İçeriğe Yönlendir

Mazotla Yada Benzinle Yanan Lamba Onerisi

Ümit Volkan Durmaz

Recommended Posts

Ümit Volkan Durmaz

Arladaslar kampta kullanmak icin mazot yada benzinle yanan lamba ariyorum bilen var mi? Gaz yağını kaldirdilar biliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

gazyağı versek

13189500391_b.jpg

kendi halinde yansın deli ışığa gerek yok dersen

fenerler_clip_image006.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Yokki gaz yagi

Her benzincide olmasa da bulunabiliyor. Eskiden her yerde vardı ama güvenlik sebebi ile artık satmıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çok uzun süre şarj gerektirmeyen çok az sarfiyatlı led ışıldaklar var bence onlar değerlendirilmeli.

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Lukusu bilmiyorum nasil birsey?

Çok uzun süre şarj gerektirmeyen çok az sarfiyatlı led ışıldaklar var bence onlar değerlendirilmeli.

Mesela

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Araba yakında olacaksa en güzeli invertör, telefon şarj eder, bilgisayar şarj eder, ufak tv bile çalıştırır ama teknolojiden uzaklaşmak isteniyorsa işe yaramaz.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

rg1kE1.jpg

Araba yakında olacaksa en güzeli invertör, telefon şarj eder, bilgisayar şarj eder, ufak tv bile çalıştırır ama teknolojiden uzaklaşmak isteniyorsa işe yaramaz.. :D

Abi projeksiyon bağlayıp uygun Bide taş bulup ona yansıttınmı değme dağların keyfine :D
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Abooo superde

Yoo boylebir niyetim yok

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abooo superde

Yoo boylebir niyetim yok

O zaman 300-500 wattlık bir invertör alıp 8-10 tane tasarruflu ampülü aynı anda yakabilirsiniz.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Simdi yemek tupte isik tupte telefonlarida sarj etse 10 numara olurdu.:D

Yorum bağlantısı

Lüküs lüküs en temizi Birde lpg istasyoncularında gaz bastırın tüp bittikce bol booll yeter size

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Gerçekten bunu bilmiyomuydunuz gaz lambaları sonrası icattı :)

Ya kendini gormustum oma isminin bu oldugunu bilmiyordum

O zaman 300-500 wattlık bir invertör alıp 8-10 tane tasarruflu ampülü aynı anda yakabilirsiniz.. ;)

Elimde 1 adet 12 voltluk akum var ama sarj olayini nasil halletcegimi bilmiyorum

Yorum bağlantısı

Ama ben şahsen topladığın odunlarla kocaman bi ateş yakıp Işığında durmayı tercih ederim hem ısıtır hem Işık olur :) battaniyeni al yat yanına

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Elektrrikli bisikletin sarj aleti olurmu acaba

Ama ben şahsen topladığın odunlarla kocaman bi ateş yakıp Işığında durmayı tercih ederim hem ısıtır hem Işık olur :) battaniyeni al yat yanına

Olmaz oyle kenesi var domuzu var

Tehlike

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ya kendini gormustum oma isminin bu oldugunu bilmiyordum

Elimde 1 adet 12 voltluk akum var ama sarj olayini nasil halletcegimi bilmiyorum

Arabanın çakmağından çalışacak ama ayrıca akü varsa ve amperi şöyle 42 amper falansa bir kaç gün idare eder.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)

Lüküs'ü hala memlekette kullanırız hem iyi aydınlatır hemde çok uzun süre rahat kullanırsınız, tüp bitmezse başlığını değiştirip yumurta bile kırarsınız  :)

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ayrıca lüküs ısıda verir her türlü mantıklı bence araç aküsünü tepenin BAŞINDA bi bitirdinizmi of ki ne of :)

bunuda yeni gördüm güzel icatmış

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...