İçeriğe Yönlendir

75 Lik Connect Alınır Mı

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

arkadaşlar 2009 model 70 binde olduğu söyleniyor yeni tip connect nasıl dır sizce tutulurmu alımı satımı

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

arkadaşlar 2009 model 70 binde olduğu söyleniyor yeni tip connect nasıl dır sizce tutulurmu alımı satımı

Konunuz uygun bölüme taşındı.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

bence araç temiz ve sorunsuzca alınır yazılım atırılır.90 Ps olarak kullanılır çatır çatır binilir. yalnız yazılımı herkes atmıyor bilesiniz

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

ovvv alınır hemde ne biçim:) benimde bildiğime göre asıl tutulan 75 likleri geçen yıl bende vardı 75 lik connect 2005 190 binde ve gayet memnundum çok kullanışlı bir araç yakıtı az yani diğer connectlere göre araba temizse alınır linki var mı

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

araç 70 binde 2009 model bu araçta hangi motor var yani 75 lik anca kasa yeni tip torpido kaporta vs. araçta hangi motor tipi var çift turbo olan mı yoksa eski tip motor olan mı sağlıklımıdır sorun çıkartırmı 

birtane de eski kasa 90 lık var 110 bin km de tek sürgü  75 olanı yeni kasa diğeri eski kasa tek sürgü çözemedim

ovvv alınır hemde ne biçim:) benimde bildiğime göre asıl tutulan 75 likleri geçen yıl bende vardı 75 lik connect 2005 190 binde ve gayet memnundum çok kullanışlı bir araç yakıtı az yani diğer connectlere göre araba temizse alınır linki var mı

kaldırmış siteden ancak boya olarak tavan boyalı imiş fakat hiç bir değişen yok muş komple boyadan şüpheleniyorum bana da biraz uzak tanıdık vasıtası ile baktırıcam 

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

ben daha bir ay olmadı alalı 2008 model 75 lik dlüx aldım trabzonda kullanıyorum 2007 den sonrakiler TDCİ motor oldukları için çekişleri fena değildir tabi birde yazılım attırırsın tadından yenmez ben 15 gün içinde attırdım 90 lıklardan seri oldu yakıtıda şuan 28 30 kuruş arasında eğer araç temiz kullanılmışsa sorun çıkarmaz taş gibi araba biraz konfor yok ama bir çok otomobileden iyi olduğuda kesin almışken 90 lık tek sürgü yerine 75 lik dlüz paketi almak daha iyi olur benim nacizhane fikrim bu uzun yıllar binmeyi düşünüyorsanız boyasına falan takılmayın ben öyle yaptım 5 sene sonrada piyasası pek düşecek bir araç değil sonuçta 2007 de 23 bin e sıfır satılan araç bugün ikinci elde yine 23 bin saygılarımla

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

ben daha bir ay olmadı alalı 2008 model 75 lik dlüx aldım trabzonda kullanıyorum 2007 den sonrakiler TDCİ motor oldukları için çekişleri fena değildir tabi birde yazılım attırırsın tadından yenmez ben 15 gün içinde attırdım 90 lıklardan seri oldu yakıtıda şuan 28 30 kuruş arasında eğer araç temiz kullanılmışsa sorun çıkarmaz taş gibi araba biraz konfor yok ama bir çok otomobileden iyi olduğuda kesin almışken 90 lık tek sürgü yerine 75 lik dlüz paketi almak daha iyi olur benim nacizhane fikrim bu uzun yıllar binmeyi düşünüyorsanız boyasına falan takılmayın ben öyle yaptım 5 sene sonrada piyasası pek düşecek bir araç değil sonuçta 2007 de 23 bin e sıfır satılan araç bugün ikinci elde yine 23 bin saygılarımla

teşekkür ederim bende artvin arhavide yaşıyorum yazılımı ne kadara mal ettiniz nerde yaptırdınız aracı ordudan alıcam araçta ne gibi özellikler var bunlardan bahsedebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

araç dlüx olduğunda çift hava yastığı abs tcs çift sürgülü kapı klima elektirikli aynalar mevcut yazılımı trabzonda yaptırdım yaklaşık 650 tl civarı tutuyor size tavsiyem araca yazılım attırmadan artvine gitmeyin ben daha önce artvine geldim o rampalarda 75 lik tat vermez başka merak ettiğiniz konu varsa yardımcı olmaya çalışırım

