İçeriğe Yönlendir

Marshal Lastikleri Nasıl Bilirsiniz?

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Rover'e 16" jant aldım ve üzerinde iki adet çok az kullanılmış Marshal Matrac lastik var. Sizlerin yorumlarınıza göre ya bu lastikleri söküp atacağım 4 tane yeni lastik alıp devam edeceğim, ya da iki tane aynı lastikten alıp bir kaç yıl kullanacağım.

Daha önce aynı lastiği kullanmış arkadaşların lastik hakkındaki görüşlerini bekliyorum.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kumho grubunun lastiğidir. Çin işi değil güney kore malı. Bence fena değildir. 

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

ucuz olsun diye kış lastiğini almıştım ikinci el sıfır gib 4 tane üstünde cizgileri duran lastikdi, karda önümde fiasta kalktı gitti ben yarım metre ilerleyemedim aynı yolda önleri söküp attım goodyear ug8 taktım.

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

Hem yazlığını hem kışlığını kullanıp memnun kaldığım bir lastik. 

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Rover'e 16" jant aldım ve üzerinde iki adet çok az kullanılmış Marshall Matrac lastik var. Sizlerin yorumlarınıza göre ya bu lastikleri söküp atacağım 4 tane yeni lastik alıp devam edeceğim, ya da iki tane aynı lastikten alıp bir kaç yıl kullanacağım.

Daha önce aynı lastiği kullanmış arkadaşların lastik hakkındaki görüşlerini bekliyorum.

Lastiği bitik rover alınırmı  :crazy:

Yorum bağlantısı
Tanju Açargül

ben yazlıklarım da kullanıyorum şahsen memnun değilim tavsiye etmem

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Burada sıkça kullanılan bir lastik. İlk alındığı zamanlar çok dişli bir görünümü oluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Ben bir önceki aracımda fiestada kullanmıştım, gayet memnun kaldığım bir lastikti. 

Yorum bağlantısı

Lastiği bitik rover alınırmı  :crazy:

Sorma kardeşim, benzini de bitikti, nasıl aldandık bilsen.... :D

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Sorma kardeşim, benzini de bitikti, nasıl aldandık bilsen.... :D

:sandalye:  iyi benzin ibresini full sabitleyip vermemişler 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Baktın mı?

baktım abi, hayırlı olsun, çok güzel olacak, üstündeki lastikleri tarihi nedir abi ? iyi durumdaysa dursun abi boşa masraf yapma arkalara yeni alırsın.

Yorum bağlantısı

baktım abi, hayırlı olsun, çok güzel olacak, üstündeki lastikleri tarihi nedir abi ? iyi durumdaysa dursun abi boşa masraf yapma arkalara yeni alırsın.

Dedim ya, iki tanesi gayet iyi durumda, aynından iki tane daha bulursak olay biter.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bunu diyeceğine başlığı düzeltsene abi   :crazy:  :exc1:

Böyle daha dikkat çekici olmuş, yazanın bir daha dönüp acaba diye bakası gelir ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...