İçeriğe Yönlendir

Yeni Aile Otomobilimiz

Misafir

Recommended Posts

Misafir

senin fiestayı alayım sanada benim koca oğlanı vereyim :)

Focus sw değil de mk4 mondi olsa :)

Servet yürütür. Sıkıntı yok

Yengeç gibi yürütür :D
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Bizde facebookta bu arabayı konuşuyorduk. facebooktaki resim ile senin koyduğun resimde aynı :D

Arabanın sahibi hayrını görsün.

casssssss.png

Yorum bağlantısı
Alirıza Yaman

Focus sw değil de mk4 mondi olsa :)

Ah Ah param yoktu alamadım :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Ozan,hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız inşallah.....

Yorum bağlantısı
Misafir
İşte bizim fiesta ile arasında CUZİ bir fark var onu halledebilirsek :)

Ozan,hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız inşallah.....

Abim espri amaçlı wagon araç bu kadar güçlü diye ona ithafendi :) gönül ister tabi ama bu araç bize çok çok uzak :)

233a8be9cb8564f42c889283d9ab4ef0.jpg

Ooo bizim clubtan bu da. Amgclub [emoji14]
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Mercedes ve diğerleri kardeş eğer bütçeniz el veriyorsa şu yönüde kötü denilebilecek hiçbir tarafı yok aslan besleyen yemine bakmaz

Yorum bağlantısı
Misafir
Plakası yeter be maşallah. :)

İlandaki cazip fiyat ibaresi çok manidar :D

Mercedes ve diğerleri kardeş eğer bütçeniz el veriyorsa şu yönüde kötü denilebilecek hiçbir tarafı yok aslan besleyen yemine bakmaz

Ee yıldız bu rütbe sorulmaz :)
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Dacia logan lafı geçip ardından merso görünce şaşırdım :) hayırlisi olsun ozanim

Yorum bağlantısı
Misafir

Dacia logan lafı geçip ardından merso görünce şaşırdım :) hayırlisi olsun ozanim

Abim konu mizahta :) sw ve 560 hp araç diye espri amaçlı :) bizde nerdeeee
Yorum bağlantısı
Canberk Eken
(düzenlendi)

artık ikisi de aynıymış, merso rönodan motor almış daciadan farkı kalmamış. öyle diyolla

:D

tarihinde Canberk eken tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun Ozanım Allah ailece iyi günlerde kullanmayı nasip eder inşallah... :nazar:

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun Ozan ilgiden sıkılırsan takaslarız :D Birazda biz ailece takılırız.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Maşallah, Ozan hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun Ozanım Allah ailece iyi günlerde kullanmayı nasip eder inşallah... :nazar:

Maşallah, Ozan hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın.

Abilerim aracı almadık latife sadece :) çok abartılı güçlü aile otomobili olduğundan espri yapma amaçlı açtım :) bizim gücümüz tek jantina yetmez bu canavarın :)
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

olsun, heycanıda yeter :D inşallah yakın zamanda olur.

Yorum bağlantısı
Misafir

olsun, heycanıda yeter :D inşallah yakın zamanda olur.

Amin abim :) cumlemize nasip olur :) gerçi aracı verseler bile vergisi yeter 6.3 litre 8 silindir :)
Yorum bağlantısı
Ömer Vural

Dacia Logan falan düşünürken bu süper bir süpriz olmuş resmi görünce şaka falan sandım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Dacia Logan falan düşünürken bu süper bir süpriz olmuş resmi görünce şaka falan sandım :)

Şaka zaten hocam :) üstteki mesajda açıkladım :)
Yorum bağlantısı
Ömer Vural

2. Ve 3. Sayfaları okumamıştım gerçekten şakaymış hayali bile güzel umud fakirin ekmeği mîsali :)

Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can
(düzenlendi)

Kopruden geciyor mu Ozan? Logan Mcv otomobil kayitli cunku. Zaten artik bu sinifta alternatif de kalmadi. Ya hafif ticarilere yoneliyorsun, ki vergisi muayenesi dert. Ya da iste Logan ile bunun arasinda kaliyorsun. En yakin rakibi logani iyi arastirsaydin derim. Neyse artik. Alinmisa laf etmek olmaz :nazar:

Hayirli olsun. :nazar:

Yaz gelmeden kilif taktirmayi unutma kardesim. Koltuk isitma yoksa kisin oturmak zor olur. [emoji23]

tarihinde Aykut Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Kopruden geciyor mu Ozan? Logan Mcv otomobil kayitli cunku. Zaten artik bu sinifta alternatif de kalmadi. Ya hafif ticarilere yoneliyorsun, ki vergisi muayenesi dert. Ya da iste Logan ile bunun arasinda kaliyorsun. En yakin rakibi logani iyi arastirsaydin derim. Neyse artik. Alinmisa laf etmek olmaz

Hayirli olsun.

Yaz gelmeden kilif taktirmayi unutma kardesim. Koltuk isitma yoksa kisin oturmak zor olur. [emoji23]

Kartal slx ile aynı sınıf yani otomobil çıkıyor sizin datca gibi değil :D koltuk ısıtma da var soğutma da kılıf işi aklımda bimden alicam :D

Beni en çok tedirgin eden hiç takside görmedim bu modelden. Taksiciler de kullansa kesin sorunsuz derdim ama bakalım :)

Ozan hayırlı olsun paşam

Lakin sedefli 304 direksiyon kaplaması kurtarmaz , ben sana bizzat direksiyonu getireyim 304' ün Jant kapakları da var ya la

Eyvallah abim :) valla çok iyi olur ya bunun direksiyon ıvır zıvır dolu :D jant kapak şart onlerde dışa çıkıntılı arkalara düz olandan muhakkak istiyorum :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...