İçeriğe Yönlendir

Red Devil Opel Corsa

Mert Keçeci

Recommended Posts

Mert Keçeci
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Silecekler çok güzel olmuş. Zımpara yaptın mı ?

Yaptım abi 2000 su zımparası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Valla ben konuyu takip ederken yoruldum siz hepsini yapmışsınız. Helal olsun. Merak ettiğim neden corsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
57 dakika önce, Haluk Şentürk yazdı:

Valla ben konuyu takip ederken yoruldum siz hepsini yapmışsınız. Helal olsun. Merak ettiğim neden corsa

Aracı alırken bütçe o dönem corsa segmentindeki araçlara yetebiliyordu hem fiestamızda yapmamız gereken modları tamamlamıştık hemde ikitane aynı model araçtan olmasını istememizden kaynaklı ayrıca corsaların birazda yürümesinden dolayı corsa tercihinde bulunmuştum.Memnunmuyum derseniz özellikle yakıt konusunda ve performans konusunda acayip memnunum.Kronik sıkıntısı biraz fazla ama uğraşmayı sevenler için biçilmiş kaftan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bu konudaki resimleri bir araya toplayıp kılavuz gibi sabitleyemez miyiz @Mehmet Ozyurek

Hatta aynı işi diğer araçlarda da yapsak, bir kılavuz konu başlığımız olsa, orada isteyen kişiler resimli kılavuz yapıp koysalar nasıl olur? Aşağıdaki gibi mesela...

Örnek site

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
31 dakika önce, Cihat Küçükay yazdı:

Bu konudaki resimleri bir araya toplayıp kılavuz gibi sabitleyemez miyiz @Mehmet Ozyurek

Hatta aynı işi diğer araçlarda da yapsak, bir kılavuz konu başlığımız olsa, orada isteyen kişiler resimli kılavuz yapıp koysalar nasıl olur? Aşağıdaki gibi mesela...

Örnek site

Çok mantıklı.. Konuşalım bunu.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mert Keçeci

Evet corsamıza küçük süprizler yapmaya devam.İç bagaj açma dügmemizi ayna ayar kolunun olduğu yere takmayı planlıyordum ancak elektirikli ayna montajımızı yapana kadar çakmağı iptal edip çakmağın olduğu yere montajladım elektirikli aynaları ve iç tesisatını alınca çakmaklık yerine takılıp düğme ayna ayar kolunu olduğu yere taşınacak.

o61d8k.jpg

Denk gelmişken opc pedal takımı hemen siparişi verdim ve bugün elime ulaştı.

jQoqXm.jpg

6y0D9v.jpg

NO7LDg.jpg

Geçen sosyal medyada gezinirken ikinci el samsung tab2 7'' ilanı denk geldi ve kafamda olan proje yeniden hortladı ama şansa ben alamadan ürün satıldı ancak şeytan dürtüklemesiyle aynı ürünü sahibinden.com ilanlarında İzmir içinde satan bir abimize denk geldim ve koşa koşa gidip teslim aldım.Eski model bir tablet ancak özellikleri ve fiyatı benim isteklerimi karşıladığından pek takılmadım önemli olan gps özelliği ve samsung cihazlarının yeni modelleriden farkı home tuşunun olmayışı.Yakın zamanda montajını yapıcaz inşallah.

o61dNQ.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Projeyi canlandır. Tab3 ile değiştirirsin.

Tab3lerde home tuşu var abi oda kebin altında kalacağında ya tuşu taşımak gerekiyor yada kebin orasını oymak gerekiyor tab2 ondan dolayı işime geldi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Keçeci

Opc pedal takımımızın montajlanmış hali.

g9NoPb.jpg

On 20.12.2017 at 10:32, Metin Akbal yazdı:

Bir tablet projemde benim var bakalım kısmet olursa.

Senin projeyide heycanla bekliyoruz abi.Şu an benim projede obd protokolü ile ilgili sıkıntıyı bir türlü aşamıyorum bakalım kafayı kırcam yakında.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
9 saat önce, Mert Keçeci yazdı:

Opc pedal takımımızın montajlanmış hali.

g9NoPb.jpg

Senin projeyide heycanla bekliyoruz abi.Şu an benim projede obd protokolü ile ilgili sıkıntıyı bir türlü aşamıyorum bakalım kafayı kırcam yakında.

Ahahah aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum :D Canbus iletişim sıkıntılı. Araç üzerinden kontrolü sağlamayıp geri görüş vs kamerayı ekleyebilirsem iyi olacak. Gerisi artık sıkıntı iş.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Keçeci

Evettt bugün sipariş etiğimiz gece görüşlü plaka lambası uyumlu geri görüş kameramız geldi.

XPDV9j.jpg

QV4DVA.jpg

Şimdi sırada easycup utv007 nin gelmesini kaldı beklemedeyiz bakalım.

Bu hafta içinde gm tablet kepimizde geliyor montaja az kaldı ama obd protokol problemini hala çözebilmiş degilim farklı farklı obd cihazlarıyla deneme yapmama rağmen sonuç yok.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu kameradan ben de kullanıyorum. Pişman olmayacaksınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Bu kameradan ben de kullanıyorum. Pişman olmayacaksınız.

Bu güzel haber için teşekkürler abim.:flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hızlıyız :) Direksiyon kumanda işini çözemiyoruz. Nalet olasıca Opel. Millet dağları taşları aşıyor biz kısır kalıyoruz.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Hızlıyız :) Direksiyon kumanda işini çözemiyoruz. Nalet olasıca Opel. Millet dağları taşları aşıyor biz kısır kalıyoruz.

Teypte kumanda adaptör girişin varmı abi?Benim kenwood güyya direk uyumlu naptıysam çalışmadı arkadan kumanda adaptör çıkışıda yok.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Teypte kumanda adaptör girişin varmı abi?Benim kenwood güyya direk uyumlu naptıysam çalışmadı arkadan kumanda adaptör çıkışıda yok.
Kendi oem teybi var ya adaptor nerdedir bilmiyorum.
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Maşallah konuyu daha yeni görüyorum çok güzel çalışmalar yapmışsınız bir corsa c sahibi olarak yakından takip edeceğim [emoji846]

Hız sabitleme kolunu nereden ve ne kadara temiz ettiniz acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
5 saat önce, Metin Akbal yazdı:
5 saat önce, Mert Keçeci yazdı:

Kendi oem teybi var ya adaptor nerdedir bilmiyorum.

Abi senin direksiyonda tuşlarmı yok eğer öyleyse içeriden hatta bakmak lazım büyük ihtimal altta hat var.

3 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Maşallah konuyu daha yeni görüyorum çok güzel çalışmalar yapmışsınız bir corsa c sahibi olarak yakından takip edeceğim emoji846.png

Hız sabitleme kolunu nereden ve ne kadara temiz ettiniz acaba

Teşekkür ediyorum.Hız sabitleme kolunu ben gm opel sitesinden 170tl civarına almıştım ama çok oldu.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
1 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Direksiyon tuslari var. Bizim arabanin isleri karisik.

:hohoho:Naptın abi sen opel zaten yeterince karıştırmış herşeyi sen azcıkta baharat ekledin galba. ?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
:hohoho:Naptın abi sen opel zaten yeterince karıştırmış herşeyi sen azcıkta baharat ekledin galba. [emoji23]
[emoji23] Gozunu sevdimin VW si vallaha hersey daha kolaydi [emoji16] Bu Opel o anlamda cacik ama hıyardan baska ne ararsan var [emoji23]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...