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Gerçek şu evet alınır az yakmaz en idaili 90 ps olanlardır ;)

araç 70 binde 2009 model bu araçta hangi motor var yani 75 lik anca kasa yeni tip torpido kaporta vs. araçta hangi motor tipi var çift turbo olan mı yoksa eski tip motor olan mı sağlıklımıdır sorun çıkartırmı 

birtane de eski kasa 90 lık var 110 bin km de tek sürgü  75 olanı yeni kasa diğeri eski kasa tek sürgü çözemedim

kaldırmış siteden ancak boya olarak tavan boyalı imiş fakat hiç bir değişen yok muş komple boyadan şüpheleniyorum bana da biraz uzak tanıdık vasıtası ile baktırıcam 

2003 ile 2009 yılı aynı motor bildiğim kadarıyla ;)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ben 2 yıl kullandım 75 ps lik. :)  90 ps lık aracımızdan daha az yakıyordu. :nea: .. Connectler arasında en çok memnun kaldığım aracımdı.... :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Gerçek şu evet alınır az yakmaz en idaili 90 ps olanlardır ;)

2003 ile 2009 yılı aynı motor bildiğim kadarıyla ;)

2003 den 2008 e kadarTDDI , 2008 ve sonrası TDCİ

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Ben 2 yıl kullandım 75 ps lik. :)  90 ps lık aracımızdan daha az yakıyordu. :nea: .. Connectler arasında en çok memnun kaldığım aracımdı.... :yes:

bende bunların 3 çeşidinide kullandım en tat vereni 110 luk glx olanları araba yolda durmuyor fişek gibi :rolleyes: ama hakkaten en çok beğendiğim 75 likler daha fazla piyasası var diye biliyorum çünkü 90lıklar yıldız pompa imiş 75 likler düz pompa imiş ve bundan ötürü 75 liklere rağbet fazla imiş usta öyle demişti artık bilemiyorum ama hala kafama takılan 75 hp ile o kocaman kasa nasıl gidiyor

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

evet beygir ile yakıt ters orantılı ama sadece şehir dışında şehir içinde fazla beygir dezavantaj oluyor benim fikrim yanlış ise düzeltin..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

dorudur şehir içinde beygir düşüklüğü az yakmaya uzun yolda çok yakmaya başlar 75 likler çok piyasada çünkü bu ara hertürlü mazotu ve dizeli kullanabiliyor alırken buna dikkat etmek gerekli ne kullanıldığı euro dizel zorunlluğu yok 90 lık ve 110 luklarda euro dizel zorunlu, normal mazot kullanılamaz 2003 transit connect vardı ve tdci dı bendeki bu konuda ustalar ayrıntılı bilgi vere bilir ve bilirimki Sabri ustamda 75 ps var ve vazgeçilmezidir herşeyin zevki ayrı araçla bağ kurmak önemli transit connetimi hala düşünürüm mesala ;)

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

2003 den 2008 e kadarTDDI , 2008 ve sonrası TDCİ

Bildiğim kadarıyla böyle bir sınırlama yok ya da gruplandırma daha farklı olsa gerek çünkü benim aracım 2007 ve TDCi motor..

