İçeriğe Yönlendir

Volvo S60 1.6 D

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Bugun enistem icin begendigim, alimi icin epey ugrastigim araci hayirlisiyla eve getirdik. Pazartesi gunu alim satim yapilacak artik. Konuyu buraya acalim. Izlenimlerimizi buradan devam ettiririz. Ne de olsa kardes motorumuz var. Sanziman da powershift:)

Arac 1.6 drive e(start-stop) advance paket. Volvo da oldukca karişık bir opsiyon oldugu icin bazi ozellikleri advance'dan farkli. Sunroof mevcut. Kor nokta uyari sistemi blis mevcut. Hiz sabitleyic+limitleyici olarak mevcut. City safe mevcut. Yani belli bir hiza kadar arac sehir icinde etrafi tariyor. Gerekirse fren yapiyor. Gorebildigim kadari ile hiz sabitleyici adaptif degil. Serit takip asistani da yok gibi. Hafizali ve isitmali deri koltuklar mevcut. Sabirim 7" renkli bir ekran var. Muzik sistemi kulagima hos geldi ama biraz daha test etmek lazim. Bixenon far ve far yikama mevcut ki bu ozellik olmasaydi almak icin caba sarfetmezdim:) Elektrikli el freni mevcut. Vites topuzu aydinlatmali. Simdilik elimde 2 fotografi var. Araci ozellikle kullanamdim kendi aracimdan sogumamak icin:) Saka bir yana henuz kolum tam iyilesmediginden kullanmak istemedim. Enistemin ilk izlenimi S40'a gore epey sessiz, konforlu ve amortisorleri cok basarili. Elimdeki fotografiylariyla konuyu baslatalim.

Saygilarimla.

32de5c2580df90693314b7a5237443f8.jpg

350aaa0a4b8103511d5bb62e601c665a.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlı uğurlu olsun.

Güle güle kullanın.

Allah Kaza Bela Vermesin.

Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı

hayırlı olsun.. Allah(c.c) kaza bela vermesin inşallah..

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Otopark.com da testi vardı, herşeyini çok beğenmelerine rağmen ağırlığından kaynaklı performanının çok zayıf olduğunu söylemişlerdi. Performans beklentisi yüksek değilse bence her türlü tatmin edecek bir araç. Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Otopark.com da testi vardı, herşeyini çok beğenmelerine rağmen ağırlığından kaynaklı performanının çok zayıf olduğunu söylemişlerdi. Performans beklentisi yüksek değilse bence her türlü tatmin edecek bir araç. Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Öncelikle hayirli oslun dilekeri icin tesekkur ederim. Yüce Allah sizlere daha iyisini nasip etsin.

Aslinda performans beklentimiz yok. Daha dogrusu en az 1.6 d2 s40 kadar olsa yeterli bizim icin. Enistem s40'a gore daha basarili dedi. Ilk psikolojik etki de olabilir tabi ilerleyen donemde paylasirim performans konusunu.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

hayırlı olsun.. Allah(c.c) kaza bela vermesin inşallah.. :nazar:  :nazar: 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Evren bey konuyu tam size göre bir bölüme taşıdım. Inceleme ve test sonuçlarını bekliyoruz [emoji6]

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Fiyat,boya değişen yok.

Hayırlı olsun

Model yılı

Boya 1 parca. 2012 model. Fiyat olarak 90.000TL'ye geldi Barış.

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah. Allah S60 ını da  size nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin... :nazar:

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah. Allah S60 ını da size nasip etsin.

Teşekkur ederim. Arac S60 zaten:)Aileye 2 adet S60 cok olur:) Buna da bakariz 2 -3 sene sonra bizde olursa:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez

Evren bey hayırlı uğurlu olsun kazasız günlerde kullanılır inşallah. :nazar:

Yorum bağlantısı
Salih Aktaş06

araba almışsınız Volvo bir ayrıcalık bindiğinizde inmek istemeyeceksiniz konfordan taviz vermeyen bir marka keşke bütün markalar Volvo gibi araçlarında gereken teknolojiyi sunsalar keşke d5 olasaymış tam bir yer uçağıdır

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

hayırlı uğurlu olsum evren abi kazasız belasız paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum

saygılarımla abi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...