe perişanlıkmıydı kurnamıydı ?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Zekeriya Kahraman, 11 Şub 2015 - 16:30snapback.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hocam çin,de akrabam yok,ki nasıl getitirecem [emoji3]

Benim de yok olanı bulmak lazım [emoji6]

hımmm perşembe perişanlıkmıydı kurnamıydı ?

Çarşafa dolanıyordu

Solda ilk sokakta
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...