İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta Lastik Önerisi

Fatih Güçlü

Recommended Posts

Fatih Güçlü

Arkadaşlar 2011 1.4 titaniumX fiestam var. Lastik almak istiyorum fakat bilgisizim.

Araç üstünde 195-50-15 lastikler var. Contipremiumcontact 5 almak istiyorum. Sizce 195-60-15 ya da 195-55-15 almamın ne gibi avantaj ve dezavantajı olur.

Aradım fakat konu bulamadım. Yanlış yere açmışsam affola.

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Teşekkürler. Yardım edebilecek var mı? Bu arada yazlık lastik arıyorum.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Ebatınızı bozmayın gayet güzel yanak arttırırsanız sıkıntı çıkar yakıt artar performans azalır konfor biraz artar gerek yok bence marka olarak çin malı almayın yeter limitinize göre güzel bi lastik kullanın

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

50'den devam mı diyorsunuz

Aynen öyle ben 195 45 r16 kullanıyorum diğer aracımızda da 195 50r15 var sorun yok fiestayı zorlarsınız 60 yanak koyarsanız konfor için düşünüyorsunuz sanırım ama fiesta genleri sert ne yaparsanız yapın vw gibi konfor vermez ben şu an 175 65 r14 kış lastiği kullanıyorum inanın aman aman yumuşama yok yoltutuşum azaldı o kadar
Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Yol tutuş nasıl olur peki hocam? Araç 2011 titaniumX

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Yol tutuş nasıl olur peki hocam? Araç 2011 titaniumX

Yanak artınca herzaman için esneme payı arttığı için araç daha fazla yana yatacak ve savrulma eğilimine girecek yerden yükselecek o da ayrı bi dezavantaj yoltutuş için
Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Hocam faydalı bilgiler için teşekkürler :) 50'de karar kılınmıştır o zaman

Son bir soru daha :) yakıt tasarrufu É sınıfı. Çok mu kötü sizce?

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Hocam faydalı bilgiler için teşekkürler :) 50'de karar kılınmıştır o zaman

Son bir soru daha :) yakıt tasarrufu É sınıfı. Çok mu kötü sizce?

Rica ederim sınıflar konusunda bilgim yok pek ama sürtünme katsayıları düşük olanlar daha az yakıyor marka önemli good year conti michelin güzel bi seçenek pirelli çok gürültü yapar ve sürtünme yüksek biliyorum tabi modele göre değişir ama yol tutuş iyidir daha uygun derseniz lassa petlas bakabilirsiniz
Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Uzun araştırmalarım sonucu Contipremiumcontact'ta karar kıldım :). Yardımlarından dolayı bütün arkadaşlara teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

An itibari ile internetten almış bulunuyorum. Reklama girmezse site ismi ve fiyat verebilirim arkadaşlar. Deneyimlerimi de paylaşacağım

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Paylaşabilirsiniz uygunsa arayan varsa faydalanmış olur bence

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Kliksa.Com 144 tl continental Contipremiumcontact 5 2014 üretimi. En uygun fiyat oradaydı

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Serttaş

nasıl beğendiniz mi continentali

bende michelin energy saver ile Contipremiumcontact 5 arasında kaldım

michelin yakıt tüketiminde c sınıfı conti e sınıfı çok farkı olur mu acaba

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Bir lastigin yakit performansi nekadar dusuk sinif ise, o lastik okadar daha sert ve plastiksi, asfalt ile temasi ( turkce kelimesi aklima gelmiyor su an) dusuktur.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Gayet memnunum arkadaşlar. Yumuşak Bi lastik çok anlamam aslında ama. Yakıt tasarrufu E sınıfı. Fren mesafesi A sınıfı. Yakıtta fark olmadı ancak lastik sesi biraz var. Güvende hissettiriyor. Memnunum tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tahsin Öz

Bende Fiesta 2011 1.4 165 50 R15 var lastik önerisi olan varsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Continental Contipremiumcontact 5 kullanıyorum. 2011 1.4 fiesta aracım. Gayet memnunum ancak lastik basıncı kaç olmalıdır. Bir önerisi olan varsa söyleyebilir mi:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...