İçeriğe Yönlendir

Playstation 4

Mithat Tuğrul

Recommended Posts

Mithat Tuğrul

Arkadaşlar konunun yeri doğru oldumu bilmiyorum ama :) Mutlaka aramızda ps 4 olan vardır. Aramızda oyunları takaslamak için ve playstation sohbeti için bir konu açayım istedim.  benim elimde fifa 2014 ve infamous second son oyunları var. last of us ve call of duty ghost oyununu bitirdim.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Arkadaşlar konunun yeri doğru oldumu bilmiyorum ama :) Mutlaka aramızda ps 4 olan vardır. Aramızda oyunları takaslamak için ve playstation sohbeti için bir konu açayım istedim.  benim elimde fifa 2014 ve infamous second son oyunları var. last of us ve call of duty ghost oyununu bitirdim.

Mithat kardeşim last of us oyununu almaya değermi,almak istiyorum ama o parayı hakedip etmediği konusunda şüphelerim var,birde farcry4 oynadınmı eğer oynadın ise heyecan farcry3 gibimi yoksa dahamı iyi?

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Last of Us'ı oynamanızı tavsiye ederim. Kendine çok bağlıyor. Bitmesini istemeyeceğiniz bir oyun..

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Drive club da gayet güzel bir oyuna benziyor

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

last of us benım oynadıgım ilk oyundu. 2.el olarak alıp oynamanı tavsıye ederım. şu an 3. oyundayım ama en cok keyıf aldıgım oyun oydu. grafıklerı falan super.

far cry 4 oynamadım.ama oynayacaklarım lıstesınde. şu an watch dogs yada bf 4 düşğnüyorum oynamayı.

elımde futbol olarakta pes 2015 var, futbolseverler için müthiş bır oyun.

Yorum bağlantısı
Serhat Demirtas

doğuş bey Grand Turismo yu bende oynadım ama o kadar haz alamadım tavsiye etmem bendede mortal combat pes 2013 street fıghter Grand Turismo oyunları var bende takas yapabilirim (Hitman varsa daha iyi olur) :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

doğuş bey Grand Turismo yu bende oynadım ama o kadar haz alamadım tavsiye etmem bendede mortal combat pes 2013 street fıghter Grand Turismo oyunları var bende takas yapabilirim (Hitman varsa daha iyi olur) :)

İlk defa GT beğenmediğini söyleyen birine rastladım :) Rakibi yoktur efsanedir ayrıca GT yarış oyunu değil yarış simulasyondur :) 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

God of war cikacakti yeni oyunu ps4 e ciktimi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Gran Tourismo bir oyun değildir... ondan NFS tarzındaki aksiyonu beklemek hata olur. 

GT başında az gün doğdurmadık biz geceden sabaha :) 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Necat Ertan
(düzenlendi)

ps3 ile bende aranızdayım. GT yi bende çok merak ediyorum. Çocuk vari ama bu aralar Little Big Planet 2 ye sarmış bulunmaktayım. GTA 5 te elimde mevcut, lakin oyunu daha tam çözemedim.

tarihinde Necat Ertan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Necat Hocam, GT5 değişim düşünürseniz bende last of us, fifa 14, fight round 4 ve little big planet 1 var. 

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Necat Hocam, GT5 değişim düşünürseniz bende last of us, fifa 14, fight round 4 ve little big planet 1 var.

Fazla vakit ayıramıyorum. Kontrollerine v.s. tam alışamadım. Eğer değişim fikrim olursa buradan haber ederim. Herkesin övdüğü bir oyuna biraz daha şans tanıyacağım.
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Tamamdır  :)  Haberlerinizi bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Çolak

Gta5 dehset bir oyun benim gozumde tamamen ozgurlukte var oynanirlikta var. Su an evden ayriyim.bir.haftadir gider gitmez ilk isim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende şu an nba 2k15 oynuyorum gm modunda.ayrıca elimde watch dogs varsadece ilk aldığımda bir kac sefer oynadım.isteyen olursa takas yapabiliriz.

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Bende şu an nba 2k15 oynuyorum gm modunda.ayrıca elimde watch dogs varsadece ilk aldığımda bir kac sefer oynadım.isteyen olursa takas yapabiliriz.

Ps3 mu hocam?
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Elimde battlefield 4 var yeni bitirdim. The last of us,ghost,Second son ı daha önce bitirdim arkadaşlar. Battlefield 4 takas yada satış yapabılırım, düşünen olursa bana yazsın. Müthiş bir savaş oyunu

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Reha Demirbaş

Genelde Fifa 16 oynuyorum ilgilenen arkadaşlara rakip olabilirim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...