İçeriğe Yönlendir

Aramızda Nöroloji Doktoru Var Mı?( Doktor Bulundu, Tedavi Başladı)

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Arkadaşlar merhaba;

Aramızda nöroloji doktoru vamıdır acaba? 19 aylık oğlumun bugün MR sonuçlarını aldık ve çok iyi şeyler çıkmadı,eşimin anneside sonuçları aldığında ağladığı için doktor neler söylemiş pek anlamamış, Nörolojiden randevu aldık randevuya daha var, az çok bilgi sahibi olmak adına yardımcı olacak aramızda Nöroloji doktoru varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Sağlıklı Yaşamlar herkese.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Arkadaşlar merhaba;

Aramızda nöroloji doktoru vamıdır acaba? 19 aylık oğlumun bugün MR sonuçlarını aldık ve çok iyi şeyler çıkmadı,eşimin anneside sonuçları aldığında ağladığı için doktor neler söylemiş pek anlamamış, Nörolojiden randevu aldık randevuya daha var, az çok bilgi sahibi olmak adına yardımcı olacak aramızda Nöroloji doktoru varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Sağlıklı Yaşamlar herkese.

Çok geçmiş olsun.

Raporları gönderin bana yarın öğrenmeye çalışayım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Çok geçmiş olsun.

Raporları gönderin bana yarın öğrenmeye çalışayım.

teşekkürler şimdi ÖM den yolluyorum

Geçmiş olsun. Allah şifa versin inşallah...

Amin inşallah saolun

Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN

Çok geçmiş olsun.Allah korktuğunuz yere uğratmasın.Allah kimseyi evladı ile sınamasın.Allah yardım etsin.AMİN.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Çok geçmiş olsun.Allah korktuğunuz yere uğratmasın.Allah kimseyi evladı ile sınamasın.Allah yardım etsin.AMİN.

AMİNN İnşallah.Çok teşekkürler

Allah şifa versin.

AMİNN teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Öztürk

Geçmiş olsun , Rabbim korktuklarınızdan emin ve uzak eylesin küçük yavrunuzu Mesut Bey kardeşim.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Geçmiş olsun..

Çok geçmiş olsun,Allah şifasını versin.

Geçmiş olsun , Rabbim korktuklarınızdan emin ve uzak eylesin küçük yavrunuzu Mesut Bey kardeşim.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim AMİN inşallah

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allah'ın izni ve inayetiyle yavrucak en kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır inşallah. Allah yardımcınız olsun. Çok geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

İnşallah en kısa sürede korkulanın olmadığı ortaya çıkar. Rabbim şifa versin.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Allah'ın izni ve inayetiyle yavrucak en kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır inşallah. Allah yardımcınız olsun. Çok geçmiş olsun.

İnşallah en kısa sürede korkulanın olmadığı ortaya çıkar. Rabbim şifa versin.

çok geçmiş olsun allahım acil şifalar versin.

Hepinizden Allah Razı Olsun çok teşekkürler,İnş. Allahımın izniyle sağlığına kavuşur oğlum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Yarın hastanede değilim ama raporları gönderirseniz, sizin için uğrar sonuçları gösterir,size bilgi veririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Yarın hastanede değilim ama raporları gönderirseniz, sizin için uğrar sonuçları gösterir,size bilgi veririm.

gecmis olsun Allah sifa versin

Rabbim yardımcınız olsun. Acil şifalar dilerim.

Rabbim acil şifa versin inşallah sıkıntılı bir durum değildir.,

Allah acil şifalar versin. 

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.

Geçmiş olsun. İnşallah ciddi birşey yoktur.. 

Amin Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum,Allah kimsenin başına vermesin,dert keder hastalık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Rabbim acil şifalar versin mesut bey hacattepe ye 5 sene gidip geldim neroloji,ye cocuğumun sarası vardı 1.5 numülanetten hap kullanıyordu çok şükür atlattı . Size bir baba olarak söyüuorum Babanın çocuğuna duası gecer tıpbın etkisi ayrı  sizden ricam çocuğunuza bol bol dua edin Derdi veren ALLAH o derdi alan,da ALLAH 

WKL0oWE.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...