İçeriğe Yönlendir

Telefonumuzdan Yakaladığımız Kareler

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Olympus sağolsun..  ;)  :p Telefonumu suya sokacak kadar aklımdan zorum yok henüz..  :fiuw:  :D

Benim vardı zorum artık takoz var kulağıma bile götürmüyorum..  :bravo:  :flowers:

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Eyt maşallah, bendede bir sarı var da seninki kadar poz vermeyi henüz öğrenemedik :)) Allah nazarlardan saklasın..  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

871d5736dce5906b3cc8d8c34d0a453c.jpg

0bce8458fcdf9b1cd057917c9f507099.jpg

994ef886038610eeece8792adc9607e1.jpg

Bunlarda note 2 hdr acik cekilmistir

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Telefondan HDR yi seçip çekmek yeterli mi? Portre/ insan fotoğraflarında pek iyi sonuç elde edemedim. :unsure2: Manzaralar daha iyi oluyor HDR de sanırım.. 

Yorum bağlantısı

Telefondan HDR yi seçip çekmek yeterli mi? Portre/ insan fotoğraflarında pek iyi sonuç elde edemedim. :unsure2: Manzaralar daha iyi oluyor HDR de sanırım.. 

Bu efektleri telefonda yapmıyorum ben o yüzden tam bilemeyeceğim, ancak hdr tipi programlarda her zaman manzara resimleri daha iyi sonuç veriyor haklısın  :good1:

Yorum bağlantısı

Hemen bi deneme yaptım. Sizinkiler kadar iyi olmasa da sanırım idare eder..  :biggrin:

Sen ne ile efekt veriyorsun ? Hdr için telefonda pek iş gören bir uygulama yok, asıl program pc için  :)

Yorum bağlantısı

Sen ne ile efekt veriyorsun ? Hdr için telefonda pek iş gören bir uygulama yok, asıl program pc için  :)

Standart kamera dan HDR özelliğini seçip yaptım. 

Yorum bağlantısı

Standart kamera dan HDR özelliğini seçip yaptım. 

Onlar pek etkili değil, imkanın varsa photomatix programını yükle hdr efeklerde üstüne tanımam  :good1:

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Buda bizim yan komşunun helikopteri :)

gerçek mi yoksa kumandalı mı tam anlayamadım :biggrin:  gezintiyemi çıkmış acaba  :D

Yorum bağlantısı

gerçek mi yoksa kumandalı mı tam anlayamadım :biggrin:  gezintiyemi çıkmış acaba  :D

Gerçek helikopter bizim ofisin yanında abinin helikopter pisti var oraya gelip gider hep :)

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Gerçek helikopter bizim ofisin yanında abinin helikopter pisti var oraya gelip gider hep :)

Söz konusu İstanbul olunca helikopter,uçak jet normal gündelik araçlar oluyor galiba :)

Yorum bağlantısı

Söz konusu İstanbul olunca helikopter,uçak jet normal gündelik araçlar oluyor galiba :)

Sen gel Atatürk havalimanı etrafında 1 saat dur bakalım  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Valla böyle abiler için normal gündelik araç oluyor da bizde anca resmini çekebiliyoruz işte :D

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

HDR Candır bakmayın bu ara telefonum yok :)

Kıssadan hatırlatmak gerekirse HDR Effects programını kullanıyordum fazlasıyla memnun edici derecede değişimler yapıyor..

aoav17.jpg

5833jA.jpg

tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Sen gel Atatürk havalimanı etrafında 1 saat dur bakalım  :biggrin:

Ben almayayım abi en iyisi antep bana yeter  :D

Valla böyle abiler için normal gündelik araç oluyor da bizde anca resmini çekebiliyoruz işte :D

Bizde resimlik de yok  :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bizde resimlik de yok  :D

Bende daha önce yaptığım bir tane helikopter maketi var onu yollayayım istersen  :D

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Bende daha önce yaptığım bir tane helikopter maketi var onu yollayayım istersen  :D

öm ile atıyorum abi adresi  :D gerçeği yok bari maketi olsun :biggrin:

Yorum bağlantısı

öm ile atıyorum abi adresi :D gerçeği yok bari maketi olsun [emoji3]

Yolla gönderebilirim istersen ufak tefek birşey zaten kutuda gider Antepe kadar :)
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...