İçeriğe Yönlendir

Fiesta Döşeme Kirliliği

Fatih Güçlü

Recommended Posts

Fatih Güçlü

Arkadaşlar aşağıda görüldüğü üzere döşemeler kirli. Ancak sadece bunlar için detaylı temizlik yaptırmak istemiyorum. Ne tavsiye edersiniz ve nasıl uygulamalıyım.

Şimdiden teşekkür ederim.

ff3c57ed131d0599eaa4b91deaf4d5d7.jpgb4dec0d302fd95fde45c89d11f2f78e7.jpg

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

bimde satılan ASPİRİN diye bir ürün var her derde deva tavsiye formda birçok övgü almıştır bu ürün ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Yok ben araçla uğraşmak istiyorum artık :) hanım kıskanmasa :) bi de kar dursa.

Hepsiburada'dan sipariş verecektim ama ASPİRİN tavsiyesini görünce bi ampul yandı kafamda :) onu mu denesem acaba önce?

Yorum bağlantısı
Misafir

aspirin tam ilaçtır bende katılıyorum hatta yarım kova suya aspirinin yarısını boşaltıp sulu olmucak şekilde sıcak bir günde yaparsanız güzelce temizler 

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Nasıl uygulamam gerek? Beze döküp iyice sıkıp silecek miyim?95b5caf58d12542af3866202fddf33d0.jpg

Bu mudur :) evde mevcutmuş :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

ben bunu hiç görmedim benim bildiğim ve kullandığım kırmızı kaplı fısfıs şeklinde ve ismi direk aspirin bu aspirix :D

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

ben bunu hiç görmedim benim bildiğim ve kullandığım kırmızı kaplı fısfıs şeklinde ve ismi direk aspirin bu aspirix :D

+1 kırmızı olan aspirin olan fıs fıs şeklinde bu başka galiba

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Terzioğlu

Bende gecenlerde koltuklarima yaptirdim. Baska bi urun kullandi ama arkadaslarin tavsiyesi yerinde. Hatta supurge gibi biseyle suyu cektirebilirseniz cok daha iyi olur. Bi kac gun uzerine bastirmayin icindeki pisligi kusmasin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Tamamdır abiler. Tavsiyeleri dinleyeceğim. Aspirin aklımda :) pisliği bez almayacak mı nasıl kusmasın? Elektrik süpürgesi değil de şarjlı süpürge çeker mi? Kablo sorunum var da :/

Yorum bağlantısı
Berat Erdem Aktaş

Tamamdır abiler. Tavsiyeleri dinleyeceğim. Aspirin aklımda :) pisliği bez almayacak mı nasıl kusmasın? Elektrik süpürgesi değil de şarjlı süpürge çeker mi? Kablo sorunum var da :/

makina sadece taban halısı vede koltuklarda gerekir böyle yerlerde gerekmez asprini alın direk bütün kapılara vede plastik aksamlara girişin  :D  kendim kuaför işi yapıyordum halende tanıdık araçlara yaparım.. asprini direk döşemeye sıkın plastik fırçalar var anneler halı yıkarken görmüşsünüzdür onla fazla bastırmadan üstünden geçin sonra fiber bezlede güzelce silin lekeler gidecektir plastik aksamlardada direk spreyi sıkın ve fiber bezle silin tertemiz olur kokusu biraz ağır oluyor sıcakta camları açın biraz kurusun sonra temizliğin keyfini çıkartın  :tongue:

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok önemli not:

Süngerin zamanla yuttuğu tozları kusmaması için fazla ıslatmayın ve iyice kuruyana kadar mümkünse arabaya oturmayın.

Yorum bağlantısı
Halil Yakut

Şu aspirini merak ettim. Plastik aksamda, koltuklarda ve kapı döşemelerinde kullanabilirmiyiz? Özellikle plastik aksama zarar vermez değilmi? Kullananlar daha ayrıntılı yazsa

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

Ok benim koltuklar temiz zaten koltukta sıkıntı yok. Sadece kapıdaki minik döşemeler :) bugün yine 15 cm kar yağdığı için ertelemek durumundayım malesef.

Yorum bağlantısı
Hasan İnalpulat

motor temizliği nasıl yapıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Fatih Güçlü

İlk aracım 2005 HB Clio idi. Sanayide mazotla püskürtmeli olarak yıkamışlardı. Ancak bunu hiç temizletmedim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emre Şimşek

Bi tane fis fis bulun icine sabunlu su doldurun hassas yerlere degdirmeden fisfislayip silin bayagi temizleniyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...