İçeriğe Yönlendir

Jetta 2.0 Tdi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

30 35 bin TL arasında arabalara bakarken kmsi yüksek de olsa donanımlı güçlü jettalar gözüme ilişti.

200binde felan 2006 2007 2.0tdi comfortline jettaların piyasası nasıldır.

İç hacim olsun donanım olsun tatminkar geliyor acaba benim gibi bunlara bakan adam var mıdır.

Turbosu enjektörü elimizde kalsa yada o kmlerde çıkarabilecek masraf potansiyeli ne rakamları bulur. Planlanan değişim zamanı 2 yıl 50 bin km olarak düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Ayıkoğlu

250bin deki aracı satarken bayağı bi sıkıntı olacağını düşünüyorum ne kadar temizde olsa 200 bindeki polomu satarken takasda kullanmıştım.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

en kötü sandık motor alıp takılıp devam edilir :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bakimi zamanında doğru şekilde yapıldıysa PD TDI ömürluk olur. Jetta bulamazsan Octavia elegance bak gırtlak dolu olur.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

nedense jetta olunca 200.000 çok geliyor bana ama mercedes olunca km'sine bile bakmıyorum :) yanlış bir algımı acaba ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)

Zamanında çok baktığım fakat yerine MK3 Mondeo tercih ettiğim araç, masrafı kesene göre bir araç bak daha yenisi ve 1.6tdi olabilir.

tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Salih Temel
(düzenlendi)

bence bunu almak yerine 15-30 bin km arası fiesta alırsınız hatasız 

sadece yağ değişimi derdi olur o kadar

100 bine gelmeden de satarsınız zarar etmeden hemde 

benim şahsi fikrim tabiki tercihler değişebilir

dizel araç kullanımı ve bakımı tam yapılmadıysa dert olur

başıma geldiğinden biliyorum 

120 km hızı geçemeyen ve çözemediğimiz bir hatası yüzünden 1 yıl o şekilde kullandım ne yazık ki

tarihinde Salih Temel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Mustafa kardeşim ne aradığını bilen donanımlı bir üyesin , forumda mondeo mk3 jatco dan memnun olmayan yok gibi neden düşünmüyorsun .

Yoksa prestij standart mı olsun.

Şafak kaç bu arada :)

Hayırlı teskereler.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

2.0 Jettayı uçuruyor jettada sağlam bir araba her anlamda bence çok isabetli bir tercih olur

Yorum bağlantısı
Sadullah Babayiğit

30 35 bin TL arasında arabalara bakarken kmsi yüksek de olsa donanımlı güçlü jettalar gözüme ilişti.

200binde felan 2006 2007 2.0tdi comfortline jettaların piyasası nasıldır.

İç hacim olsun donanım olsun tatminkar geliyor acaba benim gibi bunlara bakan adam var mıdır.

Turbosu enjektörü elimizde kalsa yada o kmlerde çıkarabilecek masraf potansiyeli ne rakamları bulur. Planlanan değişim zamanı 2 yıl 50 bin km olarak düşünüyorum

tutulanları 1.9TDI olanlar. 2.0TDI sayılı. Ancak 2000 motor 9-10 yaşında araç vergisini jetta için ödemek mantıksız bence. Ha jetta güzel ama böyle kalite bi motor olacaksa kesinlikle iç bej deri dış siyah +esp +sunroof olmalı ki uzun yıllar binileceği için zevk versin. Hatta satmayı düşünmüyorsanız alın bi 2.0T signum keyfinize bakın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

nedense jetta olunca 200.000 çok geliyor bana ama mercedes olunca km'sine bile bakmıyorum :) yanlış bir algımı acaba ?

Mercedes hedef kitlesi km takıntılı değil. Aslında ben de mercedes bakıyorum ama şu An alabileceğim mercedesler Max 2001 model ve kaskoda biraz sıkıntılı. O yüzden ikilemlerim var.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

Zamanında çok baktığım fakat yerine MK3 Mondeo tercih ettiğim araç, masrafı kesene göre bir araç bak daha yenisi ve 1.6tdi olabilir.

Bi kaç Mondeo da baktım ama temizi fazla para ve satarken düşük fiyatlar dışında piyasası yavaş. Jettalar vw hatrına eğer satılabiliyor mu acaba onu çözmeye çalışıyorum. Focustan daha dolu daha güçlü. Ve Fiyatları vergi ile kafa kafaya geliyor.yine yüzü daha yeni.yani 2 sene sonra vergi avantajı ile belki 2. Eli de iyi olur.masraf konusu garanti olmadığı sürece riski aynı ucuz alırsam ucuz satar kafasındayım. Yoksa en güzel kombine 1.6 Exclusive eski kasa yeni göğüs jetta da

bence bunu almak yerine 15-30 bin km arası fiesta alırsınız hatasız

sadece yağ değişimi derdi olur o kadar

100 bine gelmeden de satarsınız zarar etmeden hemde

benim şahsi fikrim tabiki tercihler değişebilir

dizel araç kullanımı ve bakımı tam yapılmadıysa dert olur

başıma geldiğinden biliyorum

120 km hızı geçemeyen ve çözemediğimiz bir hatası yüzünden 1 yıl o şekilde kullandım ne yazık ki

Sedan güçlü donanımlı araba bakıyorum. Amaç sadece bi noktadan bi noktaya gitmek değil benim için.

Mustafa kardeşim ne aradığını bilen donanımlı bir üyesin , forumda mondeo mk3 jatco dan memnun olmayan yok gibi neden düşünmüyorsun .

Yoksa prestij standart mı olsun.

Şafak kaç bu arada :)

Hayırlı teskereler.

Aklıma yatanları pahalı.

Atarsa 36 felan

tutulanları 1.9TDI olanlar. 2.0TDI sayılı. Ancak 2000 motor 9-10 yaşında araç vergisini jetta için ödemek mantıksız bence. Ha jetta güzel ama böyle kalite bi motor olacaksa kesinlikle iç bej deri dış siyah +esp +sunroof olmalı ki uzun yıllar binileceği için zevk versin. Hatta satmayı düşünmüyorsanız alın bi 2.p0T signum keyfinize bakın.

1.9 tdi motor güçsüz donanım az fiyatlar aynı tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Gürsoy

Al bitane mondeo mk4 keyfine bak kardeşim . Hem hızlı hem büyük , arka koltukta oturanı zor duyuyorsun çok güzel bir özelliktir  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

38 é temiz mk4 bulsak düşünürüm

Bedava, 1.6 Hitler bile daha pahalı.

Bedava değil de iyi gibi 36 ya bağlasak

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

38 é temiz mk4 bulsak düşünürüm

Bedava değil de iyi gibi 36 ya bağlasak

2 sene önce dediğin olurdu ama 38 değilde ortalama 2-3 bin fazla verdimi mondeo alırsın . Jettadan daha dolu ve sağlam olur en azından .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...