İçeriğe Yönlendir

75 Lik Connect Alınır Mı

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Ercan Ayas

bir yıl bineceksen aldığın araç sıfır hata olması lazım ki satarken zorluk çekmeyesin bence düşük model bir arabaya bak sonuçta bir aracın değeri 20 bin i geçince satarken biraz bekletir...

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

bu hasar kaydı  ne ile çözülür yani nereye ne harcanmış onu nereden öğrenebilirim ve bu hasar kayıtlı araç bana ne zarar ettiri. senelik gideri nedir muayene bandrol vs vs.

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

hocam naptın sen ya internet verilerinde 470 küsür 6 yaşından sonra 351 oluyor yani netten bakıp gördüm 

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Connectler vergi dairesinde. Panelvan geçer bu yuzden su anki yillik pulu 596 tl eder

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Öncelikle Connect modellerinde 110 ps lık serinin performans/yakıt tüketimi konusunda en iyi olduğunu söyleyeyim. Şahsen ben 90 ps glx Silver modeli kullanıcısıyım. Connect serisinin en dolu paketi olup kalitesini ıspatmalış bir araçtır. Size nacizane tavsiyem bulabilirseniz uygun fiyata bir 110 luk almanızdır. Ben Trabzonluyum ve şahsen köyümüz olduğu için yazları aracın arkasına 750 kilo civarı yük yükleyip dağ bayır gittiğim oluyor. Aracın 1500 kg olduğunu, ve arkasında da yük koyduğunuzu varsayarsak 75 ps lık modelin Karadeniz yollarında size biraz nazlanacağını düşünüyorum. Allah gönlünüze göre bir araca kazasız belasız binmeyi nasip etsin, saygılarımla.. [emoji4]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...