İçeriğe Yönlendir

Vw Yeni Caddy

Emre Öğüt

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Maşşallah adamlar yapıyor :D fazla bir değişiklik yok ama daha kaslı olmuş daha güzel olmuş valla beğendim.  :good2:

Yorum bağlantısı
Semih Güney

Eski Passat'tan kalan farları kullanıp yeni diye sürmüşler piyasaya sanki, VW'nin yenilik anlayışına hayranım ya :D 

Makyajlı deseler daha az göze batardı..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

çok güzel ya ama arka camlar hala otomatik değil gibi duruyo ve bağımsız koymamışlardır ama içi ve dışı olsun çok agresif 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Artık hepsi aynı mı ne ?

gq5zH76.jpg

Kesinlikle yerinde tespit. Özgün tasarım kalmadı. Sadece boyut farkı var tasarımlarında. Aynı araçları görmekten bıkmadık tüketici olarak.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Panelvan türleri içersinde Caddy'i her zaman tek geçmişimdir, bu yeni kasada da pek bir fark olmasada görüntü niyeyse acayip güven verdi bana.

Yorum bağlantısı
Misafir

Markaların tasarım konusunda ucuza kaçması moda oldu. Yap bi far bi panjur hepsine koy gitsin. Ama şık durmuş begendim kirmizisini

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Kesinlikle yerinde tespit. Özgün tasarım kalmadı. Sadece boyut farkı var tasarımlarında. Aynı araçları görmekten bıkmadık tüketici olarak.

Yeni tasarımların ön kaput çizgileri, farlar, ön tampon kopyala yapıştır misali... 10-15 yıl öncesine bakıyorsun, b,c,d segmenti tüm modellerin kendine has bir tasarımı, özgünlüğü var, ne kaputu aynı, ne farları ne tamponu...

tSi4AQh.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Aynı hamam aynı tas doldur doldur bağrına bas.... :i-ih:

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Yeni tasarımların ön kaput çizgileri, farlar, ön tampon kopyala yapıştır misali... 10-15 yıl öncesine bakıyorsun, b,c,d segmenti tüm modellerin kendine has bir tasarımı, özgünlüğü var, ne kaputu aynı, ne farları ne tamponu...

tSi4AQh.jpg

çok yerinde bir tesbit,şuan aynı moda cp telefonlarıda girdi ekran aynı,işletim sistemi aynı....

2000 yılında dogan üretilirken,focus çıkardıgı kasa çag degiştirmişti..artık hep tektip..

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Çizgileri hoşuma gitti sadece o kadar sonuçta o bir ticari.ne beklenebilir ki.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bu da benim netten derlediğim fotolardan oluşturduğum tespit

nicedir dikkati nazarımı celbeden bir konu vardı, lafı açılmışken paylaşayım dedim.

nedir bu markaların ızgara esinlenme merakı, allasen kuzum   :crazy:

beHfX6p.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Doğan Arşiray

2010 2015 arası caddy konusunda ilk elden sürüş deneyimi olan varmı? sessizliği mesela bir jetta dan iyimi? yol tutuşu için ne denebilir?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

hız sınırı düşük olmasa tam benlik araba. acaba exclusive modeli de ruhsatta n1 olarak mı geçiyor?

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hız sınırı düşük olmasa

bu da aynı 80 le gidebiliyor yahu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

bu da aynı 80 le gidebiliyor yahu

Kim 80’le gidiyor, tanımıyorum :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Servet dede

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

elimde videolar var imza bir dost :mangal:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...