İçeriğe Yönlendir

2000 Mondeo Beni Çok Zorluyo

Alparslan Coban

Recommended Posts

Alparslan Coban

Arkadaslar yakin zamanda aldigim ve yine yakin zamanda satmaya karar verdigim aracim gun gecmiyor ki bana yeni surprizler hazirlamasin :)

Söz konusu arabamsa cok titiz davranirim aldigim gunden bugune 2 gunde bir sanayiiye ugrarim triger, aku, disk, balata, rot balans lpg demem pesine duserim en ufak sesi kafama takarim buna ragmen arac bu sabah hararet yapti hemen stop ettim su kaynatmis bekledik, bayag bir hava yapmis beyaz dumanla beraber conta sorunsali ile yuz yuze kaldik araba su an sanayide usta valla icini gormeden belli olmaz demekle beraber conta ve taslama icin 1000 lira bulur dedi ben 3 bin deviri bile gormezken antifrizi ve radyator temizligini hatta termostatini da degismeme ragmen neden yanar bu conta

Yorum bağlantısı
Hasen Kara

Sakınılan göze çöp batar derler ya sizin ki o hesap. Conta yaktığına emin misiniz hocam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Sebebini bulmak icin cok gec ama aracin belki fani bozulmus olabilir. Ford zetec motor hararete karsi nazik bir aractir. Kolay hararet yapmaz belki ama hararet yapinca masrafi biraz agir olabilir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Arkadaslar yakin zamanda aldigim ve yine yakin zamanda satmaya karar verdigim aracim gun gecmiyor ki bana yeni surprizler hazirlamasin :)

Söz konusu arabamsa cok titiz davranirim aldigim gunden bugune 2 gunde bir sanayiiye ugrarim triger, aku, disk, balata, rot balans lpg demem pesine duserim en ufak sesi kafama takarim buna ragmen arac bu sabah hararet yapti hemen stop ettim su kaynatmis bekledik, bayag bir hava yapmis beyaz dumanla beraber conta sorunsali ile yuz yuze kaldik araba su an sanayide usta valla icini gormeden belli olmaz demekle beraber conta ve taslama icin 1000 lira bulur dedi ben 3 bin deviri bile gormezken antifrizi ve radyator temizligini hatta termostatini da degismeme ragmen neden yanar bu conta

Hocam conta normal olarak ömrünü doldurmuşta olabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

ilgi ve alakaniz icin tesekkur ederim artik detaylari ustadan ogrenicez ve hararete sebep olan nedir onu bulmak gerek tekrar etmemesi icin sizce verilen bu fiyat makul mudur?

Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

Araci teslim aldim conta degisti ve ust kapak taslandi gerekli ayarlar yapildi kaput altinda ne var ne yok temizlendi terlemeler giderildi motor yagi ve kirmizi antifirizi ile teslim aldim arac masallah satin aldigim halinden kat ve kat iyi sessiz 750 tl harcandi sonraki sahibi rahat eder ben kosturdum o keyfini surer harereti farketmemiz erken mudahale buyuk masraftan kurtardi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...