İçeriğe Yönlendir

Batum Gezisi Hk. Yardım

Onur Oflaz

Recommended Posts

Misafir

Kırmızılı bi yönetici var, tırsıyorum ondan

Abi,o şuan yok burada,sen linki koy buraya bir bakıp hemen çıkacağım  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)

Onur hocam çok fazla olmamak şartı ile bal alabilirsiniz tavsiye ederim.

Servet abi linki inceledim fotoları görünce hey gidi hey dedim. Geçen sene gelmişsiniz. Bir daha gelirseniz beklerim. Güzel bir anlatım olmuş fotolarda harika olmuş.

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Onur hocam çok fazla olmamak şartı ile bal alabilirsiniz tavsiye ederim.

Servet abi linki inceledim fotoları görünce hey gidi hey dedim. Geçen sene gelmişsiniz. Bir daha gelirseniz beklerim. Güzel bir anlatım olmuş fotolarda harika olmuş.

İlk kez alıyorum bu tavsiyeyi :) bal ucuz mu ve güvenilir bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Nasip, gerçi ben 4-5 ayda bir Arhavi ye kadar geliyorum işim gereği

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

İlk kez alıyorum bu tavsiyeyi :) bal ucuz mu ve güvenilir bir yer var mı?

Tabi ki var onur hocam. Siz gelin yardımcı oluruz. Ayrıca şoförlere de dikkat edin yol hakkı sürekli kendilerindeymiş gibi hareket ederler ve bu da kazaya davetiye çıkarabiliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

5000 tl ye 3.30 lara biniyorlart

Çağlar abi çoğu kazalı araçlar veya illa ki bir problemi oluyor ya km düşürülüyor yada airbag, katalizatör gibi para eden sistemler sökülüp satılıyor evet türkiyede 99 modeli bile 20binin altında olmayan merso e klaslar burada 3000-4000 dolar arası satılıyor.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Çağlar abi çoğu kazalı araçlar veya illa ki bir problemi oluyor ya km düşürülüyor yada airbag, katalizatör gibi para eden sistemler sökülüp satılıyor evet türkiyede 99 modeli bile 20binin altında olmayan merso e klaslar burada 3000-4000 dolar arası satılıyor.

o yuzden buraya getirip sattilar o araclardan da erzurumda toplamislar diye haberlerde okumustum

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bunu demek doğru değil ama ne yazık ki avrupa, amerika gibi ülkelerin standartına uymayan araçlar ne yazık ki burada insanlara layık görülüyor. Herkesinde alım gücü belli.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ertan,

Camideki resimlerim nerde ?

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Batum ziyaretimin den bir kare

10495984_10152423689613087_1634039025452

albumunuzde gormustum sanirim bunu :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...