İçeriğe Yönlendir

Telefonumuzdan Yakaladığımız Kareler

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Sizin cektiklerinizin hepsi super [emoji1319]

Çok teşekkürler [emoji122]

Sony Xperia M5

Çeşmealtı-izmir

Öf öf şimdi orda olmak vardı harika[emoji5]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Öf öf şimdi orda olmak vardı harika[emoji5]

Geçen hafta İzmirdeyim ya işte ozaman geçktim. 1 hafta tatil yaptık sözde geldik ailecek 1 haftadır da evde hastayız hepimiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Geçen hafta İzmirdeyim ya işte ozaman geçktim. 1 hafta tatil yaptık sözde geldik ailecek 1 haftadır da evde hastayız hepimiz.

Geçmiş olsun Onur. Acil şifalar kardeşim.
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Geçmiş olsun Onur. Acil şifalar kardeşim.

Teşekkür ederim Kerem. Haftasonu girdi araya iyi oldu toparladık biraz. Bugün Ahmetle akülü arabaya bile binmeye gittik :nazar:

6fb61ce2b19835b952ca9e709343928d.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Geçmiş olsun Onur ufaklıkta daha iyi görünüyor İzmirin havası ile burasınçok farklı çarpmış sizi acil şifalar..

4668deac5ddb5d122c289d1a0a638083.jpg

Caddebostan Sahil / İstanbul - Hdr Effects

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bir taraf diyet yaparken,diğeri nispet yapar gibi? Yoksa tüm masadakileri sen mi yedin? :p

Yorum bağlantısı

Bir taraf diyet yaparken,diğeri nispet yapar gibi? Yoksa tüm masadakileri sen mi yedin? :p

Karşı tabaktakileri vafılın içine doldurup yuvarladık ailecek.  :)

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim Kerem. Haftasonu girdi araya iyi oldu toparladık biraz. Bugün Ahmetle akülü arabaya bile binmeye gittik :nazar:

Çocuk, hafta sonu okuldaki takviye kursuna gider gibi bakıyor. Niye üzdün onu? ;)  :yes:

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Yavuz Sultan Selim III. Köprü'ye birde böyle bakalım..

DJI Phantom 3 Adv.

74ae93739af0bbaf513159db7789da9b.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çocuk, hafta sonu okuldaki takviye kursuna gider gibi bakıyor. Niye üzdün onu? ;):yes:

Fotoğraf çekilmesinden çok hoşlanmaz Abi yoksa çok mutluydu Akülü araba ve çocuk oyun alanında zaman geçirdiği için.
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...