İçeriğe Yönlendir

Transit Custom Combi Uzun Şasi Vip Günübirlik

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Servet Aydın

Teyze oğlum bu tip araçlar inşa ediyor. Ona soralım ideal araç hangisi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

olur tabi niye olmasın yolda kalmıyacak şekle getirilir her halukarda. üç beş ekleyip daha yenisini almayı tercih ederim ama.

17 metreküp yüksek tavan araç olacak. Epeyce niyetliyim bakalım. yılbaşına tamamlayıp uludağa gitmeli..

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

45-50ye araç dahil şato çıkar ortaya

Vip olmadan önce boya badana yapılacak zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

45-50ye araç dahil şato çıkar ortaya

Vip olmadan önce boya badana yapılacak zaten

ne içtin

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

ne içtin

uykusu gelmiş.

ben 40-50 araç (iyi yeni alırsam, yoksa 30 a da var, 20 ye de var),  20-25 içine harcanır diyorum. toplam 65.

65 e alacağım tüm araçlardan 4x4 lerden çok farklı bir araç olur. tabi tek araç olursa olmaz haliyle de.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

meskun mahal dışı otoparklarda kalmayacak ama bu

meskun mahal dışı otopark ne?  sokakta her yerde tutulmaz tabi içine girerler.

Az biraz biliyorum rakamları viplerin

Sandoz kafa yaparmı?

40-50 lerde viano vip ikinci el var ama onlar vip. ve ruhsat sorunlu.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Viano vip olunca kibrit kutusu gibi oluyor. Hele bi güneş çıksın ortaya öğreniriz. Hatta sen arar konuşursun ne isteğini anlatırsın

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

ducato maxi ben ilandakine bayıldım.

geri gitmesi felan biraz zorlar park yeri bulması ama bu kadar servis şöförü yanılıyor olamaz :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Yarın öğleden sonra istanbul park otoparkına gitmeyi düşünüyorum. Şu minibüsle nasıl drift yapılır bir bakayım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Haydaa bari fusion ile piste gir hocam. Belli olmaz cupradan daha iyi süre yaparsın

Yorum bağlantısı
Misafir

Biraz farkli bir soru sorayim. Karavan gibi yuklu bir aracin onden cekis ya da arkada itisli araclardan secilmesi performansi etkiler mi?Eger etkilerse renault master da gruba dahil edilmeli arkadan itisli modelleriyle.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bana göre bu tip araçlarda arkadan itiş avantajdır. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çok yüklü olacağını sanmıyorum normal yükünde olur toplamı tutar.  Karda çamurda önden daha iyi sanki ama soru çıkarmaması ve manevra için arkadan daha iyi. önden çekişlilerin manevrası düşük olur. direksiyon tam dönmez.

Haydaa bari fusion ile piste gir hocam. Belli olmaz cupradan daha iyi süre yaparsın

bugün park edecek yer bulamadık insanlar ortadaki refüje bile park etmişler. alçaltıp üzerinde çalışılsa olur da arabası değil o işin.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Ekici

1. hocam her ne yapacaksan emek para harcayacaksan custoım dan uzak dur sebebini çok merak edirsen bir nezcafe içerken anlatırım ben yandım sen yanma :D

Çağlar hocam boş koltuğunuz varsa merakla dinlemek isterim ki  bir daha bulaşmayalım. ( Gerçi taleplerimizi sadece custom karşılamıştı)

Aracın otomobil sayılabilmesi için 9+1 olması lazım. Ruhsata m1 yazılacak. 4+1 veya 5+1 ise mecbur kamyonet yazıyorlar. Oda N1 oluyor. 

iç yükseklik konusunda en yükseği custom 140 cm iç yüksekliği. Ama havaleli alacaksanız ayrı mesele.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...