İçeriğe Yönlendir

Skoda Octavia 220 Binde Alınırmı

Güven Gökdemir

Recommended Posts

Güven Gökdemir

Ford fusionumu satarak eski aracım olan skoda octavia bakmaya başladım 

http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-skoda-octavia-1-9-pd-tdi-ambiente/2005-a5-kasa-tdi-octavia-sorunsuz/5434148?ref=b

bağlantıdaki araç alınırmı 

bel altı 5 parça boya var yazmış ve toplam 4 kaza 9000 TL hasar kaydı var biri 8000 TL lik diğerleri 1000 TL 

dizel 2005 model 

motor %60 yazmış 

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Km problem değilde ; ilanda yazmıyor ama , bel altı nedir ? Bu ifadeyi satıcı kullanıyorsa direk iyi günler deyip kapatmak lazım. 

Hadi hasarlarını da geçtim , fiyatta ona göre sonuçta , lakin motor %60 nedir ? Neye göre , kime göre , hangi verilerle ? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

220.000 km de bir araç alırken iyi araştırmak gerek, bakımları tam değilse problem çıkarıp can sıkabilir.

hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

skoda da 220 bin pek sorun olmaz bakımları düzgün yapıldıysa.Fakat aracın hasarları bence cok.

şahsen ben o parayı o bu arabaya bağlamam.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ülkemizde piskolejik sınır 200 bindir lakin bu araçlar düzgün ve zamanında bakımları yapıldıysa 400 bini ve üstünü rahat görür tabi 200 bin üstünü yine satman zorlaştırır. hadi herşeyi geçtim %60 motor demek aracın motor bitmiş %90 altı sorun demek der kıymetli bir ustam bilesin  ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

skoda da 220 bin pek sorun olmaz bakımları düzgün yapıldıysa.Fakat aracın hasarları bence cok.

şahsen ben o parayı o bu arabaya bağlamam.

- aynen, kasko firmalarındaki pert arabaların bir kısmı da kayseri de alınıp toplanır.

bilginize,

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Km problem değilde ; ilanda yazmıyor ama , bel altı nedir ? Bu ifadeyi satıcı kullanıyorsa direk iyi günler deyip kapatmak lazım. 

Hadi hasarlarını da geçtim , fiyatta ona göre sonuçta , lakin motor %60 nedir ? Neye göre , kime göre , hangi verilerle ? 

Bel altı demek tavan hariç komple boyalı demek, temizlik boyası ile eşanlamlıdır.. ;)

Yorum bağlantısı
Güven Gökdemir

aracın kazası 2008 de muhtemelen istanbulda önceki plaka istanbul 

- aynen, kasko firmalarındaki pert arabaların bir kısmı da kayseri de alınıp toplanır.

bilginize,

aracın kazası 2008 de muhtemelen istanbulda önceki plaka istanbul 

fiyat olarak uygun geldi ancak dediğiniz gibi bu km lerden sonra 80 bin binsem 300 bin olacak

satarken epey zorlar zannedersem

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Sağlam bir octavia 220 binde alınır ama bel altı boyaları falan miğde bulandırıyor

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bende su yüzde ifadelerine ayar oluyorum. Ne yani motor yüzde 40 kayıp ile mi çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Oran motor performansı mükemmeldir'in kısaltması olarak yazılır da, motor berbattır demenin ifadesi gibi olmuş %60. Araç binici aracı gibi durmuyor bu hasar ve performans durumuyla.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Osman Oğuz

Bu kasada ses yalıtımı çözüldü mu bilmiyorum. Ama ben oktaviyayi bu kasadan itibaren tutmaya başladım. A 4 kasada ses problemi olduğu gibi motor seçenekleri de sınırlıydı. Bu motor için 220 bin sorun sayılmaz ama % 60 sorun olabilir.

Yorum bağlantısı
Güven Gökdemir

Değerli yorumlariniz icin teşekkür ederim daha once 1.8 t octavia aracim vardi 225 binde sattim tabi benzinli olunca satisda sıkıntı olmadi ancak ben bu araci 300 bine getirursem zor satilir didüşünüyorum

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Değerli yorumlariniz icin teşekkür ederim daha once 1.8 t octavia aracim vardi 225 binde sattim tabi benzinli olunca satisda sıkıntı olmadi ancak ben bu araci 300 bine getirursem zor satilir didüşünüyorum

kardeşim benim mesele 300 bin değil aracın motor cırtlamış elinde kalır mesele bu biton motor masrafı çıkar diyoruz biz  ;)

Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

bence hiç bulaşılmaması gereken bir durum alsanız son sahibi olursunuz birde masraf sahibi olursunuz

Yorum bağlantısı
Güven Gökdemir

bence hiç bulaşılmaması gereken bir durum alsanız son sahibi olursunuz birde masraf sahibi olursunuz

Puntoyumu

Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

Punto değil Skoda için dedim bunları % 60 motor hiçte güvenilir değil

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

bence iyice araştır o bedele güzel araçlar bula bilirsin diye düşünüyorum

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...