İçeriğe Yönlendir

Son 1 Yılın Değerlendirmesi. (Allah Kimseye Göstermesin)

Ahmet Kiriş

Recommended Posts

Mustafa Çayır

büyük geçmiş olsun abim. Rabbim tekrar yaşatmasın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can

Bu kadar imtihanin buyuk bir mukafati da olacaktir. Rabbim bir daha yasatmasin. Tekrar tekrar gecmis olsun abi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sorunların bir kısmını biliyor fakat aileden gizlilik konusundan ötürü her aklıma geldiğince arayamıyordum.

Abim,sana da ,ailene de büyük geçmiş olsun. Abinden allah razı olsun.. Allah başkaca sıkkıntı keder yaşatmasın inşallah.

Şimdi geldi sıra düğün faslına, Servet abi başı çeksin de baş göz edelim seni :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Abim, sende bu azim, sende bu sabır, sende bu yaşama sevinci oldukça daha zor sınavlarıda hakkınla geçeceğini düşünüyorum.

Rabbim seni ailene, aileni sana bağışlasın. :nazar:

Daha güzel günlerin seni beklediğini düşünüyorum, sınavın ne kadar zorsa mükafatın o kadar güzel olsun inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Ahmet çok geçmiş olsun;

Rabbim sana ve ailene yardım eylesin. büyük badireler atlatmışsınız bundan sonra kendine daha da dikkat etmen gerekecek.

tekrar hem sana hem anne ve babaya büyük geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Ben okurken yoruldum, daraldım. Siz yaşarken neler çektiniz kimbilir. Allah bir daha yaşatmasın. Geçmiş olsun inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yaşadığın olayların çoğundan haberim olmasına rağmen maalesef ki elimizden bir şey gelmemesi gerçekten çok ağır geldi Ahmet, ama şükür ki hepsi geçti Allahın izni ile. Seni yeniden aramızda görmek güzel kardeşim HOŞ GELDİN....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Bu kadar büyük imtihanlar silsilesi ve sonuçta şuan herşey yolunda.. Rabbim dertsiz derman vermesin. Annenize/size/ailenize çook mutlu çook sağlıklı günler inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bunlarla gelmiş geçmiş olsun abi. Rabbim bir daha böyle sıkıntılı günler yaşatmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

cok büyük gecmis olsun. insallah bunlar sondur. degilsede vardir Allahin bir bildigi. ne kadar güclüymüssünüz ki Allah bu kadar sikintiyi vermis basiniza. insallah bunlarin sonunda mükafatinizida alirsiniz. insallah bundan sonra sikinti yüzü göstermez size Allah, mutlu günler nesip eder...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Geçmiş olsun değerli abicim. Mazot filtresini yenilediğine göre  Antebe gelebilirsin yeniden  :flowers:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Baykal

çok ama çok gecmiş olsun şu an iyi olmana cok sevındım Allah o günleri bi daha göstermesın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Abi tekrardan geçmiş olsun.  Yaşadığın sıkıntıları etrafına yansıtmadan omuzladın.  Hiç kolay değildi ancak çok şükür başardın.  Gerçekten çok ama çok dirayetliymiş sin.  Bu sıkıntıları atllattın ya, bundan sonra sırtın yere gelmez Allahın izniyle.  Sana ve ailene sıhhatler dilerim :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Boşuna kendide yüreğide koca adam demedik sana. Bukadar güçlü olabilecek kaç kişi varki. Allah başka dert tasa vermesin inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun kardeşim, hem sana hem de ailene, Allah bizlere taşıyamayacağımız yükü vermezmiş, emrine şükürler olsun. Tabi ki dermanını da verecek.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ahmet Bey hakikaten çok zor ve sıkıntılı bir süreç yaşamışsınız. Allah beterinden saklasın. Bununla gelmiş geçmiş olsun inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Allah sabırlar versin çok zor zamanlar geçirmişsiniz. Sabır sınavı olmuş sizler için. Büyük geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Büyük geçmiş olsun, Allah daha beterinden korusun.

Umarım bu yıl istediğiniz şekilde geçer. Hayırlara vesile olması dileğiyle..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Çok çok geçmiş olsun Ahmet kardeş. Allah bir daha böyle üzüntüler yaşatmasın sana ve ailene. Allah kimseye çaresi olmayan dert vermesin.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Kardeşim gelmiş geçmiş olsun, Allah bir daha göstermesin inşallah.Len ne zaman geldin İzmir'e ameliyat oldun hiç haberimiz olmadı şimdi ben Servet Aydın'a mı çatayım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Abi çok geçmiş olsun. Bir rahatsızlığın olduğunu biliyordum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum..

Çok geçmiş olsun abim :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...