İçeriğe Yönlendir

08 Mondeo Kapı Hoparlörü Patlamış

Misafir

Recommended Posts

08 mondeo Şoför kapı hoparlörü patlamış açıp oraları zedelemek istemedim kaçlık olduğu hakkında bilgi sahibi olan varmı ona göre alıyım yada elimde orjinal 04 focus hoparlörü var onlar uyarmı sizce ?

Yorum bağlantısı
Ersin Uçan

Hazır konu açılmışken bilen birisi hoparlör ölçüsünü yazarsa bilmeyenler de öğrenmiş olur :)

Yorum bağlantısı

Hazır konu açılmışken bilen birisi hoparlör ölçüsünü yazarsa bilmeyenler de öğrenmiş olur :)

Birazdan hoparlörleri bulmaya çalışıcam bulduğumda kaç cm olduğunda yazarım :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Focusun çıkan hoparlörü yuvarlak mondeonunki ovalmiş araştıran arkadaşların bilgisine

2008 ve üzeri mk4 mondeo'da kapı kolanları yuvarlak ve 16*5 cm'dir . Oval olan mk3 kasalarda bulunanlardır . Yanlış biliyor olabilirmisiniz ?

Yorum bağlantısı

2008 ve üzeri mk4 mondeo'da kapı kolanları yuvarlak ve 16*5 cm'dir . Oval olan mk3 kasalarda bulunanlardır . Yanlış biliyor olabilirmisiniz ?

Olabilir tabiiki focus hoparlörü yuvarlak olarak görüp bildiğim için dedim ama mondeonunki hakkında bilgi sahibi olmadığım için miş yazmıştım artık onunda bilgisine sahibim sayenizde teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Harun Emektar

Bende de patlamıştı. Hoparlör dediğiniz gibi oval şekilde fiyatı 180 TL idi 2015 ocak ayında ayrıca hoparlör Fomoco marka idi. bilgilerinize

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...