Bu arada yukarıda forumdaşlar bahsetmişler, şehir içi kullanacaksanız 110 luk canınızı yakabilir çünkü gücü hissedince ister istemez yüklendiğiniz oluyor, haliyle araç fazla yakıyor oluyor. Olur da uzun yol yapacaksanız ya da güce önem veriyorsanız 110 luktan şaşmayın derim.. Şehir içi kullanılacaksa 75 lik olan gayet ideal, yazılımla 90 lık performansı da alırsınız problem kalmaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Bence de alınır taşş gibi araba. Biz 8 yıldır kullanıyoruz aynı aracı. Çok da memnunuz. Şimdi model yükseltmek ve yine aynı aracın 110 luğunu almak için satıyoruz. Bence düşünmeden alabilirsiniz. :good1:

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

Ben 110 ps glx kullanıcısıyım aracımndan çok memnunum ş.içi tüketimim 5-5.5 litre uzun yolda da araç yüklü ise 3.3 litre boşda da 2.5 ile 2.7 litre arası yakıyor birde yazılım var tabi şuan 140 ps 355 tork aracın üstünden inmek istemiyorum o derece keyif veriyor bana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Ben 110 ps glx kullanıcısıyım aracımndan çok memnunum ş.içi tüketimim 5-5.5 litre uzun yolda da araç yüklü ise 3.3 litre boşda da 2.5 ile 2.7 litre arası yakıyor birde yazılım var tabi şuan 140 ps 355 tork aracın üstünden inmek istemiyorum o derece keyif veriyor bana :)

Böyle yazıyonuz özeniyoruz ondan sonra gaza geliyoruz..

:D  :D

Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Balıkesir Gönen de bir yakınımda var. 75 lik 2009 veya 2010 model 45.000 km civarında. Bu aralar satmayı düşünüyor. İlk sahibi ve aile aracı olarak kullanıldı. Boya ve değişen yok. Çift sürgülü kapı. Piyasası tahmini nedir ne kadara satabilir?

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

Böyle yazıyonuz özeniyoruz ondan sonra gaza geliyoruz.. :D  :D

Aracdaki o gücü hissetmek ayrı bir duygu en güzel yanida yol da giderken connecti küçümseyip tokatlamaya calistiginda tokatlanmasi :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Bildiğim kadarıyla böyle bir sınırlama yok ya da gruplandırma daha farklı olsa gerek çünkü benim aracım 2007 ve TDCi motor..

Bu arada yukarıda forumdaşlar bahsetmişler, şehir içi kullanacaksanız 110 luk canınızı yakabilir çünkü gücü hissedince ister istemez yüklendiğiniz oluyor, haliyle araç fazla yakıyor oluyor. Olur da uzun yol yapacaksanız ya da güce önem veriyorsanız 110 luktan şaşmayın derim.. Şehir içi kullanılacaksa 75 lik olan gayet ideal, yazılımla 90 lık performansı da alırsınız problem kalmaz :)

Kardesim. Bu sinirlama sadece 75 olanlarında var 90 ve 110 luklar 2003 den beri TDCI
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

bence araç temiz ve sorunsuzca alınır yazılım atırılır.90 Ps olarak kullanılır çatır çatır binilir. yalnız yazılımı herkes atmıyor bilesiniz

yazılım nasıl oluyor ? performans artarken yakıt sarfiyatı nasıl oluyor?

istanbul'da bu işi yapan bildiğiniz yer var mıdır ?

no name servis yapar mı mesela ?

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
(düzenlendi)

beyler acil cevap ile yardım bekliyorum 2010 123 bin küsür km. 6 650 lira hasar kaydı bir parça değişen 4 parça boya diyor arka bagaj kapağı değişik sol çamurluk arka ve ön çamurlukta boya diyor 4 adet kazaya karışmış 2224 1900 2080 ve 404 tl hasar kaydı sizce bu araçta ne vardır bana lütfen bilgi verin alınır mı 24 bin istiyorum inmiyor satmakta zorluk çekermiyim bir sene binmeyi düşünüyorum 

birde senelik vergileri muayene egsoz dahil ful gideri nedir sigorta hariç. artı hasar kaydında ne olup bittiğini neler değiştiğini nasıl anlarız nereden öğreniriz 

tarihinde volkan ceneviz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...