İçeriğe Yönlendir

Yıllık Araç Takip Cetveli, " Kendi Uğraşım" Umarım Işinize Yarar..

Şener KIRMIZI

Recommended Posts

Şener KIRMIZI

Değerli arkadaşlar,   ben  araca  kaç litre gaz aldığımı ne kadar tuttuğunu ne masraf yaptığımı devamlı not alıyordum, daha önceden ajanda kullanıyordum, sonra exel ortamında böyle bir cetvel hazırladım ve çok işime yaradı. Açıkcası işimi fazlasıyla görüyorum. Çok ahım şahım bir şey değil ama benim  gibi;

Aracıma; yıllık kaç litre gaz almışım,

Yıllık kaç tl lik gaz almışım

Aracım km de kaç litre gaz yakıyor

Aracım km de kaç tllik gaz tüketiyor

Ne ve nereye ne kadar gider yapmışım gibi şeyleri psikopatca kayıt ediyorsanız çok işinize yarayacağını umuyorum.

NOT: İndireceğiniz dosya Exel dosyası, Bilgisayarda Office yüklü değilse dosya açılmaz.

İndirme Linkleri  : https://www.dropbox.com/s/34ues10d1lenvom/ARA%C3%87%20TAK%C4%B0P.xlsx?dl=0

Gvzko7.png

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Teşekkürler gayet mantıklı ve işe yarar buldum açıkcası, bazı şeyleri görmemiz yine bazı önlemler almamıza fayda sağlar.

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman
(düzenlendi)

1000 den geri sayıyor bitsin  :crazy:

gene  vürüs var dikaaaat

tarihinde Zekeriya Kahraman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şener KIRMIZI

Excel i dropbox a yukleyebilir misiniz?

Hocam drobbox a yükledim  sorun olup olmadığı hakkında bilgi verirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Şener KIRMIZI

Hiç bir sıkıntı yok, teşekkürler, deneyelim bakalım :)

Çok şükür diyorum artık, akşam ettik   neredeyse link yüzünden...

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bi yakınımız aklıma geldi, adam aldığı benzin fişlerinin üzerine km bilgisini yazıp aylık zımbalıyor sonrada dosyalıyordu. Sizinki daha teknolojik :) 

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Ben de 5 senedir biriktiriyordum fişleri, hiç kullanmadığım küllük içinde. En son baktım dolmuş yenisini almıyor, hepsi çöpü boyladı. Daha da biriktirmiyorum :)

Yorum bağlantısı

Bu kadar hesap yapılması ilginç geldi, hani şirket üzerine olsa gider gösterilir falan.

Bu kadar hesap çabuk yaşlandırir insanı, toplu taşıma iyi gelir.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Kullanılırsa faydalı olabilir. Ama ben uğraşmam bunlarla. Binerim giderim hepsi bu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih Saner
(düzenlendi)

güzel program..elinize sağlık

tarihinde Semih Saner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende benzer bir liste kullanıyorum sizinki daha da geniş kapsamlı. Dropbox'dan alamadım henüz. Yeni bir yere ekleyebildinizmi acaba ? Teşekkürler..

XB4RO5.jpg

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bu kadar veri elinizde varken sormak istedim. Ben ne zaman PO yada OPET 'den benzin yada eurodiesel alsam sanki puff gidiyor. SHELL 'den aldığımda daha uzun gidiyor. Benimki psikolojik mi yoksa gerçekten de öyle birşey var mı?

Sürekli Shell 'de aynı bayi-aynı pompa kullanıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bu kadar veri elinizde varken sormak istedim. Ben ne zaman PO yada OPET 'den benzin yada eurodiesel alsam sanki puff gidiyor. SHELL 'den aldığımda daha uzun gidiyor. Benimki psikolojik mi yoksa gerçekten de öyle birşey var mı?

Sürekli Shell 'de aynı bayi-aynı pompa kullanıyorum. 

Ben en uzun shell'de kullanıyorum. Performans hız atak bir kullanımımda yok yani otomatik arabada aranmaz zaten :) Shell'de 400km yapıyorum bir depo ile 410 - 390 - 380 değişiyor diğerlerinde 320 - 330 kmde tükeniyor.

Ayrıca klima vs kullanımım hep var... 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Ben en uzun shell'de kullanıyorum. Performans hız atak bir kullanımımda yok yani otomatik arabada aranmaz zaten :) Shell'de 400km yapıyorum bir depo ile 410 - 390 - 380 değişiyor diğerlerinde 320 - 330 kmde tükeniyor.

Ayrıca klima vs kullanımım hep var... 

Hmm... Psikolojik değil yani benimkisi :) Sevindim valla, ne demişler benzini shell'den aklı kelden al :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şener KIRMIZI

Bende benzer bir liste kullanıyorum sizinki daha da geniş kapsamlı. Dropbox'dan alamadım henüz. Yeni bir yere ekleyebildinizmi acaba ? Teşekkürler..

XB4RO5.jpg

Drobboxtan neden indiremiyorsun ? en sağlıklı olanı drobbox diğer yerler hep virüs ekliyor bedava olduğu için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Drobboxtan neden indiremiyorsun ? en sağlıklı olanı drobbox diğer yerler hep virüs ekliyor bedava olduğu için

Bu uyarı geliyor ondan indiremedim..

22ZBpv.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

Şener bey merhaba gerçekten güzel. bende kullanmaya başladım .

ellerinize sağlık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...