İçeriğe Yönlendir

Jant Göbeği Nerden Bulabilirim?

Altan Harmankaya

Recommended Posts

Altan Harmankaya

selam arkadaşlar 2010 focus kullanıyorum collection model replika jant var üzerinde. sürekli lastik değişiminden dolayı jant göbeklerim kırıldı. bir türlü yenisini bulamadım. normaller 5,5cm iç çaplı ama benim jantımın iç çapı 6cm. nereden nasıl bulabilirim.. saygılar

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Sayın Hocam,öncelikle şu replikaları değiştir ve acilen OEM janta geç,aman ha çok önemli.Kapak konusu biraz zor ama jant satan yerlerden bulabilirsiniz belki...

Yorum bağlantısı
Altan Harmankaya
(düzenlendi)

Sayın Hocam,öncelikle şu replikaları değiştir ve acilen OEM janta geç,aman ha çok önemli.Kapak konusu biraz zor ama jant satan yerlerden bulabilirsiniz belki...

hocam ne yapayım arabayı sıfır almıştım. bayi çelik jant verecem dedi üstünde bunlar geldi. tüm jant satan yerleri gezdim yok valla :(

tarihinde Altan Harmankaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Valla Ankara dasınız nasıl olsa Şaşmazda orjinal jant bulursunuz diye düşünüyorum.Allah korusun bu replikalar sakattır..

Yorum bağlantısı
Burak Değer

hocam ne yapayım arabayı sıfır almıştım. bayi çelik jant verecem dedi üstünde bunlar geldi. tüm jant satan yerleri gezdim yok valla :(

Hangi jant modelinden arıyorsunuz yardımcı olayım hemen :) 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Hocam replika jantlar ile sert bir çukur veya kasise girdiğinizde kırılı. Başınıza ciddi kazalar ve yeni alacağınız jant masrafından daha fazla masraf çıkabilir. Eski jantlarınızı satıp OEM janta geçin bence de.

Replika jantların nasıl kırıldığıyla alakalı bir video vardı ama şu anda bulamadım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Hocam replika jantlar ile sert bir çukur veya kasise girdiğinizde kırılı. Başınıza ciddi kazalar ve yeni alacağınız jant masrafından daha fazla masraf çıkabilir. Eski jantlarınızı satıp OEM janta geçin bence de.

Replika jantların nasıl kırıldığıyla alakalı bir video vardı ama şu anda bulamadım.

Vidyo yok ama resim var bende :)

66417472d74b4bafea34b822529ce553.jpg

tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Vidyo yok ama resim var bende :)

66417472d74b4bafea34b822529ce553.jpg

Şu olayın yüksek hızda olduğunu düşünemiyorum bile.

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

orjinal titanium jant göbeğini yenikapıda bulmuştum ben ama 6 inç zor bulunur bence

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tamer Olcay Çiçek

Hangi jant modelinden arıyorsunuz yardımcı olayım hemen :)

18 inç OEM jant göbeğin ölçücü 55 mm midir ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...