İçeriğe Yönlendir

Yetkili "x" Servisinde Musteriye Kufur Etme,araci Ile Makas Atma...vs

Emre Şimşek

Recommended Posts

Sami Demirpaz

Aynı olay benimde başıma geldi. 

Clio'da aynı yerde kamera vardı, şanjıman terlemesinden garantide kaldı. 

Benim araçla'da Florya'dan Esenlere gitmişler, personeli evine bırakmışlar. 

Yaklaşık 30 dk araç kapalı kalmış sonrasında geri çalıştırıp Esenler'den dönmüşler. 

Gecenin bir yarısı evime arabayı teslim ettiler, konuşmalarda da bana iyi niyetle bahsetmişler felan diye birşey dememiştim.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bize her şey müstehak. Cebimizde para yok, kredi çekip, gidip VW'nin kapısında bekliyoruz araba için. Fiyatlar uçmuş bu yüzden. Arabayı da bir kere aldık mı bu kadar arabanın bakımı nerede yapılacak? Tabiki serviste. İkinci ele bakıyorum sıfırından daha pahalı. Bugünlerde herkes dolarla iş yapıyor herhalde. Kur farkına yansımayan bir maaşımız var Allah'a şükür.

Biz ülke olarak krediye çok battık. Çok kolay geliyor hesaplattırıverip patron gibi arkamıza yaslanmak. Ama karşı taraf dibine kadar sömürüyor işte.

1 sene millet araba almasın bakalım o zaman ne oluyor. Ama yok abi. Biz duramayız. İlla öpüleceğiz. İlla kanırttıracaklar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Emre, VW forumunda bir yorum var, seninkine çok benziyor. Yoksa sen misin?  :D

VW'yi VW yapan bizleriz. Kapısına gidip, 6 ay sıra bekleyip yalvararak araç alıyoruz. Dolayısıyla ne indirim oluyor ne hediye. Hepimiz yeni mondeoya kayalım, bakalım ne h.alt yiyecekler tarzı bir yorumdu. :p  

Yok Sefa abi ben Passat foruma üyeyim ama aktif değilim abimden dolayı sadece kaydolmuştum.

eh yani aklın yolu bir :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...