İçeriğe Yönlendir

128 Gb Mikro Sd Kart

Bekir Mızrak

Recommended Posts

Bekir Mızrak

http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-16GB-32GB-64GB-memory-card-micro-sd-card-class-10-flash-card-128gb-Flash/32231954850.html

arkadaşlar bu aliexpress de satılan yukarıdaki yüksek kapasiteli mikro sd kartlardan alan varmı kapasite dedikleri gibimi yada ne gibi olumsuz yönleri var, bilgi sahibi arkadaşların fikirlerini bekliyorum teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

Arkadaşım 512 gb usb aldı ve elinde patladı :) Uzak durulması lazım.Zaten satıcınında puanından belli.

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Alınmaz, Kim bulmuş bu fiyata 128gb bide sd kart da biz alalım :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bilgisayara takınca boş alan 128 gb. gibi görünüyor ama içine bir şey yüklerken hata veriyor diye biliyorum sahtelerinin..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bekir Mızrak

Anladım hiç olumlu yorum yapan yok. Ancak bu tip ürünlerden alıp da tecrübe yaşayan varmı onu merak ettim aslında.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

ben aldım 64 gb herhangi bir sıkıntı yaşamadım ki çok komik bir rakama inanamadım 

Pc taktımda 63.9 GB okumakta şuana kadar bir sorun çıkarmadı. ama bende öylesine yalan diye almıştım şanstır belki.  5 dolara mı ne  aldım yanlış hatırlamıyorsam

uirTNNP.jpg

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ama ben sizin verdiniz satıcıdan almamışım benim aldığım satıcı sistem dışı görünüyor şuan

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

bende 64 gb usb bellek aldım 11 dolara, capacity testi vs geçti ama çok yavaş yazıyor 3 mb/s yi zor görüyor

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Bende saticinin karnesine bakarak 20 gun once 9 dolara 128 gb sd card + flas bellek adaptoru aldim merakla bekliyorum ama saticinin karnesinde rturkiyeden alan 12 kisi vardi ve oylari olumluydu bekle biraz benimki vgelsin test edelim olumlu olursa sana linki veririm. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Mızrak

Bende saticinin karnesine bakarak 20 gun once 9 dolara 128 gb sd card + flas bellek adaptoru aldim merakla bekliyorum ama saticinin karnesinde rturkiyeden alan 12 kisi vardi ve oylari olumluydu bekle biraz benimki vgelsin test edelim olumlu olursa sana linki veririm. :D

Tamam dostum beklemedeyim zaten acelem yok, sen den haber bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Cok yakinda gelecek insallah bende uydu alicisina aldim sevdigim filmleri kaydederim diye.

Yorum bağlantısı
Misafir

128 gb gerçek bile olsa ben onun içinde bir şey saklamam açıkçası ne zaman patlar belli olmaz :) gider tüm veriler

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

128 gb gerçek bile olsa ben onun içinde bir şey saklamam açıkçası ne zaman patlar belli olmaz :) gider tüm veriler

Nedenki

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

usb bellek olanlardan Aydın Akdeniz almıştı 128 gb bir sorun çıkmamıştı.. Kapasite doğru ancak biraz yavaş olabilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Nedenki

Güvenli gelmiyor her an bozulma ihtimali var bence. Şu promosyon amaçlı dağıtılan flashlarin çok bozulduğuna şahit oldum. İçine en dandik chip konup üstüne reklam yapılıyor haliyle çabuk bozulup veriler kaybolabiliyor
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Hm ya dogru aslinda ucuzmal alacak kadar zengin degiliz ama...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...