İçeriğe Yönlendir

Citroën C-Elysée 1.2 Vti Alınır Mı.

Yiğit Emir BATTAL
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Yiğit Emir BATTAL

Öncelikle Herkese Merhabalar , 2013 C-Elysee'lere Bakıyorum Bu Araç Nasıldır Yakıt Tüketimi Nasıldır 2.eli Varmı Lütfen Aracı Kullananlar Yardımcı Olsun.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Öncelikle Herkese Merhabalar , 2013 C-Elysee'lere Bakıyorum Bu Araç Nasıldır Yakıt Tüketimi Nasıldır 2.eli Varmı Lütfen Aracı Kullananlar Yardımcı Olsun.

Yiğit bey konunuz ilgili başlık altına taşınmıştır
Yorum bağlantısı
Yiğit Emir BATTAL

Teşekkür Ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Bizim şirkette dizel düz vitesini kullanıyoruz, yakıtı gayet ekonomik,

konforu tartışılır.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

Ünite olarak basarili psa hdi var , yakit ve performans cok guzel , fakat kalite işçilik ve dayaniklilik tartisilir , ekonomiye hizmet edecekse alinir ama tipe aldanipta konfor kalite beklenirse hayal kirikligi olur

Siz benzinli modeli sormussunuz bu yuzden size hdi tavsiye ederim

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğit Emir BATTAL

Dizeller İçin 40.000'e Çıkmak Gerekiyor , 1.2'ler Uygun Olduğu İçin Dizel Düşünmedim.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Yakit ve performans olarak sizi uzer , ucuz diye 1.2 alirsiniz ama aldiginiz benzin ile dizel parasini yakalarsiniz

Yorum bağlantısı
Yiğit Emir BATTAL

Dizellere Bir Bakayım , Peki Başka Ne Önerirsiniz Bütçem 30-32 arası.

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç

2 sene önce bir sporcum almıştı.Yakıtta cimri olduğunu ama performansından memnun olmadığını söylemişti.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

Dizel fiesta bakin 2010 2011 trend 

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Misafir

Arkadaş geçen hafta şirket aracını değiştirdi. Elise aldı. Birkaç defa binme şansım oldu. Malzeme kalitesi vasat gibi. Ancak iç hacim ve donanım olarak gayet mükemmel bir araç. Özellikle iç hacim sınıfında liderdir kanımca. Ön koltuk neredeyse en geride iken, arkaya oturduğumda bacaklarım ile ön koltuk arasında 7-8 cm mesafe kalıyor. Süspansiyon çok hoşuma gitti. Araçta çelik jant, orjinal teypten östergeli park sensörü, esp, dijital klima, far sensörü, Cc ihtiyaç duyulan ne ararsanız var. 1,2 için birşey diyemem. Arkadaşın dizel motor. 1,6 sanırım. Uçuyor resmen. Frenleme güzel. Bir ara C-Max i almadan bakmıştım. İkinci el 2012 modelleri (sanırım ilk çıktığında) 29.000- 32.000 bandındaydı. Şuan 55.000 sıfırıymış..  :shok:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Sağlamlığı konusunda şüpheye gerek yok, özellikle bizim gibi yolları bozuk olan ülkeler için üretilmiş bir araç. Plastik aksamda ses oluşmasını önlemek için geçme ve klipsli parçaların sayısı azaltılmış, özellikle vidalı bağlantılar kullanılmış.

1.2 motorun da testini okumuştum, tüketim ve şehir içi performansı beğenilmişti. 70 hp'lik bir araç beklentisi ile alırsanız sorun olmaz ama fazlasını beklerseniz tabi ki pişman olursunuz.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ben tipini çok beğeniyorum ama 1,2 motora birşey diyemem,hiç bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Cam açma düğmelerinin vites önündeki konumu olmasa oldukça modern görünümlü bir araç:)  Bu araçlar ikinci elde fiyat/performasn aracı olarak beklentinin düşük tutulması gereken araçlar. Arıza yapmıyorsa, az yakıyorsa, boyutları ile park sorunu yaşatmıyorsa, şehir içi için güzel bir seçenek denilebilir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Cam açma düğmelerinin vites önündeki konumu olmasa oldukça modern görünümlü bir araç:)  Bu araçlar ikinci elde fiyat/performasn aracı olarak beklentinin düşük tutulması gereken araçlar. Arıza yapmıyorsa, az yakıyorsa, boyutları ile park sorunu yaşatmıyorsa, şehir içi için güzel bir seçenek denilebilir.

Saygılarımla.

+1

Bunu eklemeyi unutmuşum. Özellikle uzun boylu iseniz tam bir işkence. Her seferinde uzan..  :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
(düzenlendi)

Dizellere Bir Bakayım , Peki Başka Ne Önerirsiniz Bütçem 30-32 arası.

bütçenizi artırırsanız kardeş aracı peugeot 301 1.6 HDI - 2014 model dizel var kardeşimde satılık henüz 18.000 km. de...

ilgilenirseniz görüşelim...

tarihinde Ahmet Çankaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Hem şehir içinde, hem şehir dışında sakin  sakin giderim, 100 km/s'i geçmem diyorsanız , çünkü hırçın ve yüksek hızda kullanım olursa ekonomi beklentinizi karşılamayacaktır, alınabilir. Ben dizelini öneririm. 

Yorum bağlantısı
Kemal Öremiş

Bence sakin yanaşmayan 100 km 10.5 lt şehir içi kullanan tanıdıkların var

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

turbo benzin değil mi bu? üzmez hiçbir şekilde eğer turbo benzin ise. kullamayı bilmek lazım turboyu atmosferik gibi kullanırsanız evet üzer.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Bence sakin yanaşmayan 100 km 10.5 lt şehir içi kullanan tanıdıkların var

bizde ki 301 1.6 HDI 4.9 litre/100 km. karışık ortalama ile hayatına devam ediyor... 

Yorum bağlantısı
Kemal Öremiş

Dizele diyecek birseyim yok. Birde turbo yok bu motorda mehmet bey tamamen doğal emisyon atmosferik

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...