İçeriğe Yönlendir

Arka Tampon Eki Bakımı Tavsiye Ve Öneri...

Şener KIRMIZI

Recommended Posts

Şener KIRMIZI

Arka Tampon ekindeki boya sorunu nedeniyle bir ürün aldım ama tek  başına yeterli olur mu bilmiyorum.  Bu konu hakkında tecrübe ve önerileriniz bana ışık olacaktır..  

Niyetim tampon ekini temizleyip boyayı veryansın etmek.. Vernik falan kullanayım mı sizce...

kj6Dk7.png

oAVmnQ.jpg

Yorum bağlantısı
Can Ergül

böyle boyarsanız 1 sene sonra yine bu hale gelir, boyacılarda plastik astarı oluyor önce onunla astarlanıp sonra boyanması gerek ki boya bidaha atma yapmasın.

Bana kalırsa bi arabanın her işini sahibi kendisi yapabilir ama boya işini boyacıya bırakmak lazım,hem 30 lirayı boyaya verene kadar 40 liraya boyacıda boyatmak daha mantıklı  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Şener KIRMIZI

böyle boyarsanız 1 sene sonra yine bu hale gelir, boyacılarda plastik astarı oluyor önce onunla astarlanıp sonra boyanması gerek ki boya bidaha atma yapmasın.

Bana kalırsa bi arabanın her işini sahibi kendisi yapabilir ama boya işini boyacıya bırakmak lazım,hem 30 lirayı boyaya verene kadar 40 liraya boyacıda boyatmak daha mantıklı  :unsure2:

Kardeşim haklı olabilirsin ama boyacıların 40 liraya falan boyayacaklarını sanmıyorum, en az 100 200 tl isterler. Parada önemli değil aslında ama ben biraz işgüzarlık yapmak istedim, tampon olduğu için önemsemiyorum olmazsa gider kaportacıda boyatırım diyerekten. bugün slak zımpara aldım, yarın tamponu iyice zımparalayıp boyama işlemi yapacağım. fotoları sizlerle paylaşırım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şener KIRMIZI
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar, bugün amatör olarak tampon boyama çalışması yaptım. Çevremin  ve kendiminde tereddüt içinde kalarak kalkıştığım bu işten alnımın akıyla çıktım :) ve  sonuç yine aile ahalisinin şaşkın bakışları ile sonuçlandı :)

Sizde yorumlarınızı esirgemeyin..

Tampon ekinin ilk halini biliyorsunuz..

Boyama çalışması ve göresellik amaçlı bir kaç foto :)

nANp2N.jpg

kj8p0m.jpg

aoNpE7.jpg

rgNp21.jpg

BZbNAD.jpg

9VrAdO.jpg

tarihinde Şener KIRMIZI tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Ergül

Elinize sağlık  :bravo:  Pardon Ben tampon rengine boyanacak diye düşünerek boyacıya gidilsin demiştim, tampon boyasıysa hertürlü gider abi :D

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Ellerine sağlık kardeşim. Güzel olmuştur. En kötü ihtimalle verirsin bir otuz daha yine boyarsın. Tampon dedigin nedir ki. Dokunursun, dokundurursun ya da dokundururlar. Zaten tampon da dokunduğu zaman daha degerli olanından önce ilk gözden cikarmalık bir parça.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...